Jump to content

2012.10.08. *Gun Club, Beograd* Leprous, Loch Vostok, Ørkenkjøtt, Persefone, Draconic - OTKAZANO


soul wandering

Recommended Posts

Uzasno mi je zao sto je ovako ispalo. Posebno sto znam koliko su se Boba i Laza iscimali oko ove svirke koja je pravljena iz ciste ljubavi prema muzici.

 

Ekipa koja je dosla je bila sjajna, mislim da bi koncert bio ludilo da je sve proslo kako treba!

 

Eto, da se nadamo da ce se ovaj ceo poduhvat ponoviti i da ce sledeci put sve proci kako treba! Samo gurajte!

Share this post


Link to post
Share on other sites

SHIT,ŽAO MI JE LJUDI,JA SAM ODUSTAO OD DOLASKA U BG,al sam bio u ROUTE 66 sinoc Stavra bubjar RITMA NEREDA(bivsi) i ANNATHEME pustao music,kao i svakog ponedeljka...A sta da Vam kazem,2002e godine sam proplivao u Budapest,ICED EARTH nije pusten u Madjarsku iz Austruije,navodno nisu imali dozvolu za pirotehniku i prodaju majica,a Madjarska tad nije bila u EU..A upoznao tad momke iz SPLITA koji dosli na koncert,plakalo mi se i zbog njih i zbog nas par iz Srbije sto je otkazano...Srecom 2009e video I E i SAXON u Zagrebu,a onda jos jedared I E u Bg...Ajde glave gore,kosu dole,slusalice na usi,bice jos svirki,mozda neko od ovih bendova nas poseti,a nekog od njih sam gledao dal bili predgrupa Hammerfall, il ne znam kome u SKC.Ajd nek neko napise ko je od ovih bio vec u Bg,dal LOCH VOSTOK?ostarilo se...HORNS UP!!!UP THE IRONS! LET THE HMETAL FLOW!!!U ZDRAVLJU I ZIVELI!!!...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ocigledno je ovo bio poslednji trzaj da se dogodi nesto slicno kod nas. Kontam da ce nas izbegavati u mnogo sirem krugu nego do sada.

Odakle ti takva ideja sad?

Za svaki sledeci (strani) bend dovoljno je da imaju taj ata karnet i resena stvar.

 

 

 

 

Sranje je sto se ovo sad desilo,ali da se ta stvar resiti.

Nije to nesto sto se ne moze nikako srediti,pa da nas izbegavaju zbog toga,zaobilaze,itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno, retko ko od granicara zna da popuni ata karnet, sto sam se licno uverio milion puta...a prolaz benda najvise zavisi od toga na kog cara naletis tog dana,,, jbg, Srbija medju sljivama...

 

Bobo i Lazo <3

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...