Jump to content

Interfector


Apeiron

Recommended Posts

ok raja

 

sve je rjeseno na obostrano zadovoljstvo

 

novi gitarista je izabran i pocinje sa radom next week

 

jos samo da mu aperion konfirma morgidz za novi tavnhaus

 

 

necete ga blejmati,jer on je dosta juzo metal muzikarinu

 

gitarista je iz studgarta i bice jezickih barijera posto prica spanski

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ne...leek je ozbiljan... icon_rolleyes.gif

 

Mogao je za promenu da napishe neshto shto je zaista duhovito... Ako zna uopshte kako to izgleda...

 

NEMOJTE UZIMATI U OBZIR NIKAKVE VESTI OSIM AKO NISU DIREKTNO STIGLE OD APEIRON-A, CARCASS-A ILI MENE!!!

 

Shto se Interfectora tiche - raducka se malo na novim pesmama, ali za sada drzhimo malo sporiji tempo dok ne reshimo pitanje gitariste..Sve u svemu - zhivi smo josh uvek! orangelistening.gif

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...

A, sto nisi skenirao i ovu sa ruzicom u kosi? Ubi me radoznalost za koji se ona... pravac bori! :)

I je l' ono pored nje Baja Mali Knindza? :)

 

Cestitke, Lakicu, cestitke. Jes' da je samopromocija, ali koga je briga. Zasluzio si! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma sve je to stela...., Laky se poznaje sa svim tim novinarima....

Ja mislim da je Oliver veci borac, ipak je on trebao biti tu (samo razmislite ko ima grupu staru 75 godina). i ko je gledao Leb i Sol 1985. i nije ih shvatio...!

 

Cestitam laky, glasacu za manekenku (ipak zensko je)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko hoce da mi veruje, neka veruje, ko nece ne mora - ali ja zaista nemam pojma odakle to tu, i ko je davao predloge.

 

Gradski prevoz, nego sta. Beogradski :bigblue: To je Interfector slika, ostali su tu negde izrezani :meshuggah:

 

Ne koristim ovo za samopromociju, vec cisto zato sto je neobicna i cudna situacija... Metal u BL nikad nije bio priznat u medijima, ovo vise vidim kao uspeh metala nego svoj licni, nije da sam dobio neke vile i bazene od ovoga :bigblue:

 

A taj Steve, sto je na slici... dobar je lik. Tri omiljena benda: Dream Theater, Fates Warning i Queensryche. Dobro rece Buddha, kao ja u buducnosti (mada i u sadasnjosti, to je ta sveta trilogija metala :cool:).

Share this post


Link to post
Share on other sites

A taj Steve, sto je na slici... dobar je lik. Tri omiljena benda: Dream Theater, Fates Warning i Queensryche. Dobro rece Buddha, kao ja u buducnosti (mada i u sadasnjosti, to je ta sveta trilogija metala).

 

ha! ne seri da lik slusa metal, ja kontao on neki gay dzezer :)

lik mnogo dobro pjeva!

Edited by MudriPanj

Share this post


Link to post
Share on other sites

ha! ne seri da lik slusa metal, ja kontao on neki gay dzezer :)

lik mnogo dobro pjeva!

Pa da, i mene je svojevremeno iznenadio. Zapevao Qryche u sred Pub-a, pogodio me k'o nikad :bigblue: Bilo je jos par pokusaja, izmedju sviranja dosadne tezge sa Another Day, ali eto, tezga ga je sredila.

 

Sto se glasanja tice, zaista ne znam kako to ide, ne pise u tekstu nigde, nemam informacije... Ako saznam, pisacu ovde. Kazem, bitnije mi je to sto se SerbianMetal.org (samim tim i srpska metal scena) pominje u drzavnim novinama, nego moja slika tamo u onoj ekipi :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...