Jump to content

Draconic | Stellar Seer


Draconic

Recommended Posts

Kao što sam rekao i uživo, pesma sabija instrumentalno, al ja ovakve vokale ne mogu nikako. Mislim, čovek peva peva pa ras tura realno al mrzim ovaj melodramatični over the top mošnice uhvaćene u mišolovku fazon, baš napregnuto, pojede celu pesmu maltene i sve baca u drugi plan. Ne znam da li je u planu nešto sa drugačijim tipom vokala.

Al svakako zvuči svetski, nema šta.

  • Like 1
  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

jes svaka pesma drugi vokal da svima bude lepo 😄

Plan je da nastavimo da snimamo ostale sa Lalicem, iako je trenutno u Londonu na doktorskim. 

Meni je ovo omiljeni tip vokala oduvek bio, plus se dosta dugo znamo i odrasli smo na slicnim bendovima, tako da mi je bas milina raditi sa njim i nadam se da cemo nastaviti. 🥰

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

On 11/14/2022 at 1:12 PM, azal said:

Ma koji. Nista ovo nije ozbiljno. Malo drkamo kurceve kad imamo slobodnog vremena. 

Sad ce pesma, cekam pakistanca sa fajvera da mi zavrsi visualizer. 😂

A realno je bend trebao da promeni ime i kad je prvi put promenio zanr.

Ovako valjda nece vise onaj jedan lik iz Nisa za svaku pesmu da komentarise da bi bolje bilo da je black metal. 

Ima u Nišu već Stellar, da ne dođe sad do zabune u pm

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
55 minutes ago, dAdAiSt said:

Imao sam conflux na originalu, ali je negde odlepršao. Dobar album, naročito za našu scenu.

Pamtim svakako ta stara vremena i prvi REX originali i One Records isto, pa kontam da je i među tim originalima bilo značajne razlike. Konkretno, imam neke "original" diskove REX-a i One Recordsa iz tog vremena i vidi se da su to zapravo no name diskovi na koje je narezana muzika i na kojima je štampa urađena profi, plus omot albuma, to jest booklet i ostalo. Ali u suštini, rekao bih da je u pitanju tehnologija bugarskih rezanaca. Sa druge strane, neka original izdanja tih izdavačkih kuća iz tih godina izgleda da zaista jesu urađena po propisu i pretpostavljam fabrički, kako se i inače pravi disk, npr. prvi album Alogije. 

Poenta ovoga što pišem je da neki original diskovi iz tih godina danas vrlo moguće da više nisu ni funkcionalni, uprkos tome što se tretiraju kao original, kao što je slučaj sa većinom diskova rezanaca nakon što odstoje 15-20 godina. Lično sam imao iskustvo sa par opskurnih REX izdanja na originalu koja nakon dužeg perioda više ne rade i ne može da ih očita ni računar ili ih jako teško čita. 

Ne znam konkretno kakav je slučaj bio sa ovim Conflux izdanjem za koje kažeš da si imao original, pošto je iz 2004.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
On 12/12/2022 at 8:56 PM, Runner said:

Pamtim svakako ta stara vremena i prvi REX originali i One Records isto, pa kontam da je i među tim originalima bilo značajne razlike. Konkretno, imam neke "original" diskove REX-a i One Recordsa iz tog vremena i vidi se da su to zapravo no name diskovi na koje je narezana muzika i na kojima je štampa urađena profi, plus omot albuma, to jest booklet i ostalo. Ali u suštini, rekao bih da je u pitanju tehnologija bugarskih rezanaca. Sa druge strane, neka original izdanja tih izdavačkih kuća iz tih godina izgleda da zaista jesu urađena po propisu i pretpostavljam fabrički, kako se i inače pravi disk, npr. prvi album Alogije. 

Poenta ovoga što pišem je da neki original diskovi iz tih godina danas vrlo moguće da više nisu ni funkcionalni, uprkos tome što se tretiraju kao original, kao što je slučaj sa većinom diskova rezanaca nakon što odstoje 15-20 godina. Lično sam imao iskustvo sa par opskurnih REX izdanja na originalu koja nakon dužeg perioda više ne rade i ne može da ih očita ni računar ili ih jako teško čita. 

Ne znam konkretno kakav je slučaj bio sa ovim Conflux izdanjem za koje kažeš da si imao original, pošto je iz 2004.

 

Uf. Ja još uvijek imam taj prvi Draconic album i šljaka. I meni su neki albumi iz tog vremena crkli. Najžalije mi je prvog albuma Amondina. Platio bih kad bih mogao naći flac verzije tih nekih albuma. A da se vratim sad na pjesmu. Pjesma je fenomenalna. Lalića sam uvijek cijenio kao vokala i uvijek mi ga je drago čuti.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...