Jump to content

Artillery


RNA

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
http://www.roadrunnerrecords.com/blabbermo...wsitemID=120285

 

Ima se videti spot za "10000 Devils" na linka. Bogme, meni sve bolja i bolja pesma :da: A ocekujem uskoro i leak :]

 

Spot je ocajan.Dakle,bubnjar nema pola kompleta bubnjeva,ni jedan jedini prelaz,a prelaza u pesmi na sve strane.Smesno.Gitaristi i basista se ne pomeraju,stoje kao zakopani,nikakvu ulogu u spotu nemaju.Lokacija je super,ali je spot sranje.No nebitno,jebes spot,pesma kida.Iscekuje se album sa nestrpljenjem. :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

POSLE UPRAVO ODSLUSANOG ALBUMA SAMO CU RECI :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: I DOBAR REMAKE Delusions Of Grandeur PESME. Kako je dobar album sunce ti...........

Edited by Morphy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogao sam i bez ovog albuma. By far najslabije Artillery izdanje. Dobra strana produkcije je sto ima taj artiljerijski guitar zvuk, ali opet nema osecaja kao da slusam "B.A.C.K, 2." vec 'svez' album. On the other hand, je l' to do mene ili su gitare jednostavno previse prokleto glasne? Nadjacavaju mi sve zivo. Jadni bas da ne spominjem. Ich gi nema. I 'ajde ako su glasne, glavni problem albuma su mi riffovi. Jednostavno ceo album nema vise od 2-3 riffa da su me "uhvatili". Prvi put kada sam cuo "B.A.C.K.", ceo "Cybermind" nisam mogao iz glave da izbacim. Ovde, testko sta. "Sandbox Ph." ima dobar glavni riff npr., though previse podseca na "Black Magic". A ima previse dosadnih, npr. onaj riff u "Upon My Cross.." posle refrena kao da traje zauvek...

 

Vokal, nyarlathotepa mi, tek na n-to slusanje istog (album&live) sam provalio na koga me podseca. Lik actually zvuci kao prokleti Dave Padden! :] A svi mrzimo tog coveka. Zar ne? Mislim, ovo mu dodje kao da je neko naucio Dejva da peva. Dakle, podnosljivo je, ali ne ide, ne ide ovakav vokal uz Artillery. Volim neartikulisane vriske, volim pevanje kroz nos, volim da vracam 50 puta refren na "Khomaniac" i da opet nisam siguran sta sam cuo. Necu se navici na ovog lika.

Paradoksalno, refreni su tako prokleto zarazni. Tu nemam sta zameriti. Sandbox, 10.000, Uniform...nice. Doprinos zaraznosti mozda ima i Dejvovo powerish pevanje, ali kladim se da bi refreni bili twice as cool da ih peva Fleming :P

 

All in all, vidim vecina je bas zadovoljna, a ja samo nisam razocaran, ali nakon myspace teasinga ocekivao sam nekako azdajski(ji) album. The ball

is in the Paradoxes yard now :]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...