Jump to content

Interfector


Apeiron

Recommended Posts

Vestice na Pinku? Charmed? Uh, odlicna serija, naravno zbog samo jednog sitnog detalja - Alissa Milano !!!!!!! Nedostizna je !!!

 

Avatar ti je mrak i tama  icon_smile.gif  Trazi da budes moderator gothic i doom foruma  icon_smile.gif

 

Poz!

hehe ja sam mislila da ce tvoj odgovor biti:"Veshtice na Pinku? Sta ti je to?" icon_smile.gificon_smile.gif izgleda da su bacile chini na chitavu planetu ph34r.gificon_wink.gif

Alissa Milano...? je'l to beshe ona sto je vidovita? luduje i zenska (not me) i mushka populacija za njom.. pa sad.. ko pre devojci.. icon_wink.gif

 

hahaha .. e ovo je dobro! biggrin.gif od koga da trazim moje zasluzeno mesto moderatora na doom&gothic? biggrin.gificon_cool.gif

 

btw, sta se deshava sa vama? snimate li sta novo?

 

poz orangelistening.gif

 

p.s. dugujem ti mail, i know icon_redface.gif .. soon, i promise icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

INTERFECTOR - The Force Within

 

Un gruppo serbo non mi era mai capitato e come prima esperienza devo dire di non potermi lamentare; gli Interfector sono una buon gruppo di death metal fortemente influenzato da sonorità medio-orientali e provenienti dalla Serbia stessa. Questa soluzione molto in voga in questo periodo risulta abbastanza originale grazie alla forte personalità della band che non si pone l'obiettivo di scopiazzare i cliches del genere, ma che cerca di andare oltre, proponendo una miscela omogenea e ben strutturata; la voce al vetriolo e a tratti terribilmente accattivante viene spesso a stendersi sul letto di note creato dalle chitarre: fraseggi interessanti per gli axe men che si destreggiano bene con partiture non complicatissime, ma sicuramente inusuali e immediate. La produzione, pur trattandosi di un prodotto "fatto in casa", è buona e gli strumenti sono tutti riconoscibili. Quello che davvero non fa decollare le composizioni è forse la scarsa dinamicità dei pezzi (dopo un paio di ascolti terminare un brano risulta assai arduo) e la poca esperienza live che avrebbe potuto aiutare i Nostri a snellirli, privilegiando le parti più dirette, quelle che in fin dei conti risultano le migliori; già perché quando gli Interfector si lanciano in lunghi passaggi strumentali non sempre la fluidità dei brani risulta riuscita, anche se mi rendo conto che tali momenti rappresentano una peculiarità per una band che fa delle melodie strumentali folk il suo punto di forza. Per il momento promossi, ma con la speranza che la loro prossima uscita possa ovviare i più che normali peccati di giovinezza e inesperienza commessi in questo platter; superate queste difficoltà gli Interfector potranno ambire a molto, ne sono certo.

 

Contatti:

email: [email protected]

homepage: www.interfector.tk

 

Za ovo ste mi dužni gajbu piva kad dođete u Bar. Šta ću kad sam fašistički izdajnik:

 

INTERFECTOR - The Force Within

 

Ovu srpsku grupu nisam iz početka shvatio i moram reći da mi je prvo iskustvo pri slušanju bilo žaljenje; Interfector su dobra death metal grupa, sa na svu sreću, uticajima srednjovjekovno-orijentalnog zvuka i folklora same Srbije. Ova solucija se, u današnjim modnim trendovima muzike, čini veoma originalnom zahvaljujući jakoj personalnosti banda, koja ne želi izaći iz klišea samog žanra, ali traži i drugu stranu, predlažući mješavinu homogenosti i dobre strukture; glas vitriola i potezi užasnog accattivante (nemam pojma šta znači) često se prostiru duž smrtonosnih gitarskih nota; postoji interesantna izreka koja kaže da se sa čovjekom sa sjekirom treba postupati dobro sa ne komplikovanom partiturom, ali zasigurno inusuali (ne znam ni ovo šta znači) i neposredno. Produkcija je za "projekat kućne izrade" na svu sreću dobra i svi instrumenti su prepoznatljivi. Ono što zaista ne odrubljuje glavu su snaga kompozicija i nedovoljna dinamičnost komada (poslije nekoliko preslušavanja završetak fragmenta čini se previše strmim), kao i malo live iskustva koje bi svima Nama trebalo da pomogne u hitrosti; privilegovani djelovi koji izbijaju direktno u prvi plan se na poslijetku mogu računati kao najbolji; Interfector lansiraju dugačke instrumentalne pasaže koji se uvijek ne pokažu kao uspješni u tekućem komadu, ipak ponekad objašnjavam sebi da takvi momenti predstavljaju osobenost banda koji želi da intsrumentalni folk stavi na snagu. Za početak promocije, ali sa nadom da će njihovo sledeće ostvarenje moći da otkloni i više od normalnih mladalačkih pečata i neiskustava spojenih u ovom ostvarenju; ako uspiju da nadmaše ove poteškoće Interfector mogu žudjeti za nečim većim, bez sumnje.

 

Kontakti:

email: [email protected]

homepage: www.interfector.tk

 

Ovo sam odradio na brzinu, tako da vjerovatno ima nekih grešaka, ali suština je tu. Pronađite rečnik pa pogledajte te 2 riječi koje nisam znao, pravo da vam kažem nikad ih i nisam čuo.

Toliko od mene,

Živjeli! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za Velesa:

 

Prevela mi je to jedna prijateljica vec, ali u svakom slucaju si zasluzio pivcugu za trud icon_smile.gif

 

Uskoro cemo alkoholisati zajedno, ne brini.

 

Poz!

slusao sam onaj promo disk

 

neznam blize mi je onom sto ja slusam nego black-u,neki pagan/folck prizvuk,one gusle mi jebu majku kad ih cujem,produkcija je vrh.ali brate onaj draconic kurca ne valja.

 

kad cemo da sviramo ljudi opeth?

mi sad snimamo album i slobodni smo u septembru za koncerte.

 

pozdrav pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

slusao sam onaj promo disk

 

neznam blize mi je onom sto ja slusam nego black-u,neki pagan/folck prizvuk,one gusle mi jebu majku kad ih cujem,produkcija je vrh.ali brate onaj draconic kurca ne valja.

 

kad cemo da sviramo ljudi opeth?

mi sad snimamo album i slobodni smo u septembru za koncerte.

 

pozdrav pivopije.gif

Sviracemo sigurno, nista ne brinite pivopije.gif

 

Sad cemo krenuti sa promocijom, kad nam diskovi stignu u ruke, pa ce biti prilike!

 

Pozdrav za CG!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto onda koji djavo pitas?

 

Gubi se sa ove teme Spam makeru!!

 

4000 spamova...

Klošaru nad klošarima, izdaješ album a tema ti na drugoj strani, i ja je vratim... I tako ti meni.

 

Idući put kad to uradiš natjeraću te da trčiš sa mnom u Šeher.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...