Jump to content

Interfector


Apeiron

Recommended Posts

VELIKI POZDRAV, METAL BRACO I SESTRE !!!

 

Banjalucki progressive black metal sastav INTERFECTOR, vodeci metal sastav Republike Srpske, je snimio album prvenac, u prvoj polovini decembra 2002. Album je snimljen u beogradskom studiju KAZABLANKA (u istom studiju su snimali i Amon Din, May Result, The Stone...), a produkcija je na svetskom nivou. Na predstojecem albumu ce se naci 9 pesama (jedna obrada i outro), od kojih su dve otpevane na srpskom, a ostale na engleskom. Ukupno oko 45 minuta (sirovog black metal zvuka, izmesanog sa melodicnim technical prog/death i folk elementima) materijala !!!

Vazno je napomenuti da je bend pojacan sa jos jednim clanom - ANTARES-om (iz Beograda, iz bendova Draconic i Consecration), koji je zaduzen za klavijature i pomocne vokale, a sam prizvuk klavijatura je albumu dao potpuno drugu dimenziju.

Kao gosti, na albumu su se pojavili: MARTA (Abonos), koja je otpevala zenske vokale u dve pesme, kao i NEFAS (The Stone), koji je otpevao delove jedne pesme.

 

Promo CD na kojem ce se naci tri pesme ("Mother Serbia", kao prvi singl, "S' Druge Strane Svjetla" i "Dark Saga"), ce uskoro biti dostupan medijima (fanzinima, magazinima, radio stanicama i sl.).

Pozivaju se stoga svi oni koji bi zeleli da dobiju ovaj promo CD, a da na bilo koji nacin mogu da pomognu u daljem promovisanju benda, da na ovu e mail adresu dostave podatke o postojanju zine-a/magazine-a/emisije i sl. i ubrzo nakon toga, bice im poslan CD sa pesmama i osvezenom biografijom.

 

Kompletan track list sa jos uvek bezimenog albuma, izgleda ovako:

1. Mother Serbia

2. Alienation

3. The Dark One

4. Temple of Desire

5. Buried Memories

6. S' Druge Strane Svjetla

7. The Lightbringer

8. Dark Saga

9. Na Krilima Noci

 

Pocetkom sledece godine, ocekuje se i live promocija materijala, kao i objavljivanje albuma i pojavljivanje na nekim kompilacijama.

 

Kontakti sa bendom za detaljniji info:

 

www.interfector.tk

[email protected]

 

Nebojsa Lakic

Tesana Podrugovica 28.

78 000 Banja Luka

Republika Srpska

 

user posted image

Edited by Apeiron

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li je Interfector koristio zivi bubanj i gde to moze da se cuje(bar nesto)?

 

Naravno da je zivi bubanj...

 

Za sad, mozes da cujes na 202-ci, ali kad krenemo sa slanjem promo CDova, jedan ce sigurno dospeti i do tebe biggrin.gif

 

Hvala puno za promo!Nego cuo sam da neki blackeri rade sa ritam masinom,pa nisam mogao da se nacudim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slava braćo!!! Samo tako nastavite, nema šta. Još kad bi vas vidjeli u CG sad na turneji u januaru/februaru bio bi pun pogodak. biggrin.gif I pošalji meni ili Sinneru promo za naš fanzin (Demise). Očekujem da ga postaviš na sajtu uskoro. biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako hocete da svirate u KG imamo prostor a i za smestaj cemo se snaci

 

Tako bi bilo prilicno iskreno. Ako mozes sta srediti, kontaktiraj mene ili Apeirona na private ili mail, pa cemo se dogovoriti o svemu u detaljne detalje ili tako vec nekako. :roll: :wink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako hocete da svirate u KG imamo prostor a i za smestaj cemo se snaci

 

Tako bi bilo prilicno iskreno. Ako mozes sta srediti, kontaktiraj mene ili Apeirona na private ili mail, pa cemo se dogovoriti o svemu u detaljne detalje ili tako vec nekako. :roll: :wink:

ovako dvoje mogu kod mene verovatno bi mogao ostatak kod mojih ortaka a za prostor nije frka to je vec sredjeno ako ste zainteresovani mozemo se dogovoriti kad i kako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam ti vec rekao sta mislim o Mother Serbia. Zaista originalno i zanimljivo, ali kada sam cuo gusle!!!!!!! JAAAAAAAOOOOOJ, odmah sam razbio casu o zid!!!

Sad malo ozbiljnosti: Zaista mi se pesma svidja, a ubacivanje "progresive" elemenata je tako inovativno da mi se zaista mnogo svidelo. O tekstu da ne pricam!!!

 

 

Let two-headed eagle forever fly...

Share this post


Link to post
Share on other sites

MI OVDE MISLIMO DA BI TREBALO DA BUDE MNOGO BRUTALNIJI ALBUM, NPR. NEŠTO KAO MORBID ANGEL, ALI ZA LAGANEZE JE OK :mrgreen::twisted::twisted::mrgreen:

 

AJDE PIČKE DOĐITE DA LOČEMO PIVO ( I ZALIVAMO PEPSIJEM)

 

SIGNED: ŞTAN 49 CREW

 

P.S. IZDILOVALI SMO JEDNO 200 KOMATA, BIZNIS CVETA, POLA BGD-A VEC IMA ALBUM, DALI SMO MU MI IME VAŠEG OMILJENOG BENDA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam slusao na 202-ci i odlicno je majke mi.Samo da li bi mogli da mi posaljete jedno 5-6promo diska da razdelim po krusevcu??Ja sam kontaktirao ANTARESA[ex Moloch] i rekao je da ce mi poslati u cetvrtak ali salba vajda da je poslao...Ajde kontaktirajte me na private ako ste u mogucnosti da mi posaljete te diskove,da bi vam dao adresu i sve sto treba.

Inace gledao sam vas bio 13 jula ili juna nesecam se bash tacno prvi ste svirali super svirka nema sta i ako ne volim bash mnogo black.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako...

 

posto je nemoguce svima poslati promo CD (naravno, finansije i jos sto sta je u pitanju), uskoro ce citav split promo INTERFECTOR/DRACONIC/AMARANTH biti postavljen za download na www.bl-metal.org, pa onda skidajte i narezujte do mile volje biggrin.gif

Naravno, fanzini, webzini i ostali mediji ce CD da dobiju cim se nastanca dovoljan broj diskova.

 

Za svaki info o bendovima, mozete pitati na oficijelne mailove:

[email protected] / www.interfector.tk (ili mene i Invictusa)

[email protected]

[email protected]

 

i da...

 

SRECNA VAM NOVA GODINA I SVI PRAZNICI OD BENDA INTERFECTOR !!!!!!!!!!

Sledeca godina mora da bude godina metala, kao sto je bila i ova.

Situacija se popravlja, jer je jos nekoliko vodecih domacih bendova snimilo svoje albume, a od nekih se to jos zeljno ocekuje. Ziveli !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Komentar nekoga ko je Interfector slusao X puta a ne gotivi bas black:

 

GENIJALNO!!!

 

Otsvirali su ceo album na Udaru poganih III i bilo je do jaja... Sve pesme su odlicne a meni su najbolje: Na krilima noci, Lightbringer i Mother Serbia.

 

Jos jedno pitanje (slao sam mail ali je box bio pun :ne: ) kada i gde ce se moci nabaviti album? Jos jedna promo svirka u Onassisu mozda zajedno sa prodajom CD-ova?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...