Jump to content

Diablo 3


Mita

Recommended Posts

Ma ja imam račun u inozemstvu, ali kao što reče Petar ima fora i odavde da se izvadi račun, samo treba malo pojuriti po forumima.

 

Pretpostavio sam da je tako nešto u pitanju. Na kraju ću verovatno da jurim rodbinu po inostranstvu ili da čekam da se ovi naši nakane i omoguće to sranje ovde. Hvala u svakom slučaju. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hoćemo li i pasijans morati da programiramo u budućnosti da bi igrali offline?

 

Daj ne za'ebavaj Elldamar, Diablo 3 je trebalo da ima single player u offline modu, jer nemaju svi brzi net, a poneki ljudi na kompovima uopšte nemaju net, a neki bi možda da ga igraju na svom placu u Alpima, ili u Surduilici, a pojedinci u avionu dok lete.

Nema nikakvog opravdanja za ovo što je Blizard uradio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se da je d3 trebalo da bude single player projekat prevashodno ali isto tako ne mogu da krivim bllizard za to sta su uradilii. Jednostavno, igra je jedna od najlegendarnijih u istoriji igracke industrije. Da li su hteli da onemoguce piratizaciju? Da! Da li se znalo da je zainteresovanost i da ce potraznja za igrom biti vise nego ogromna? Da! Da li su kao i svaka normalna firma od toga hteli da zarade? Da! Ali isto tako da li je ovo samo presedan i da ce proci dugo dok neko sledeci bude bio spreman da obezbedi takvu infrastrukturu i napore? Da!

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Уместо што су 10 година дркали курац са ВоВ-ом, могли су за то време да раде на неким новим техникама за спречавање крека, или шта већ. Али не, очигледно им је зинуло дупе за паре. Капирам и ја њих, донекле, али су, као што већ неко рече, могли да ураде сингл плејер верзију засебно. Исто као што се данас ради са албумима. Имаш обично издање, имаш дигипак, имаш делукс. Па бирај.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa slab im je izgovor.

Igra će biti krekovana, sa ili bez offline moda, i samo je pitanje vremena.

 

Ok, bilo bi ok i da drže online zaštitu prvih mesec dana dok se hype ne slegne, i svi koji žele to, da kupe igru, ali posle toga, ne vidim zašto bi insistirali na tome, jer i mnoge kupce ovim potezom bacaju u bedak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ama ljudi, kapitalizam, shvatite da živite uz kapitalizmu prihvatili to vi ili ne! Ako neka kompanija može da zaradi više novca zaradiće ga po svaku cenu! Nema društveno odgovornog poslovanja, saosećaja sa fanovima igara itd itd ... samo pare!!!

Pa ovo me potseća na kukanje na WoW od pre par godina kada su hc igrači glasno pljuvali na svo ono nerfovanje i približavanje casual igračima end game bossova i raidova...svaki klinja je mogao da obrne igru kako je hteo... i šta su igrači dobili od toga? Pa milioni isfrustriranih i nesposobnih klinja je moglo da doživi celu priču WoW-a, Blizzard je dobio armiju novih mesečnih pretplata, a hc igrači su izgubili ... i ko je tu sada lud?

Možda vi razmišljate drugačije, ali ja da imam kompaniju i da sam iole uspešan kao Blizzard, razmišljao bih o tome kako da zgrnem još para a ne o tome da li neko ima net ili nema ...

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uhh.. prosvetli nas sve sa shvatanjem kapitalizma.

 

Ne znam kako možeš Diablo i Wow da upoređuješ, kad su potpuno drugačije igre, i ja lično za Wow nikada ništa pogrdno nisam ni pomislio, a ne rekao.

Drugo, očekivao bih od svih kompanija da im je samo interes u pitanju, ali ne i od Blizzarda, koje zaista cenim, jer su im sve igre plud dugotrajnog i veoma temeljitog rada, i što se mene tiče sve ostale kompanije ne mogu ni da im prismrde.

