Jump to content

Thrash 'Till Death


Јарослав

  

50 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

može onda da zaključimo ovo:

 

KREATOR - 19

Coroner - 14

Sodom - 9

 

svi ostali daleko iza

 

 

što se Amera tiče, ajde prvo sastavite listu oko koje se svi slažu, pa da se više ništa ne ubacuje kasnije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Atrophy, Blood Feast, Defiance, Demolition Hammer, Exhorder.

To je već druga liga.

Slažem se ali i kod evropske liste je bilo drugoligaša pa zbog toga.

Nažalost, Evropa krizira po pitanju talenata.

 

:haha:

 

Dabome, u Evropskoj konkurenciji je bilo mesta i za drugoligaše :D

 

O tome uostalom govori i što na drugom mestu nije neki klasičan thrash 'velikan' (na kom mestu je finiširao Destruction?), već egzotičan bend kao što je Coroner, i to mi se sviđa?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slayer, Megadeth, Overkill, Testament, Exodus, Anthrax, Nuclear Assault, Forbidden, Vio-Lence, Laaz, Death Angel, Dark Angel, može i Annihilator (Kanada je Amerika). Je l' to dovoljno? Koga još da metnemo, Panteru?

 

Slažem se sa Vudunovim izborom, može i Exhorder, Demolition Hammer, Evildead, Sacred Reich, Heathen, Morbid Saint, D.R.I, Suicidal T. i molim vas ne zaboravite SADUS!!!

 

Ako ubacujete novije bendove, Municipal Waste, Warbringer, Toxic Holocaust.. može i Vektor, Evile su Englezi!

 

Ne bi ja uvlačio kanadjane, onda bi neko rek'o ajde i južna amerika itd. Što se Pantere tiče, šta znam, nikada ih nisam doživljavao kao čist thrash bend, ali ako se nadju na listi morao bi da im dam glas, jer su mi jedan od najdražih, ne znam dogovorite se, po meni je samo CFH thrash album, ali se i on poprilično razlikuje od ostalih čistih thrash izdanja!

 

I da ajde za barem pet komada da se glasa!

Share this post


Link to post
Share on other sites

kakav bre MW, kakav crni TH, daleko bilo Warbringer :haha:

 

 

Lepo rekoh, ako već ubacujete nove bendove, mada ja sigurno ne bih glasao za njih, ali možda ima i mladjanih ljubitelja, pa i oni malo da se igraju, može i Evocation, jbg nema potrebe ubacivati novije UG bendove, ko će za to glasati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa i Morbid Saint, budimo realni, ljudi imaju jedan kult album koji ni excel fan nema u first press verziji.

 

Nemoj da se vredjamo,mada bih ovo voleo da imam i na ploci,ali jako je tesko naci plocu a da je u dobrom stanju!

 

7b1368b5-61ef-4fa5-a517-912ab7b3f98f_zps811d5e20.jpg

  • Upvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...