Jump to content

Albumi sa sličicama


Zlatko

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
On 5/2/2021 at 10:34 PM, darkonet said:

Decaci, skuplja li neko preko sajta uefe, ja popunio 60%, nije losa zajebancija

Dnevno mogu 4 kesice da se otvore, imate i promo kodove, moze razmena itd

Skupljao sam preko sajta Uefe, popunio album negdje krajem aprila. Bezveze, nakon što se popuni album sve se nastavi normalno, i dalje možeš da dobijaš kesice redovno, samo naravno ne možeš više da lijepiš sličice, jer nemaš gdje. Nigdje nekog "congratulations" što si popunio album, nigdje nekog simboličnog poklona u vidu .pdf downloada ili nešto tako. Ima i neka fora sa nagradnom igrom, kad popuniš virtuelni album navodno se prijaviš i uđeš u glavni žrijeb, pa možeš da osvojiš neku nagradu tipa lopta, dres, šta već, ali nigdje nema opcije za prijavu. Ja im čak i pisao mejl da mi objasne kako ide prijava nakon popunjenog albuma, ali naravno da mi nisu odgovorili. :D :D

 

Što se tiče pravog albuma, da smo otišli na Euro, kupio bih ga i skupljao sličice. Ovako neću, a sada vidim i da je bolje što neću, jer su sličice baš loše urađene u svakom pogledu, a ispred Moskve ne vidim okupljanja radi menjaže. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 5 weeks later...
  • 9 months later...
  • 2 weeks later...

Uzeo album prije par dana uz Kurir.

Iznenađenje je da su sličice timova već odštampane u albumu, tako da neće dolaziti kao pojedinačne sličice u kesicama. Na sličicama igrača sve informacije su tu, izuzev informacije u kojem klubu igrač igra, što je za mene baš bezveze, mislim na to što nema tog podatka.  Znam da je to falilo i prošle godine na sličicama za Euro2020, mada taj album nisam popunjavao. Ostalo je sve uglavnom tu, prema očekivanjima, znači one neke specijalne sličlice pri kraju albuma, sličice bivših šampiona, itd. 

Rekao bih da su dimenzije sličica za nijansu manje nego prije 4 godine, a i čini mi se da je kvalitet papira malo slabiji. Igrači na sličicama kropovani, kao i ranije, samo sada sa narandžastom podlogom, pa dolazi do izražaja taj kontrast. Nisam brojao, ali pročitah negdje da ima 670 sličica u albumu. Kesica sa pet sličica košta 90 din. Procjene su da će uz menjažu biti potrebno oko 120 evra da se album popuni. 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

On 8/29/2022 at 11:25 PM, Runner said:

Uzeo album prije par dana uz Kurir.

 

22 hours ago, Haos sam ja said:

Ne mogu nigde na Nbgd da nađem album.

A koji će vam galerija tetoviranih bradatih smradova - i to u ovim godinama? :haha:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...