Da je Blizzard hteo samo da namakne pare, mogli su Diabla 3 da urade u Enginu Warcrafta 3 i da opet zgrnu pare na staru slavu, ali nisu.

 

Od svih da, ali od Blizzarda nisam očekivao.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad se vec ne slazem sa tobom.. jedno je pravljenje kvalitetnih i ne-bagovitih igara a sasvim drugo gramzivost. Ovoliki wait na diablo 3 je makar pola rezultat dugogodisnjeg planiranja i implementiranja anti-piracy price, a ne samo zbog kvaliteta i stabilnosti igre. Ljudi su pokazali od WoW-a naovamo da su potpuno nezasiti, i to je ok, ali, iskreno to ne moze da opravda nesumnjivim kvalitetom njihovih igara, niti to treba povezivati. Stoga ja ovo jesam ocekivao, i cenim da ce u buducnosti biti i jos gore.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa uporedio sam ih jednostavno jer im je zajednički Blizzard...to su samo različiti proizvodi na kojima ista kompanija ostvaruje profit...profit je bio dosta manji na Diablo serijalu, razmišljalo se kako namaknuti veći profit i došli su do rešenja.

A i ako su, kao što ti reče ( a slažem se potpuno ), uložili dugotrajni i veoma temeljiti rad u novu igru, vreme je da to i naplate zar ne? Naravno, mnogo većom cenom od ostalih proizvoda drugih kompanija koje ne ulažu toliki trud. Fair enough!

 

Još jedna stvar oko timinga, tj. tih 10 godina čekanja - niko normalan nije valjda zamišljao da će Blizzard sam sebe sjebati konkurencijom wow-sc-db...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

U 24h su prodali 3.5 miliona kopija, dok je do kraja nedelje ta brojka narasla na oko 6.5 miliona sto Diablo 3 cini najbrze prodavanom PC igrom ikada. Zgrnuli su oni mnogo mnogo para ovim online potezom, dosta ljudi ne bi uzelo igru da su imali pirata u roku od dva tri dana. Njima se isplatilo naustrb igraca koji ne mogu da priuste normalan/ikakav internet. Na stranu sto su zasrali neke stvari u igri jer ju je radio WoW tim, al' ajde makar balans i dropove/iteme mogu da poprave (iako je ovo drugo samo pusta zelja zbog AH)...

 

Ako nekome treba Guest Pass, mislim da nije iskoriscen: 62MMC2-V4HE-68ZRB6-96KT-WB6YT6

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  1. World of Warcraft (10.7 million subscribers) [1]
  2. StarCraft including Brood War expansion (9.5 million)
  3. Diablo II (4 million)
  4. Diablo II: Lord of Destruction [expansion pack] (1 million; 2 million shipped)
  5. Warcraft III: Reign of Chaos (3 million)
  6. Warcraft III: The Frozen Throne [expansion pack] (5 million)
  7. Diablo (2.5 million)
  8. Warcraft II: Tides of Darkness (1 million

 

Ima D3 da ih sve zakolje, josh malo fali...ako je do sada prodao vec 6.5 milki kopija....

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na koju foru je Berza puna itema koji su min. level bar 10 ispod mog a duplo su jaci od svih koje imam? Mada tako je bilo i u Diablo 2, osim sto si tada dobijao jos manje itema za svoju klasu :D Sad makar mozes da ih se ratosiljas i kupis sta valja. Pre 2 dana naleteo car koji je prodavao Square dragulje za 200-250 golda, nisam kupila sve samo zbog neminovnog disbalansa u jacini mene i protivnika.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nista, super igra, samo za razliku od Diabla ne mozes da se istripujes da si opasna faca jer ga igras (i onda da ovde prenosis svoje uzviseno nezadovoljstvo :D ).

@Nightfall: Mislis na onaj prvi dan kad su pustili igru? :D Jebiga, s jedne strane WTF, imaju iskustvo s masovnim online igrama a s druge vrlo brzo su sredili probleme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...