Jump to content

Thrash 'Till Death


Јарослав

  

50 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

dodaju se bendovi za kojima kukate, iako će dobiti po 1-2 glasa svaki

 

Није битно колико ће ти бендови добити гласова већ то да се на листи не налазе култови са прегрштом албума али зато има неки тамо аспид за који нисам чуо у животу а има укупно 2 ипо албума.

Edited by Сале

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa Sale je verovatno mislio na Špance, jerbo Rusi još ne udjoše u tu prokletu uniju...

 

I ja sam se dvoumio na šta se misli, al se setih da mi jedan ortak(vel'ki rusOfil) pušt'o sa oduševljenjem taj album, a vidim i Jaroslav ga voli :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro te ja nisam za njih čuo od rusofila, tačno bih preskočio.

 

Sad ne mogu da se setim od koga sam čuo, verovatno od nekog sa foruma, jal azal, jal Jaroslav...

 

Znam da je tesko poverovati ali Yum nije bas reprezentativan uzorak za neka misljenja.

 

Moram da kažem da se sa ovim 100.00% ne slažem, mada mislim da smo već pričali o tome.

 

Na yumetalu se skuplja vaskolika metalna elita, a znamo se godinama te tačno znam čiji mi ukus kako odgovara i čiji predlog da usvojim.

Na stranim forumima ima mnogo više palamuđenja i kurčenja nego na yumu (e to je već teško poverovati :haha:), na muzičkim temama to jest, yumetal ima cele podforume za palamuđenje i kurčenje pa je lepše, a i ta sranja na yumu imaju lepšu draž, jerbo Sorabi imaju kvalitetniji smisao za plamuđenje i kurčenje nego glupi Ameri koji nastanjuju strane forume.

 

Inače, gle što se lepo potrefilo da pričam o tome, prvi forum na kome sam visio je kreator-terrorzone.de :wub:

Zatim Behemoth forum i Legacy-Promotion.net (živeo!), tamo sam bio par godina pre ovog yumetal profila :haha:

Pored toga sam bio i na www.mabb.us i to je to, ni na jedan od tih nisam ulazio bar 5 godina.

 

Što bih gubio vreme da pratim strane sajtove, to samo kroz linkove na yumu, sve je na jednom mestu, yum4life.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slayer, Megadeth, Overkill, Testament, Exodus, Anthrax, Nuclear Assault, Forbidden, Vio-Lence, Laaz, Death Angel, Dark Angel, može i Annihilator (Kanada je Amerika). Je l' to dovoljno? Koga još da metnemo, Panteru?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...