Jump to content

Interfector


Apeiron

Recommended Posts

probavao sam ja svirati gusle

zanimalo me i onako i zbog korijena

i gadno je

tesko je proizvesti tecan ton

definitivno cemo se ipak dogovoriti sa guslarom da jednom odsvira sa nama na koncertu i to ce biti jako

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

E pa ovako, red je nesto reci o proteklom koncertu u KSTu.

 

Sve u svemu, previse dobro najavljivan, sa strane opreme, ozvucenja, tonca, koncert je prosao kao i svaki drugi, znaci nista posebno. Jos gore sto smo mi ocekivali previse, a dobili jedva zadovoljavajuci prosek.

Opet je sve kasnilo, sto je uzrokovalo da nismo imali ni tonsku probu, a na bini se nista nije culo, osim buke...

 

Hvala vam svima za podrsku i lepe reci, i ne bih da budem pretenciozan, ali reci cu da ono nije bilo ni jedva 40% od nasih mogucnosti, ako mogu precenjivati po zvuku koji su imali prethodni bendovi. Nadam se da ce doci vreme da se na pravom mestu, i na pravom zvuku odradi prava svirka, sto zbog nas, to i zbog vas.

 

Veliki pozdrav nasim domacinima i ljudima sa kojima smo se NEZABORAVNO proveli: Fan clubu na prvom mestu (Ana/Sonja), Azal, Vladmir, Bane, Angele, MaYa, (ne znam kako idu one zagrade biggrin.gif ), Marko i ostala ekipa iz Moondive-a, legende ste!, Plemstvo Vladmir (po drugi put) i Milos Guardian of the Blind (hvala za aparat !!!), Martha, Kole, Srdjan i horda ljudi iz Obliviona, ALISTERu !!!, 202-ci (Jetu i Olgi za dva gostovanja), KST DJu Slovencu (da li si ti ljudsko bice? biggrin.gif ), Bogiju, Petru, Mrvi, Urosu, Dusanu, Draconic/Interfector - braca zauvek !!!!! Nini, Ani (gothsbl) i ekipi sa njom, Dasdarielu, Fikusu... ...

 

Nekoga sam sigurno zaboravio, ali nece se ljutiti valjda biggrin.gif

Ne znam cemu ova zahvalnica, ali nadam se da ne smeta biggrin.gif

Vidimo se uskoro, pozdrav !!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam ni ja....lol.....al' ajde i ja da se vama zahvalim....ne znam za sta...ma, za super zezanje!!!! smile.gif

 

Vi ste stvarno odlicno svirali i odlicno zvucali, tu nema sta vise da se prica. Mogu samo setno da pogledam i da kazem "makar je bilo napolju i imali ste sest monitora!"... Al' ste dobri, BRE! smile.gif

 

Jednom recju: mishpacov.

 

:wink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehe,ma da.....

 

hvala na pozdravu,naravno da se radujemo ponovnom susretu,mish-pacovisanju i bar sto se mene tice-valcerisanju :wink:

dudzi-dadzi necemo spominjati.... smile.gif

 

Inace,uprkos semu nabrojanom,zaista mislim da je doticni bend najbolje zvucao biggrin.gifa: i pruzio najbolje ovom festivalu.U boljim okolnostima nadajmo se,do skorog vidjenja... biggrin.gif

 

big kiss & hugZ!:*******

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nisam bio pospan, bio sam personifikacija Sile, ali za monitore sam to napisao figurativno. Iz njih se nista nije culo, ja sam na momente morao da gledam u Carcassa sta svira da bih shvatio gdje smo stigli sa pjesmom. Nista se nije culo osim buke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dosta vishe taj KST,na glavu ste mi se popeli sa tim...

Svratite nekad do NISH-a bre, na pravnom moze da se odrzi dobra svirka.

Poozdrav nashim mladim nadama black scene!

___________

Uxor contenta est,quae bona est uno viro smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

O.K.

Naslovna strana omota za prvi full-lenght INTERFECTORa ce izgledati otprilike kao ispod. Za omot je zaduzen Vladimir Lalic, poznatiji kao Plemic, ili kao vokal/basista Abonosa.

Radi se na kompletnom bookletu, svaka strana ce imati drugaciju sliku. Ali o tom po tom.

Pa, kako vam se cini?

:mrgreen:

 

user posted image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...