Jump to content

2012.09.24. *Klub Gun, Beograd* Tim Ripper Owens, Sandstorm, Atlantida, Sinophia


azal

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

E ljudi, zna li neko gde se mogu kupiti karte za ovo? Ortak je zvao klub Gun i kazu da ni ne znaju za to desavanje a kamoli karte da prodaju a ni u NSu u Mungosu nema. Zna li neko hoce li tog koncerta uopste biti i gde se mogu uzeti karte?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

24.09.2012. Klub Gun,Beograd

 

Ulaz: 10e,na dan koncerta 12e (u dinarskoj protivvrednosti na dan kupovine).

 

Karte u predprodaji od 01.08.2012.

 

Cd Shop Mungos,Novi Sad,Njegoseva 8

Felix Shop,Beograd,T.C. Sremska

 

Karte se nece prodavati u Gun Klubu,osim na dan koncerta.

 

Potvrdjeno 100%

Edited by Lou
format

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ovo je od 9. Sep. iz Belgije setlista:

 

 

And... You Will Die

(Beyond Fear song)

 

The Ripper

(Judas Priest song)

 

Victim of Changes

(Judas Priest song)

 

Burn in Hell

(Judas Priest song)

 

Don't Talk To Strangers

(Dio cover)

 

Scream Machine

(Beyond Fear song)

 

When the Eagle Cries

(Iced Earth song)

 

Diamonds & Rust

(Joan Baez cover)

 

Blood Stained

(Judas Priest song)

 

Heart Of A Killer

(Winters Bane song)

 

Beyond the Realms of Death

(Judas Priest song)

 

Hell Is Home

(Judas Priest song)

 

The Human Race

(Beyond Fear song)

 

One on One

(Judas Priest song)

 

Encore:

 

Starting Over

 

Heaven and Hell

(Black Sabbath cover)

Edited by Lou

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je od 9. Sep. iz Belgije setlista:

 

 

And... You Will Die

(Beyond Fear song)

 

The Ripper

(Judas Priest song)

 

Victim of Changes

(Judas Priest song)

 

Burn in Hell

(Judas Priest song)

 

Don't Talk To Strangers

(Dio cover)

 

Scream Machine

(Beyond Fear song)

 

When the Eagle Cries

(Iced Earth song)

 

Diamonds & Rust

(Joan Baez cover)

 

Blood Stained

(Judas Priest song)

 

Heart Of A Killer

(Winters Bane song)

 

Beyond the Realms of Death

(Judas Priest song)

 

Hell Is Home

(Judas Priest song)

 

The Human Race

(Beyond Fear song)

 

One on One

(Judas Priest song)

 

Encore:

 

Starting Over

 

Heaven and Hell

(Black Sabbath cover)

U jbt, pa samo za ovaj Heaven & Hell vredi živeti, tj izginuti, tj doći. :mrgreen::rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinophiu nisam gledao, kao ni Atlantidu.

Dosao sam malo iza pola 10 i uhvatio najvecio dio nastupa Sandstone. Dobro momci zvuce, melodicni heavy metal, zanimljiv bend, a vidim da iza sebe imaju i cak tri studijska albuma.

Sto se tice Rippera, nije bilo lose, a opet ne mogu reci ni da sam sada nesto extra odusevljen. Solidan nastup u globalu, vidi se da se covjek trudi, a i sasvim solidno izvlaci neke zahtjevnije dionice. Stajao sam otpozadi, skoro kod mixete, i moj je utisak da mu je vokal mogao biti jace pojacan. Ostali instrumenti su se solidno culi, posebno solo gitare koje su bile bas ciste.

Meni ona dva zlosrecna Priest albuma realno nikad nisu znacila nesto posebno u zivotu, njih dozivljavam kao recimo ekvivalent za Metallicin St. Anger, tako da me pjesme sa tih albuma nisu nesto doticale. Ja sam najvise prizeljkivao da u setlistu upadne nesto sa Framing Armaggedon albuma, recimo "Order of the Rose", a da ne spominjem "Ten Thousand Strong", ali nista od toga, jbg.

 

Evo setliste:

http://www.setlist.fm/setlist/tim-ripper-owens/2012/gun-club-belgrade-serbia-43ddef5f.html

 

Bilo je zanimljivih momenata na svirci, recimo kad se gitarista Sandstonea razvalio sa ograde i tresnuo pored bine, ili kad se jedan debeli bajker popeo na ogradu u zelji da tu otpjeva citavu "Diamonds and Rust", pa je Ripper tu odlucio da prekine pjesmu i zamolio ga da sidje sa ograde, jer mu je to bilo "distracting", posto ne moze da pjeva i da istovremeno gleda u necije dupe. :D:haha: :haha:

Bio sam vec u Gun-u, mislim dva puta ranije, ali sad mi nekako onaj klub djeluje kao jos veca rupa, ali ako nista u takvom ambijentu se najbolje osjeti sva ta neposrednost i estetika underground kulture.

Sve u svemu, nije bilo lose.

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ove dve domace predgrupe nisam gledao, nije me zanimalo.

Sandstone sam chuo 2-3 zadnje pesme, i od toga mi je ona zadnja valjda, OK, jer je heavy-ish.

 

A Ripper... Shto se mene tiche, pokidao je, a i ceo bend. Slazhem se Runnerom da je glas mogao biti vishe pojachan. Ripper me odushevio, a i bubnjar je pravi - svirao je s Blazeom dok ovaj nije rasformirao ekipu. Chovek ima glasinu samo takvu. Nisam chuo da se zagrevao. Njemu je pevanje izgleda najnormalnija aktivnost, za koju mu nije potrebna priprema. :mhihi:

 

A oni namrgodjeni bajkeri su se ponashali kao da je ono sve bilo njihovo. Oni su za mene bili jedina negativnost. I Ripper je onom shto se penjao lepo spustio.

 

Setlista mije skroz dobra. Chuo sam stvari koje sam odavno hteo imislio da nikad necu (Burn In Hell, Blood Stained, Hell Is Home, One On One, Beyond The Realms Of Death u Ripperovom izvodjenju).

 

Meni je Demolition dobar album. Odstupa od Priestovog stila s Halfordom, ali to i nije chudno. A Iced Earth pesme s Ripperom mi se nikako ne svidjaju.

 

Jes' da je bilo 70-ak ljudi, ali shto reche Runner, zbog klupske atmosfere je kontakt benda i publike bolji. Shteta je shto Rippera i ekipu nismo chuli na pravom ozvuchenju i boljem prostoru. Zasluzhuju to.

 

I da... Slikao sam se s Ripperom. :mhihi:

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...