Jump to content

Artillery


RNA

Recommended Posts

Manje/vise ovo sve...mene zanima sta znaci ono u tvom potpisu "TBA !IF YOU LIVE BY THE SWORD YOU WILL DIE BY THE SWORD !" ? Odgovoriti obavezno! :pivopije:

Overkill???

Ово је део текста песме 'Fear His Name'.

If you live by the sword, you die by the sword

All hail! the avenger, accept our new lord

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kmeeee.... juce dobili smo ponudu za Artillery .... ali oce festival .... misle nesrece da ce biti legacy festivala 2009.... e moji mjetalci.... jbg. niko nije kriv... sem nas samih i pojedinih shabonisa sa strane koji nas minirali... :(

 

Veruj mi, ovakve infoe bolje zadrzi za sebe. Posle nas ne boli glava od udaranja u zid za propustenim prilikama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kmeeee.... juce dobili smo ponudu za Artillery .... ali oce festival .... misle nesrece da ce biti legacy festivala 2009.... e moji mjetalci.... jbg. niko nije kriv... sem nas samih i pojedinih shabonisa sa strane koji nas minirali... :(

Daj bre ako nesh da pravis ponovo festival prebaci gi za solo komcert ae nemoj da si bulja ae! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E jbg,Artillery je zlo,bash bi bilo dobro videti ga uzivo...A i za tu prichu o Metal Churchu i Overkillu sam josh davno chuo i hteo sam mudo sebi da odgrizem kad sam chuo da nema nishta od toga....

Истина, на крају су Metal Church отпали, а улетео Exodus у целу причу.

 

Стварно, Фруби, боље нам ништа не причај... blissful ignorance

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

Odgledao sam ovaj dvd sa novim pevačem Søren Nico Adamsenom, čovek je tuga...poredeći onaj bootleg sa Wackena gde peva Fleming, ovo je dno dna...o produkciji da ne govorim, a Søren Nico Adamsen je isti Zav Efron iz Highschool Musicala...:)))

 

2j3facz.jpg

 

 

zac-efron-hairspray-london-premiere-arrivals-04g0Wa.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta ja znam,meni je ok.Ima finu boju glasa.Malo se pati kada izvlaci neke izuzetno visoke tonove,ali u globalu uopste nije toliko los koliko vi pricate.

 

Ovo je recimo bas super otpevano:

http://www.youtube.com/watch?v=dRNchMHz09E

http://www.youtube.com/watch?v=s36quQfTTqQ...feature=related

 

Ono sto je zaista tuga,jeste "scenski" nastup celokupnog benda.Katastrofa.Cista nula.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lemi bratko pa matori su oni da bi djipali po binu,ali sviraju ovako pa ubijaju i ovaj lik na ovim snimcima stvarno nije los jes da nije kao onaj iz studija ali je oke! :pivopije::rockdevil:

 

EDIT:U poredjenju sa onijem blentom sho je pevo na wackenu jeste ovaj novi pevac nula...sad sam vido na tjubu!

Edited by PuPaK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa matori su i svi ostali bendovi iz njihove generacije,pa retko koje mozes videti da izgledaju kao da su progutali metlu i stoje zakucani ko da ih neko tera da budu na bini.Bas su smaraci live.Jest' zika super,zvuce jako dobro,ali covece malo pokreta im ne bi skodilo.Ovako mogu dici samo babe iz gerontoloskog.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cenim mišljenja,

s druge strane, po meni, za pesme i muziku koju fura Artillery, lik ima neadekvatan glas. Da ga je uzeo neki Core bend, bio bi idealan. Za Artillery, previše je isforsiran, i meni lično, ne uklapa se u thrash fazon. U Khomaniac i Terror Sqaud, zvuci uzasno, guta reci, saseca u stihovima, nije to to. Trebali su naći nekog fluentnijeg...S druge strane, ono što danas Fleming radi, takodje je majci za plakanje...Lik tezgari po nekim paorskim svadbama, peva obla di oblada da, itd....ono videti, mislim...tragedija...:)

 

A što se pokreta na bini tiče, pa ni Grave Digger, recimo nije ništa bolji...takvi su jebaga...činjenica je da Artillery i dalje ima snage za svirku, što se vidi na dvd-u...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta ja znam,meni je ok.Ima finu boju glasa.Malo se pati kada izvlaci neke izuzetno visoke tonove,ali u globalu uopste nije toliko los koliko vi pricate.

 

Ovo je recimo bas super otpevano:

http://www.youtube.com/watch?v=dRNchMHz09E

http://www.youtube.com/watch?v=s36quQfTTqQ...feature=related

 

Ono sto je zaista tuga,jeste "scenski" nastup celokupnog benda.Katastrofa.Cista nula.

 

Covek je sasvim ok otpevao,samo mi se cini da ga trema cepa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joj i ja bik imo tremu skapao bik na mestoooooo!!!!!!111 :udri:

 

Maa daa okee je,ja bik volo da gledam ovaj bend uzivo sa bilo kojim pevacem..........Frube reko pre da su hteli ovde na sviraju ali na festu ,jbg !

Share this post


Link to post
Share on other sites

New Album cover and track listing

So, we have the artwork ready for the upcoming album, finally entitled as "When Death Comes".

 

When Death Comes

Upon My Cross I Crawl

10.000 Devils

Rise Above It All

Sandbox Philosopsy

Delusions Of Grandeure

Not A Nightmare

Damned Religion

Uniform

The End

Refuse To Live - Part 2*

Warhead*

Chaos Ride*

 

 

* - Bonus releases for japanese and digipak versions of the album.

 

Whether it's the mindblowing thrasher When Death Comes, or a heavier remake of the ballad Delusions of Grandeur,

this is something to drewl over for EVERY Artillery fan.

nc.jpg

 

Videcemo sta ce biti od ovoga!!!!!!! :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

Edited by Morphy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...