Jump to content

Rune


Thule

Recommended Posts

naprotiv .. tri rune .. daj ne lazi curu svako rune razlicito dozivljava i za svakog mogu znaciti drugo, bolje neka pogleda svoj natal malo bolje on ce joj vise raci o karakteru

.

nisam rekla da je horoskop sam po sebi njesra, vec sam iz nekog lichnog iskustva skontala da 3 Rune mogu dosta da kazu o choveku, naravno moze i jedna jedina koja je najznachajnija od te tri....'ajde da chujemo ovu Letu, mislim da ona ima neshto pametno da kaze...

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam rekla da je horoskop sam po sebi njesra, vec sam iz nekog lichnog iskustva skontala da 3 Rune mogu dosta da kazu o choveku, naravno moze i jedna jedina koja je najznachajnija od te tri....'ajde da chujemo ovu Letu, mislim da ona ima neshto pametno da kaze...

ja samo kazem da ne moze nista da kazu dok ih ne upozna... na svoj nacin a za to treba vremena i rada

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovako prijatelju da se razumemo , da u tebi teche jedna kap odinove krvi nebi gubio vreme ovde po netu tako da nije fazon da lupash takve gluposti.

Prijatelju, bilo bi dosadno kad bi svi bili mrtvi ozbiljni na ovom forumu..

Nadam se da shvatas sta hocu da kazem.

Taj moj post se, onako vise iz zezanja, odnosio na Letinu izjavu oko Runa koju naravno, nisam shvatio ozbiljno pa sam se malo nasalio.A ti odmah raspalio po jebavanju. icon_smile.gif

 

E da, sta si mislio pod onim da ne bi gubio vreme ovde..a gde bih bio? icon_biggrin.gif

Edited by Varg

Share this post


Link to post
Share on other sites

he he , Varg, sad imamo istog cho'eka na avataru icon_mrgreen.gif

znash ,stvarno je malo glupo reci da Odinova krv teche ichijim venama , ne bih rekla da takav entitet uopshte ima krv icon_smile.gif ...no , 'ocu da chujem ovu Letu, zashto misli da nije pametno petljati se sa Runama?dosta ljudi sa kojima sam razgovarala o Njima tvrde isto , no kad ih pitam zashto , kazu samo da su to chuli od drugih... icon_uhoh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

he he , Varg, sad imamo istog cho'eka na avataru icon_mrgreen.gif

znash ,stvarno je malo glupo reci da Odinova krv teche ichijim venama , ne bih rekla da takav entitet uopshte ima krv icon_smile.gif ...no , 'ocu da chujem ovu Letu, zashto misli da nije pametno petljati se sa Runama?dosta ljudi sa kojima sam razgovarala o Njima tvrde isto , no kad ih pitam zashto , kazu samo da su to chuli od drugih... icon_uhoh.gif

Glupo i jeste shvatiti ozbiljno/bukvalno. icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

aha...pa da chujemo komentare...ne mogu da se uchlanim na onaj %^*@# Klub veshtica pa da malo %^^&njam o tome, lepo postoji tema o toj knjizi...

Kako ne mozes?

 

Knjiga je dobra, naravno..najzad shvatih pravu istinu u vezi Odinovog oka. icon_biggrin.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel' ti to Burzum u potpisu?

pa eto , uchlanim se ja , zaboravim shifru ( naravno), a oni nece da mi kazu koja mi je shifra jer mi nije aktiviran nalog...glupa sam a?(nismo mi pagani za kompijutere ha ha) icon_smile.gif

jes' Burzum..znas one ambijentale?

 

biggrin.gif Uclani se opet, i zapisi sifru..nemam pojma.. icon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ni meni nije jasan stav da su Rune opasne.Niko mi jos nije objasnio na koji nacin su opasne, same po sebi, njihova upotreba u meditaciji ili pak divinaciji?Sve mi to lici na opravdanje da se ljudi ne bi potrudili i malo pozabavili Runama, a ne samo citali i slusali o njima.

o brother..

ovaj troo post + nick + avatar daju potpunu sliku o tebi

 

jeli bajo.. jel si mislio da to tetragramatron (posto ce 90 % ljudi ovde da smatra to nepoznatim ) zvuci zajebano ?

 

 

anyway .. rune opasne? sve je opasno ... magija po defaultu vuce na dno...it just a way it is...

 

meditacija nad runama ? hmm sve sam one opasno , a divinacija je divinacija.. ne moz da bude opasna moz da bude samo korisna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

o brother..

ovaj troo post + nick + avatar daju potpunu sliku o tebi

 

jeli bajo.. jel si mislio da to tetragramatron (posto ce 90 % ljudi ovde da smatra to nepoznatim ) zvuci zajebano ?

 

 

anyway .. rune opasne? sve je opasno ... magija po defaultu vuce na dno...it just a way it is...

 

meditacija nad runama ? hmm sve sam one opasno , a divinacija je divinacija.. ne moz da bude opasna moz da bude samo korisna.

Izraz tetragrammaton je toliko pznat da nema potrebe objasnjavati sta znaci.Avatar nema veze s tim, cisto obavestenja radi.Cuo nekad za ''Equilibrium''?

 

A kako to magija vuce na dno?Mislis na magiju ili na magiku?

 

Koje su meditacije nad Runama opasne?Koja to jedna nije opasna?

Tvoja izjava glede divinacije upucuje ma na zakljucak da nikad nijednu nisi radio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...