Jump to content

Interfector


Apeiron

Recommended Posts

1) Avatar je savrsen icon_mrgreen.gif

 

2) Bas divno za intervju... samo sto mi ga ne posla prvo da vidim...ccc... da ne bude da mi je nesto izletelo dok smo pricali o svemu i svacemu onda...

 

3) Upravo sam se vratio sa svirke ovde u BL... Oko 180 ljudi, atmosfera jaka, temperatura +100000000000000. Celo vreme sam istresao case vode na glavu. Katastrofa.

 

4) Novi Sad spremi se... krecemo za nekoliko sati. Nista od spavanja veceras icon_mrgreen.gif

 

Poz!

180 Ljudi? Ha ha................... Mozda da oduzmes nulu... to bi bilo realnije...

 

Stvarno sam razocaran, muzika je bila preglasna, ispadali ste par puta iz ritma i pravili greske........ Jeb ga desava se znam,znam......

 

(Ne odnosi se to samo na Interfector i ostali nisu bili bolji)

 

 

Ja sam slusao vase 4 pesme koje sam skinuo sa neta al ova svirka juce... Da nisam naucio te pesme napamet tesko da bi prepoznao koja je koja......

 

 

 

Usput sta bi klavijaturisti da se osisa?????? Bas je imao mocnu kosu....

 

 

 

 

I jos nesto................... Bez uvrede.... Ovo je samo misljenje mene i mojih 6 drugova koji su juce bili samnom na svirci........

Share this post


Link to post
Share on other sites

Velika buka, bez monitoringa, zagusljivost, vruc vhiskey i pivo, previsoka temperatura!!! U zivotu nisam swirao u exxxstremnijim uslovima. Priznajem, naispadali smo se kao budale, ali ljudi, ja sam se borio da ostanem na nogama ziv, jebes ispade! Ne bih nikada vise swirao, a da dobro ne provjerim ventilaciju i zvuk (barem minimalo potrebno) i da ne zavirim u frizidere i rezervisem potrebnu kolicinu hladnih napitaka.

 

Mi smo poceli samouvjereno sa crystal montain ali ubrzo sam shvatio da nema snage za to, Raka je pregorio za pola minute na +50! Meni su se prsti oduzeli tako da sam solo, pa mogu slobodno reci 50% smuljao a 50% preskocio. Grozan osjecaj nemoci! Ljudi, stvarno je bilo prevruce za bilo sta, a pogotovo svirku!

I kao extra dodatak, sjebala mi se gitara u po svirke, mislio sam da su kablovi ali ne, sjebala se elektronika.

Nista za to, sljedeci put ce biti bolje (nigdje vise bez ventilatora), a vama svima koji su nas bodrili, veliko hvala, nista nebi bez vas!

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

180 Ljudi? Ha ha................... Mozda da oduzmes nulu... to bi bilo realnije...

 

Stvarno sam razocaran, muzika je bila preglasna, ispadali ste par puta iz ritma i pravili greske........ Jeb ga desava se znam,znam......

 

(Ne odnosi se to samo na Interfector i ostali nisu bili bolji)

 

 

Ja sam slusao vase 4 pesme koje sam skinuo sa neta al ova svirka juce... Da nisam naucio te pesme napamet tesko da bi prepoznao koja je koja......

 

 

 

Usput sta bi klavijaturisti da se osisa?????? Bas je imao mocnu kosu....

 

 

 

 

I jos nesto................... Bez uvrede.... Ovo je samo misljenje mene i mojih 6 drugova koji su juce bili samnom na svirci........

Pazi, broj prodatih karata govori tako... tj. oko 30ak ljudi je uslo besplatno, plus ljudi sa spiskova... A 130 je prodatih karata... Druga je stvar sto je bilo prevruce, pa su ljudi sedeli napolju. Svi troskovi su uglavnom otplaceni pa manje-vise nije ni bitno.

 

Sto se svega oko zvuka tice, slazem se, naravno. Ja nisam ni mogao kako treba da gledam prva dva benda. Bilo je preglasno, ali na to vec nismo mogli uticati, tonac je radio kako on misli da valja... Jebiga, bilo je previse razglasa za onaj prostor, i govorili smo mu da smanji sve kompletno, ali eto vidis kako je proslo...

 

Sto se ispada tice, bilo ih je milion, i to sigurno. Malo je nemoguce svirati bez monitora, tj. NIKOG ne cujes, plus temperatura... Ma dobro da se sve uopste i odrzalo.

