Jump to content

Interfector


Apeiron

Recommended Posts

Hehe, znam da moj rad ne predstavlja najvecji problem u chekanju, ali je delom i on razlog...ali shta da vam kazhem narode, remixovi su skoro gotovi, i bicje prilichno raznoliko! Muzichki deo DVD-a cje biti gotov najkasnije do sredine februara, nadam se da cje i sve ostalo biti spremno tada....

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe, veoma dobro, veoma dobro. Sinoc sam bio samo na RUM 2 brzinama, usporava se icon_mrgreen.gif

 

Idem na extended verziju, dakle izjava u potpisu vazi do kraja februara, i to je to, the end osim pri nekim extremnijim zurkama, to se nece moci obecati pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

' date='1. 2. 2006, 15:47'] Hehe, znam da moj rad ne predstavlja najvecji problem u chekanju, ali je delom i on razlog...ali shta da vam kazhem narode, remixovi su skoro gotovi, i bicje prilichno raznoliko! Muzichki deo DVD-a cje biti gotov najkasnije do sredine februara, nadam se da cje i sve ostalo biti spremno tada....

 

pivopije.gif

Koji spam no.gif

 

 

@Apeiron

Baka me naucila da pravim neke mnogo lepe kolace.. icon_redface.gif Kad ces da mi dodjes? icon_mrgreen.gificon_biggrin.gificon_mrgreen.gificon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Godisnja ex YU top 10 lista najjace metal radio emisije u RS - Danger Zone (emituje se vec 10ak godina, u BL na BIG radiju - www.bigradiobl.com):

 

1. FORCES OF ANGER / Multimedia/Universal Records kompilacija

2. ABONOS - Abonos

3. INTERFECTOR - The Force Within

4. X-CENTAR - ReStart

5. ALOGIA - Price o Zivotu

6. RAIN DELAY - As I Bequeath My Yesterday

7. SIDDARTHA - Rh- english

8. SILENT KINGDOM - Bloodless

9. GOODEYECLOSED - Goodeyeclosed

10. BLOCK OUT - Ako Imas s Kim i Gde

 

 

Malo cudno prvo mesto, staviti kompilaciju na glasanje, al' ajd'.

 

p.s. "The Force Within" je u pomenutoj emisiji bio proglasen za album godine domace scene 2004., iako je prava promocija tekla tokom 2005. Zbog toga je bend bio na glasanju i ovaj put, i evo rezultata. Nije lose, nije lose. icon_mrgreen.gificon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grim i nekkro situacija sa dvd materijalom.

Prvo se sjebe hard disk na koji su prebaceni snimci, koji su uz to i izrenderovani i mpegovani iz avi-ja, sto je trajalo otprilike vjecnost. Potom se ponovo pristupilo ovome sizifovskom poslu, da bi kompjuter (ovaj put sa ispravnim hard diskom) bio ukraden. Kmeee!!!

Srecom originalni snimci (kasete) su jos uvijek u nasem posjedu, te ce valjda treca sreca biti ta.

Mrznja i prezir...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grim i nekkro situacija sa dvd materijalom.

Prvo se sjebe hard disk na koji su prebaceni snimci, koji su uz to i izrenderovani i mpegovani iz avi-ja, sto je trajalo otprilike vjecnost. Potom se ponovo pristupilo ovome sizifovskom poslu, da bi kompjuter (ovaj put sa ispravnim hard diskom) bio ukraden. Kmeee!!!

Srecom originalni snimci (kasete) su jos uvijek u nasem posjedu, te ce valjda treca sreca biti ta.

Mrznja i prezir...

 

moze se odnijeti hard disk u zagreb da ekstraktuju podatke iz njega ako je mali kvar(hard disk moze da bude neispravan, ali da podaci na njemu jos budu perfektno sacuvani!)

ne kosta previse i ne traje dugo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...