Jump to content

Interfector


Apeiron

Recommended Posts

Auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu...

Kad me sad slog nije strefio...pa sta to bi majku mu jebem ?

I bendu i Oliveru sve najbolje !

Ali bice mi cudno da vas gledam bez njega...

U svakom slucaju srecno...

 

Ah da i ono najvaznije :

 

PUT METALA JE PUT ISTINE !

METAL JE RAT !

SLAVA !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najtuzniji moji dani bili su odlazak Adriana Smitha i z Maidena i Dave Lombarda iz Slayera .... ovaj dan cu zabeleziti crnim slovima uz vec pomenute .... icon_cry.gif

 

 

... Salim se naravno, dobri ste i razumni momci, elana i entuzijazma imate, nezamenljivih nema, tako da sami najbolje znate sta radite, a uveren sam da ce sve na dobro da izadje pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polako, polako, uskoro ce poceti da deluje onaj otrov sto sam Invictusu danas sipao u Pepsi icon_wink.gif

hahahha...sad si se odao,nemoj zbog ovoga u roku od mesec dana preostali clanovi benda tarze bubnjara,jer je originalni na odluzenju zatvorske kazne zbog ubistva biggrin.gificon_smile.gif

Edited by SlavoniC

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i mene da se oglasim...

 

Jako je teshko bilo shta recji u ovakvoj situaciji...ono shto je sigurno, nedostajacje nam Oliver...Mi smo u bendu svi, pre svega, bili jako dobri prijatelji i ovaj rastanak mi teshko pada...Nadam se da cje se Oliver prinacji u svom buducjem radu, i ovom prilikom mu zhelim sve najbolje!!!

 

Shto se tiche Interfectora - laki je lepo rekao... shta je - tu je - mi nastavljamo dalje!

 

 

Poz! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

fuck!

 

Oli je mnogo dobar chovek i muzichar, gubitak je to ipak...

Hitno nadjite nekog ko ce moci da ga zameni pa u dalje gazhenje,

nema druge!Ne vredi stajati!

 

Sve najbolje Oliveru, lako ce on naci bend u kom ce biti srecan i gde ce praviti muziku koja mu odgovara (ima on neki projekat, ne?)!Nije bitno da li si u bendu ili ne, mi kad dodjemo do vas, opet cemo svi da lochemo zajedno!

 

Laki, Dejan i Bane:

u potagu i onda GAZHENJE!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potpuno razumem profesionalizam i zelju za ozbiljnim radom, ali ipak bi bilo super da u celu pricu udje neko s kim ste dobri prijatelji, a neko sasvim sa strane, mada ako je to u sluzbi muzike OK. Za ozbiljno bavljenje muzikom profesionalizam je iznad svega, pa tek onda druzenje icon_smile.gif To sam rekao jer me malo cudi da vec nemate nekog kandidata medju svojim sirim drustvom, jer po prirodi stvari poznajete jako mnogo muzicara ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

I sad bih Ja trebao nesto da kazerm na sve?

Hmmmm....pa ajd da onda ne filozofiram puno. Razloga za ovaj moj cin je vise i ne da mi se sada sve nabrajati, tako da sve sto mogu da kazem je: OVAKO JE NAJISKRENIJE! Zelim da radim nesto drugo i nisam u ovoj prici vise bio 100%. Bilo bi jako neiskreno ne dati sve od sebe i dopustiti da bend postane blijeda sjenka samih sebe. Odluka nije donesena preko noci, razmisljao sam o tome mjesecima i s obzirom u kakvom je stanju moj zivot, mislim da je ovako najbolje i za mene i za bend. Vjerujte da mi nije bilo nimalo lako da se odlucim na ovakav korak. Bendu sve najbolje, a i dvd cemo uskoro zavrsiti, nadam se. Sto se tice mog daljeg bavljenja muzikom, ono ce nastaviti i to vise nego ikad. Udarac slijedi uskoro.

I tako to...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

I sad bih Ja trebao nesto da kazerm na sve?

Hmmmm....pa ajd da onda ne filozofiram puno. Razloga za ovaj moj cin je vise i ne da mi se sada sve nabrajati, tako da sve sto mogu da kazem je: OVAKO JE NAJISKRENIJE! Zelim da radim nesto drugo i nisam u ovoj prici vise bio 100%. Bilo bi jako neiskreno ne dati sve od sebe i dopustiti da bend postane blijeda sjenka samih sebe. Odluka nije donesena preko noci, razmisljao sam o tome mjesecima i s obzirom u kakvom je stanju moj zivot, mislim da je ovako najbolje i za mene i za bend. Vjerujte da mi nije bilo nimalo lako da se odlucim na ovakav korak. Bendu sve najbolje, a i dvd cemo uskoro zavrsiti, nadam se. Sto se tice mog daljeg bavljenja muzikom, ono ce nastaviti i to vise nego ikad. Udarac slijedi uskoro.

I tako to...

samo napred i ti....bitno da ste ostali prijatelji! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Starac ce verovatno nastaviti vodama Accepta i ostalih velikana - SAMO NAPRED!!!!!

 

Bend... Eh... Steta ja ne znam da sviram gitaru... icon_smile.gif

 

Ovako je najiskrenije.

 

Ko su kandidati?

Ne brinem se ja, ko god da upadne bice asimilovan!!!!

 

Momci, divni ste, stvarno. wub.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...