Jump to content

2012.06.09. *BG Arena* IQ festival ~ Marilyn Manson, Laibach, Mizar, Dirty Vegas Sound System, Block Out, dreDDup


Havočka

Recommended Posts

Manson ili ostao bez glasa ili ga boleo k da kida glasne žice za srpsku publiku ili je jednostavno propao kao što sam i čuo pre par godina. Jedina pozitivna stvar na koncertu je to što nisu svirali puno stvari sa najnovijeg albuma a inače se osim matrice ništa nije čulo. Nije mi jasno kako iko može da hvali ONAKAV nastup.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako se zove nova riba od Mansona, voleo bih da je vidim, primetio sam i ja da sedi celo vreme na bini. :)

 

_____

 

Ja sam imao karte za parter ali smo usli na tribine, bilo je ok, ocekivao sam malo bolju setlistu a zadnja pesma mu je bila totalno sranje.

Sto se tice Laibach jel moze neko da mi napise njihovu setlistu nisam ih do sada slusao iako sam odavno cuo za njih, svidelo mi se par pesama.

A da video sam i trpanje u wc. :ph34r::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

dreddup standard dobar, mizar cool, ali mi se nesto oduzilo, block out takodje, laibach jebao kevu ali jbg, jedva sam cekao mansona tj. neku distorziju pre svega. jbg, metalac :) slabo je isla prodaja karata, jbg, videli ste da je bina bila skoro na trecini arene.. alo napisao da je bilo 12.000 ljudi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvezda večeri nije bila zvezda večeri. Uz to, zvezda večeri je imala najgori zvuk.

Predgrupe su bile dobre, svaka u svom domenu. Šteta je što Makedonci nisu dobili nikakvu dinamiku u osvetljenju, s' obzirom na prirodu muzike i nastupa. Šteta je što Beograđani nisu svirali duže ili napravili drugačiji izbor pesama.

 

Drago mi je što ste svi jednoglasni u vezi Laibacha. :D

SMEĆE

 

trolol

Share this post


Link to post
Share on other sites

Simpatican. :da:

 

Da, činjenica je da jednostavno nikada nećemo videti Manson-a iz devedesetih i tu ne postoji ništa što možemo da učinimo. Da ponovimo - ne, ne postoji išta što bi i trebalo da učinimo jer je pažljivijem oku pojava Manson-a suštinski nepromenjena.

 

Ovo ja apsolutna istina.

 

Međutim, ta brojna publika, željna pevanja - mogla je biti malo glasnija za vreme pesama koje nisu bile Sweet Dreams i Personal Jesus.

 

Dodala bih, prilicno sam iznenadjena nepoznavanjem pesme Antichrist Superstar. Bila sam ispred bine, delovala je mlako ispracena. Delovalo je da je zna 3 coveka.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš dobar izveštaj, pogodio suštinu čovek, sve se slažem za Mansona.

 

Ja sam ispratio Antihrista, jeste izvalili cepanje Biblije? :rockdevil:

 

I bacao sam middle fingers na Irresponsible hate anthem kao da je '96.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam što ljudi lažu sebe da je bilo odlično na koncertu, MM je jedna svinja na koksu i nikad neće zvučati kako je zvučao krajem 90ih. Nijedan od naših omiljenih bendova nismo gledali u Srbiji kada smo najviše hteli nego gledamo samo ofucane, potrošene izmorene verzije njih

 

Type O Negative 1998

Therion 1998,

Korn 1999 , eh......

 

Svima je jasno što tad nisu dolazili! SPS, oteo si mi detinjstvo!

  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...