Jump to content

Diablo 3


Mita

Recommended Posts

  • 4 months later...
  • 1 month later...

Cuj, doktorirao, doktorirao si kurac ako nisi igrao na battle.netu

 

To misli svako ko je presao nightmare na single player, jebem vas u usta :D

 

Imao sam medju prijateljima slepca na bnetu koji kaze, kad ti umre lik 95+, bolje da ti je rikno neko na gajbi... :haha:

 

Zao mi je sto je D3 ovako siromasan, mogao je biti veliki.

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, igrao sam na originalu, kupio je brat, nisam ja, te ne mogu da ti dajem cd key. Sareno i lepo kao WoW.

 

Sto si promucuran, hteo si da ti dadem cd key na osnovu toga sto mi se ne svidja igra...

 

Uvek tezi da budes vise promu, a manje curan

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

Da li je moguce da se pare uniste prilikom pokusaja prebacivanja sa Blizzard naloga na Paypal? Brat nije znao da ne moze, pokusao da prebaci pare, stigao mu mejl da su pare uspesno poslate, sad ih nema ni na Blizz accountu ni na Paypalu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Sinoc sam je prvi put igrao, i to na PS3.

Najveci plus joj to sto omogucava igranje u 4 igraca na jednoj konzoli, jer takvih igara ima sve manje.

Blizzard je bas lenjo i traljavo odradio svoj deo posla. Prica je reciklaza prethodnih delova, cak i redosledi quest-ova, lokacija i boss-ova su isti. Previse su pojednostavili prodaju item-a, izbacili su scroll-ove sa portalima i identifikacijom predmeta i time jos vise zaglupeli igru. Grafika je previse sarena i kicasta, da su recimo ovaj deo izbacili posle 4-6 godina od drugog dela i ekspanzije imalo bi smisla.

Jedino bih jos pohvalio skill tree, 2 je znala da bude haoticna po tom pitanju, ali ovde su fino to izbalansirali i nacinili preglednim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne, uzeo sam digital

ako ne igras Hearthstone javi za neku razmenu, trebaju mi oni kodovi koji ces dobiti veceras u kutiji :)

 

sta uzimas, obican ili collectors edition ?

Edited by DBrave

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...