Jump to content

Android i sve vezano za isti


sale 3sm Larry Flynt

Recommended Posts

Da. Ali vrlo lako možeš unrootovati.

 

Gubi se kurac, ja sam u garanciji reklamirao rootovan Tatto kod VIPa, sa sve iGo i nisu mi ništa kenjali, zamenili ploču (alias: ceo telefon bez displeja i baterije)

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko će proći od prilike dok ne dođe vreme kada će sve aplikacije zahtevati android 2.3? Pošto razmišljam o tome da uzmem jedan tablet sa 10inca ekranom, cija je jedina mana to sto ima 2.2. Konkretno se dvoumim između prestigio pmp 5080b-8"-512mb-4gb za aplikacije i pmp7100c-10"-256mb-8gb. U toj klasi, do 200e, to su mi jedine dve opcije koje razmatram. Najavljen je btw ICS za 5080b, bukvalno izlazi za neki dan, ali istovremeno balavim nad onim 10" ekranom i ne znam sta da radim...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko će proći od prilike dok ne dođe vreme kada će sve aplikacije zahtevati android 2.3? Pošto razmišljam o tome da uzmem jedan tablet sa 10inca ekranom, cija je jedina mana to sto ima 2.2. Konkretno se dvoumim između prestigio pmp 5080b-8"-512mb-4gb za aplikacije i pmp7100c-10"-256mb-8gb. U toj klasi, do 200e, to su mi jedine dve opcije koje razmatram. Najavljen je btw ICS za 5080b, bukvalno izlazi za neki dan, ali istovremeno balavim nad onim 10" ekranom i ne znam sta da radim...

 

ICS na 256mb rama nisam siguran da ce ti najsjajnije raditi s obzirom da mnogo guta memorije.

Meni 2.3.6 potrosi oko 300,ICS mi je retko ispod 500 gutao,i umeo je malo da laguje,ali to je verujem i do optimizacije OS-a prema hardveru.

Ako hoces solidan tablet,imas oko 200-210 e Galaxy Tab,ima isti hardver kao Galaxy S,i opasno dobru bateriju od cak 4000 mAh.

  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

danas poskidah par aplikacija sa marketa i odem ne znam ni ja sam sto na youtube app i pustim neki klip cisto da vidim kako radi i sve je ok.proslo je tu 20-30min,skinuo sam jos koju aplikaciju sa marketa,odem opet na youtube da pogledam neki video i izbaci mi ovo

zj6ps8.png

posle toga ocita home page,search nekada radi,a nekada ne,a sada nijedan klip vise nece da pusta. ne koristim ovu aplikaciju nesto preterano ali opet sve je do sada radilo ok. da li mozda da probam sa fabrickim resetom? to mi je resilo problem sa gps-om,a ne bih bas da to radim opet ako ne bi pomoglo jer mi je iskreno mrsko da prebacujem 6gb podataka na hdd,pa kasnije opet nazad na telefon.

telefon je samsung i7500,a na njemu je android 1.6

Edited by dimmu1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ajde ako neko moze da napise full objasnjenje za kreiranje swap particije na memorijskoj kartici :) cuo sam da bas pomaze kod fonova sa 256mb rama.

I mogli bi da ostavite preporuku za neki softver koji vam se posebno svidja..evo npr od mene: tasker (programirajte skoro svaku funkciju na telefonu)

Edited by Ozziris

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...