Jump to content

Interfector


Apeiron

Recommended Posts

...jer vec imam svog bubnjara! Istina, toliko je ruzan da mu ne treba corpse paint icon_razz.gificon_razz.gificon_razz.gif

 

 

A sad INTERFECTOR. Meni se bend stvarno dopada i jedino mi je krivo sto nemam svoj album (ne mogu da nadjem kasetno izdanje, imali ga uopste?) pa stalno maltretiram ljude. Ali nerviraju me neke stvari u poslednje vreme. Cujem raznorazne optuzbe na racun pridobijanja publike. Uvlacenje u supak srpskoj publici i tome slicno! To je pocelo sve vise da me nervira! Posebno me nervira sto takve stvari cujem i od onih sto se zovu Srbima. Ne kapiram.

Ama koji si sad pa ti???!!! icon_evil.gif

 

1. Ko si da si, MRTAV SI (kad vec sve znas, onda znas i kakva te strasna smrt ceka)

 

2. Sto se optuzbi na racun Interfectora tice, ne znam gde si ti to pokupio, ali susrela sam se i ja s necim slicnim. Naravno da sam popenila. I opet cu! Jebo te neka mi se javi neko i neka kaze da je uradio NESTO, ne mora biti bolje, samo neka je nesto,pa cu mu pruziti ruku i reci da ima pravo da bilo sta kaze! Ljudi znaju samo da prozivaju i pljuju! Lako je pricati i sedeti skrstenih ruku! Uvlacenje!!! Nije-nego! I ako bas hoces da znas ja sam to cula bas od srpske zgadije! Cini mi se da je to sto neko zaziva "Majku Srbiju" mnogo vise njih pogodilo. Ne znam sto bi meni smetalo sto Irac peva Irskoj?! Nego su zabili ruke u zadnjice pa balave! Agrh... icon_mad.gif ...sve bih ja to u Tursku!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kasetno izdanje za sad, na zalost, ne postoji. Na jos vecu zalost, ni vinilno.

Sto se tice prica, samo neka pricaju. Dok god se bilo sta prica, znaci da ljudi nisu ravnodusni.

Nego, flying je stigao. Nije onakav kakvim sam ga zamisljao. Mnogo je vise od toga. Ne znam je sam li ikad svirao ljepsu gitaru koja bolje roka. Clean je ljepsi cak i od onog na Fender stratu (nabudzenom Texas specialima, naravno). Sinoc ipak nisam razbacio hevachinu, posto je bilo pola tri ujutro, pa smo Carcass i Ja prolupavali blues, no, zato cim se diskonektujem cu da se predstavim komsijama u Sili i Slavi!

Ja sam andjeo distorzije, moje vrijeme je doslo...

Flying je stvarno dobar, sad ce bash da se pozira? ili da se svira?!

icon_confused.gificon_confused.gificon_confused.gif

 

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne... ja sam malo zahtevnija....

Imas jos jednu priliku ili ponovo postujem....

Jos gore! Objavljujem MetalSvetPlus!

O, presli smo na ucene? ph34r.gif

 

Evo ti ovo, i prestani da spamujes vise pivopije.gifmusik19.giforangelistening.gif233.gificon_rolleyes.gifbiggrin.giflaugh.gificon_biggrin.gif

 

Rekao bih da su to svi pozitivni smajliji ovuda.

 

A postoje i ovi

 

biggreens.gifbiggreens.gif

 

Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...