Jump to content

Interfector


Apeiron

Recommended Posts

a glava sto je narasla nakon Sakramentalaca?

Uh, tek sto se taj deo trudim da zaboravim icon_wink.gif Svaki ton koji su proizveli sa bine to vece je boleo nenormalno. U stvari, mozda bolje da gledamo to ovako - ta svirka se nije ni desila icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebi ga, ja sam sa vama poceo da blejim tek od onog rostilja kod Lazara. I od tada pamtim onu Lakijevu antologijsku:"Ovaj rostilj smo spremali brzinom poslednjeg albuma Anatheme, al' smo ga zato pojeli brzinom ranih radova Immortala" laugh.giflaugh.giflaugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Laki, kakva si lezbejka?

Hehe, zavisno od kvaliteta situacije. Ali podrzavam slicne akcije icon_da.gif

 

velichina glave bila je obrnuto proporcionalna velichini kontra chinele!

laugh.giflaugh.gif APSOLUTNO! Idealan opis te veceri. Kako je samo ruka krvarila kad promasis cinelu, pa je udaris prstom... raw black metal! icon_rockdevil.gif

 

Jebi ga, ja sam sa vama poceo da blejim tek od onog rostilja kod Lazara. I od tada pamtim onu Lakijevu antologijsku:"Ovaj rostilj smo spremali brzinom poslednjeg albuma Anatheme, al' smo ga zato pojeli brzinom ranih radova Immortala"

RESPECT pivopije.gif Ko bi se toga setio, ali to su sve same cinjenice pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

' date='17. 4. 2006, 15:38'] J anecju zaboraviti niakda scenu kada Djeda pricha o Stratovariusu Cveletu koji spava laugh.gif ...

 

Secja li se neko Lezbophagie??!! laugh.gif

 

To je taj gay rmx!

icon_rockdevil.giforangelistening.gif

to u povratku iz lazarevca? vr'!

icon_rockdevil.gificon_smile.gif

 

Lezbofagija kvlt! Setjate se da su imali neke veze sa organizacijom i da je Kole hteo da ih tuche otprilike? icon_twisted.gif

 

 

uuuuu.... roshtilj.....

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuku Laki!

Novosadski brate, iz predivnog grada u kojem izlazi savrseni magazin zvani CKM, trebao bi znati njihovu kljucnu izjavu vezanu za tu temu - "ne smetaju nam pederi, vise riba ostaje nama". Ja se sa tim slazem u potpunosti, stoga sto vise pedera, to bolje icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Povlacim se u vocnjak!!!!!!!!!!!!!

icon_da.gif  icon_da.gif  icon_da.gif

icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif ja pamtim ovo!!!

 

i dan danas kada neko smori i ja hocu da se sklonim, ucinim to upravo uz ovu recenicu!!!

 

a sto se Mitrovice tice, najbolji je bio onaj basket blizu plaze, sledeceg dana... kako sam samo tukao Lazara! mhihi.giforangelistening.gif

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif upravo se setih i nekog prevelikog mobilnog telefona koji je neki lik zaboravio pa mu mi posle vrecali...! Pa Lalic sa onom klinkom....!!! Uhh... Stvarno bese vrh!!! icon_rockdevil.gif

 

pivopije.gifpivopije.gif

Edited by Uros

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...