 

I sto se mene licno tice, nikad nisam ni bio za taj koncert, niti za svirke u BL uopste, bar dok se nesto radikalno ne promeni. Ali bilo je struja koje su insistirale na tome, pa sta se moze... Kakva promocija takav grad, to je sve sto cu reci. Nece nas ovaj grad videti na bini zadugo (kao sto nije ni pre ove svirke).

 

Hvala svima koji su bili, i to je to.

Vidimo se!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro, ovo gore sto se BL tice...

 

Novi Sad 24.7.

 

Ne znam ni kako da pocnem. Ukratko, sve je super proslo sto se same svirke tice, veoma dobra oprema, posecenost solidna (s obzirom na Eyesburn i jos neke bendove koji su u isto vreme svirali besplatno na trgu i odvukli gomilu ljudi, i s obzirom da se po gradu pricalo da je ovo nekakav nacisticki skup, a ne metal koncert, pa dosta ljudi nije ni htelo da dodje), atmosfera odlicna, alkohol zanimljiv...

 

All My Sins su svirali sasvim korektno, a Wolf's Hunger me odusevio energijom koju poseduju, i uvezbanoscu. Super nastup.

 

Pozdrav za ekipu iz Zrenjanina i Vukovara, zaista velike legende!

Organizatorima takodje pozdrav, vidimo se nadam se uskoro!

 

Da ne duzim, bilo je dobro, kao i danas kupanje u Backoj palanci icon_mrgreen.gif

 

Poz!

Edited by Apeiron

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sto ne bi svirali na kastelu ako bude neki festival, ko prosle godine.

 

Sad ispade kao da je Bl kriva............. Ne kontam..............

 

Ako nista drugo u petak se bar pilo posteno.... Jednostavno nisam mogao normalan da dodjem na svirku..... ha

 

 

 

pivopije.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sto ne bi svirali na kastelu ako bude neki festival, ko prosle godine.

 

Sad ispade kao da je Bl kriva............. Ne kontam..............

 

Ako nista drugo u petak se bar pilo posteno.... Jednostavno nisam mogao normalan da dodjem na svirku..... ha

 

 

 

pivopije.gifpivopije.gif

BL je kriva, nego ko drugi? Da ni sam ja mozda kriv zato sto u gradu ne postoji pravi klub, sa pravim razglasom, toncem, opremom, uslovima? Jebes grad od 250 000 stanovnika bez toga. Ovo je samo jedno veliko selo i nista drugo.

 

Kastel... nemoj da ti pricam kroz kakve procedure moras proci da bi tamo svirao, i koliko para za to moras istresti. Seljaci vode taj prostor i to ti je.

 

Samo svirke van grada, mi smo ovde zavrsili.

 

Pozdrav!

 

@Swarhyard: Oliver se toliko zarbio da je na pitanje gde je svirao to vece, odgovorio: Onassis. Sve je to super, samo sto je taj klub srusen pre godinu i po icon_smile.gificon_smile.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

nema se bas nesto para za kartu a treba i ortaku da platim ispite tako da jebi ga....rekla sam ja Lakiju da ne dolazim tako da mi je obecao pivo kad se vidimo na nekoj svirci ovde.... orangelistening.gif Znaju oni da sam ja njihov verni fan!!!!!! icon_rockdevil.gif

A ne! Nisi ti trOO! Da si trOO isla bi vozom ili basem, kao sto rece...

Share this post


Link to post
Share on other sites

zelio bih da obavijestim fanove i sipatizere Interfectora da ce oni,ako sve

bude islo kako treba,svirati u Niksicu na lokaciji poznatijoj kao Bedem sa

Withed Tearsom,Salvationom i Deucalionom,ako ovi zadnji budu u stanju,

negdje sredinom avgusta.ja,kao Veliki organizator,cu da se potrudim da

promocija,plakati,oprema i sve ostalo budu solidni za nivo Almighty Undergrounda.ozvucenje ce biti dobro,sve monitori i ostalo,ali zvuk ce ponajvise zavisiti od opreme(citaj:gitarska pojacala),ali i pored ovijeh problema,

nadam se da ce sve proci u najboljem mogucem redu.

zato bih zamolio sve iz CG i blize okoline da skupljaju pare i dodju na

Prvi Metal Fest u Niksicu.

ulaznica NECE BITI PREKO 1 JEVREJA!

za prenociste svih najvjernijih fanova pokusacemo da se pobrinemo.

Unaprijed VELIKO hvala!!!

p.s.Hvala Lakicu za skidanje Paragjukimeve(ili kako se vec zovu)sa lijepoga

nam Yumetala!!!

 

 

SLAVA!!!!!!!!!!

 

JUDEN RAUS!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...