Jump to content

Interfector


Apeiron

Recommended Posts

laugh.gif  laugh.gif  laugh.gif Vidis ne znam ni kako se ovo citira.Pokusacu:Na knjige iz knjizevnisti, sintakse, kontrastivne analize i slicno, koje su bile konzumirane u prethodnih  6 godina, dodati malo piva, usmenog prevodjenja i pokusaja dovodjenja u odnos jednakosti razne ogranke drustvenog sistema u zelji izvodjenja operacije"ugostiti prijatelje iz Estonije", uz to sto manje jesti to bolje----dobijete opijat(apsolutno legalni) koji Vam omogucuje da sastavite savrsenu konfuznu recenicu.

 

Sta kazes  Laki?! icon_rockdevil.gif

Kazem sledece:

 

Politickom sistemu su se kroz istoriju davala razlicita znacenja, od onih koji ga svrstavaju u cisto prakticnu, utilitaristicku i empirijsku disciplinu, do onih koji ga podizu na visok stepen teorijske discipline. Danas, politicki sistem je formirana i definisana naucna disciplina. To ne znaci da politicki sistemi postaju dogmatska i konzervativna naucna disciplina, vec bi se cak moglo reci da su i “nauka iznenadjenja”. Velika je greska poistovecivati politicki sistem i klasnu vladavinu. Svaka suverena drzava u bilo kom tipu klasnog drustva ima svoj specifican politicki sistem. Svemu ovome pridodati nesto metaka u cev nelegalnog vatrenog oruzja, uperiti ga, ali onako empirijski, ka sopstvenom delu mozga (moze nasumicni odabir), i povuci okidac. Problema vise nema, a i dalje ostaje nejasno sta se trebalo reci sa onim "nauka iznenadjenja".

 

mrred.gif

 

 

Mada je i ovaj tvoj recept prijatno narkomanski icon_biggrin.gif

 

orangelistening.gif

Edited by Apeiron

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dvozubi ribari su bili strasni, ali je nas udarac bio jos jaci icon_rockdevil.gif

vratili smo se black metal korijenima i jos jednom pokazali ko je mrak i tama na ovim prostorima, a ko pozira (mi i jedno i drugo) icon_mad.gificon_mad.gif

Zeljno ocekujemo CESMU '06, mada ce uspjeh ove vojne priredbe biti jaako tesko nadmasiti.

SLAVA!

P.S. ako neko zna ko nas je slikao neka javi!!!!!!

ha ha ha

imali dje glasanje za najaci post na yum-u da glasam ovaj? laugh.gif

 

nego ljudi moze li mi ko dati informaciju za ovaj koncert u trebinju?

tamo nisam primijetio temu dje mu je mjesto...

valjda bombarder,alister,vi...mi...i tako to...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, kakve gnusne slike!!! Majku mu! Pogledajte svu silu cinela kojom bubanj raspolaze... kvalitet publike, sve metalac do metalca. I jebena plava sijalica koja visi pored Carcassove glave... Ali ono sto se ne vidi, jeste da kisa pada i na bini, jer sve prokisnjava icon_biggrin.gif

 

@ Tragedy - nemam pojma ste se desava sa tim, zvali su me iz Trebinja, rekli smo da smo za, pa odgodili za dve sedmice posle 1og oktobra valjda. Nadam se da ce biti nesto od toga, da zasviramo i popijemo koju i tamo, a i nismo se videli duze vreme pivopije.gif

 

p.s. Polozio sam pola ispita. Druga polovina uskoro. Prvo lom u Budimpesti!

Edited by Apeiron

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kazem sledece:

 

Politickom sistemu su se kroz istoriju davala razlicita znacenja, od onih koji ga svrstavaju u cisto prakticnu, utilitaristicku i empirijsku disciplinu, do onih koji ga podizu na visok stepen teorijske discipline. Danas, politicki sistem je formirana i definisana naucna disciplina. To ne znaci da politicki sistemi postaju dogmatska i konzervativna naucna disciplina, vec bi se cak moglo reci da su i “nauka iznenadjenja”. Velika je greska poistovecivati politicki sistem i klasnu vladavinu. Svaka suverena drzava u bilo kom tipu klasnog drustva ima svoj specifican politicki sistem. Svemu ovome pridodati nesto metaka u cev nelegalnog vatrenog oruzja, uperiti ga, ali onako empirijski, ka sopstvenom delu mozga (moze nasumicni odabir), i povuci okidac. Problema vise nema, a i dalje ostaje nejasno sta se trebalo reci sa onim "nauka iznenadjenja".

 

mrred.gif

 

 

Mada je i ovaj tvoj recept prijatno narkomanski  icon_biggrin.gif

 

orangelistening.gif

Sasvim se slazem sa tobom da bi skroz amaterski bilo poistovecivati politicki sistem i klasnu vladavinu.Ko to na zna - metak u celo !!

 

Jel ti autor sociologije?, pretpostavljam, neki komunista, koji bas sa zivotom nema much in common? blink.gif

Ali, nema veze, svi smo kroz to moirali proci:huh:, i stoga smo svi tako normalni smoke_break.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo paznje, da na sekund prekinem spam:

 

www.interfector.net je potpuno redizajniran!!!

Novi dizajn je mnogo efektniji, jednostavniji je i pregledniji...

 

Dajte koju cifru na brojcanik vasom cenjenom posetom, a i guestbook je zeljan upisa, ovako mlad i naivan icon_biggrin.gif

 

Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

sa 8.5 je sve u redu!

sajt izgleda fenomenalno. icon_da.gif

Uh, odlicno icon_biggrin.gif Laknulo mi je. Proveravao sam u Mozilli i Exploreru, a Opera mi nije pala na pamet. I ja imam osmicu, i vidim gde je problem, ali nemam sad vremena za to. Uvek mogu da svalim na ljude koji imaju staru verziju icon_biggrin.gif

 

@ Tinea - uh, pitanje zahteva duzi odgovor, a 3 je A.M., uz to putujem za BG za par sati. Kad tad cu odgovoriti, ali ne sad pivopije.gif

 

@ Adrenalin - znam, video sam to i na flyerima. Stvarno ne znam sta jedan bend treba da uradi, i koliko milenijuma da svira u rodjenom gradu, a da opet na fucking flyerima stoji InterfActor! Kakav jebeni faktor vise stoji ljudima u glavama? icon_evil.gif

 

Poz!

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_da.gificon_da.gificon_da.gificon_da.gificon_da.gif

 

 

Kada i gde se obelezava ovaj radosni jubulej? icon_mrgreen.gif

Obiljezava se 15. oktobra u Trebinju hehhehehee,pozer ko ne dodje!

Nego,ja cuo da neki interfector-ovci vole Accept icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif pa eto,mi cemo u Trebinju odsvirati jednu njihovu pjesmu za vas,a vi nam uzvratite jednim freezing moon-om icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...