Jump to content

2012.10.08. *Gun Club, Beograd* Leprous, Loch Vostok, Ørkenkjøtt, Persefone, Draconic - OTKAZANO


soul wandering

Recommended Posts

a i bend brate kog vraga pitaju tamo neku ambasadu tamo neke x zemlje umesto normalan kontakt sa organizatorom sve sto nije jasno da provere. jel treba ata karnet za srbiju? treba. hvala dovidjenja

 

edit: s druge strane, da sam ja organizator, podrazumevao bih da su bendovi obavesteni o tome, ima sve na internetu prosta stvar skroz, ne znam ko nije upoznat s tim

Edited by Čarli

Share this post


Link to post
Share on other sites

' timestamp='1349731549' post='2585931']

Mogao si se javiti, imali smo skoro 15kg rostilja i 50 sendvica, makar da vas nahranimo kao ljude. :)

 

Hvala ti! :pivopije:

...ali posto nista nisam jeo od sinoc, vec na putu prema BG smo u autu napravili manji pomor plasticnih sendvica sa OMV-a, tako da bi mi legla jedino flasa sone kiseline npr. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najgluplja stvar koja je mogla da se dogodi vezana za koncert... Da je otkazan sto nisu prodate karte, pa i da razumem, al ovo... Ocigledno je ovo bio poslednji trzaj da se dogodi nesto slicno kod nas. Kontam da ce nas izbegavati u mnogo sirem krugu nego do sada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako zbog Frubija nismo dospeli na sve moguce crne liste, ,mada na neke sigurno jesmo, necemo ni zbog ovoga... Jbg, sranja se desavaju, zao mi je zbog ljudi koji su dosli i organzatora koji su se iscimali... Da nije oktII i ja bih bio medju iscimanima...

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sjajan trip :)

Vozio 140 km na koncert sa djevojkom, dosli oko 8.40, cujemo da nisu stigli, promuvamo se do 9 i okrenemo nazad jer oboje radimo ujutro, ponovo 140 km nazad, evo sad dosao kuci.

 

A ja kukam sto sam dosao iz Novog Sada.

Doduse, promasili smo skretanje za NS(majmuni renoviraju i nisu obelezili skretanje), tako da smo stigli posle vas :D.

 

Mada, moram priznati da je moglo da padne i neko obavestenje o mogucem otkazivanju na fejsbuku, ako je vec veci deo konverzacije o koncertu isao tamo.

Edited by 23/16

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo su okačili na fb.

 

We are extremely sorry for the cancelation of our Serbian show! We really did everything we could to beat the Serbian bureaucracy, but did not succeed. We spent 10 hours at the border, but the situation was out completely of our control. We will do our best to be back in Serbia in 2012!!

Pitanje za organizatora... postoji li šansa za neki drugi datum do kraja godine?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš šteta što je ispalo ovako. Sitan razlog koji je mogao da se zaobiđe da carinici nisu govna, kao i uvek. Ja ovo računam kao propust njihovog menadžera koji treba sve da pita i zna unapred.

 

Biće neke druge prilike, a i drugih koncerata, šta drugo reći.

 

Videh neke ljude, pozdrav za njih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nama bilo lepo, iako sam jako razočarana

I smrzla sam se u pičku materinu, sve u duhu jumetala

 

E da, je l' mogu ja nekako da zadržim ovu kartu kao kompenzaciju?

Već sam joj napravila mesto a pitaj boga kaće bude sledeća svirka sa vertikalnom kartom

A i mnogo je lepa

ZAŠTO JEBOTE ZAŠTO ŽIVIM OVDE

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa to je u sustini to. tour manager je zvao nasu ambasadu u danskoj da pita, i oni su mu rekli da ne treba. da sam ja u istoj situaciji, ja bih poverovao takvoj instituciji, ali eto.

 

ne treba verovati ni srbima van srbije.

 

iskreno mi nije ni toliko zao koliko sam para pukao, nego mi najiskrenije zao vas sto ste se iscimali da podrzite ovako nesto u srbiji.

 

stvarno mi je muka jer smo boba i ja radili na tome da ovo bude savrseno jos od aprila i eto. ispalo je kako je ispalo.

 

ja sam bio na telefonu od 12 do 21 sa raznim carinama i sa tour managerom i sve je moglo to da se sredi, ali kad naletis na jednog idiota koji je sef smene na carini, to je to. sta god da mu kazes on je vec odlucio da nece da ih pusti i to je to - i ako su postojale varijante da se to resi, on nije hteo nista od toga da cuje

 

:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја не бих да залазим у техничке детаље и у то ко је одговоран, али бих свакако да похвалим и организатора који се, као што Лаза већ рече, цимао цео дан да би обезбедио бенду пролаз у ово смеће од државе, као и бенд који се цимао на три гранична прелаза, да би пробали да стигну овде.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...