Jump to content

Draconic | Stellar Seer


Draconic

Recommended Posts

cuo sam samo ove 4 pesme sa myspace-a i mogu da kazem da odlicno zvuci.

 

nisam slusao one starije stvari, za koje sam cuo da su u black fazonu, a i ne zanima me.

 

s obzirom na to kako profi zvuce, prozvao sam ih "Svetsko, a Nase".

Share this post


Link to post
Share on other sites

u BL je bilo intenzivno... super ljoody, super svirka i super vreme... ovo poslednje je skoro pa abitno...haha... jedini mi je bedak sto sam se ugasio vec oko 2h ujutru...

 

veliki pozdrav za Celu ekipu iz BL!!!! :pivopije:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

bilo je nenormalno dobro u BLci.

 

domacini su bili sjajni......

 

Monument............kraljevi najveci!

Zule, car.

Ignjat strasni - malo ga se plasim, ali dobar covek i legenda.

shvabo - rakija

boro - tom jones dvd

borina stara - ustipci

carc i invictus - idalje ga lome iako su prestari.

laki - konacno se pilo u BLci!

 

poz za cara nemanju sto je stavio ruku u ventilator!

 

i publika...koja je bila jebeno nenormalna, prestrasne sutke!!

 

docicemo ponovo :nod:

Edited by azal

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebi ga kolega, bas mi bedak sto sam zakucao i nismo se kao ljudi pozdravili.

 

al smo bar izvodili gologuzi maraton!!!

 

jebi ga...previse alkohola i hvatao me grip koji me sad jebe u punoj snazi.

 

Nema veze kolega!!!

 

Najbitnije je da si ti trcao gologuz po Banja Luci :da::):):):):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahahaha gologuz...?! rekoh ja da je bzvz sto se iskljoochih tako rano... elem, @ignjastrasni Naravno, spavanje stojeci mi je uza specijalnost kojom zabavljam masu raspalih nocnih ptica u nocnim busevima... mada, desavalo mi se i u jutarnjim, kada idem na fax sabajle... jos da zaspim dubeci na glavi i sve sam probao... :D :D :D

 

:pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo udelishe mi dechaci sinoc promo Cd .. kolko sam bio pijan, dobro ga nisam zagubio ili polomio .. ili pojeo .. do kuce :)

 

Elem, odlicni snimci, super produkcija, mocne pesme. Sve je to spakovano kako treba i muzicki zanrovi su iskombinovani odlicno, sa pravom merom. Sto se same muzike tiche nema zime, ali ipak moram dati neke zamerke, recimo, da su pesme mozda za nijansu preduge, narocito najveci hit The Imbecile. Jeste da su pesme slojevite i dinamicne, da ima stvarno mocnih solaza i rifova, ali po meni neki sitniji delovi su mogli da se izbace. Nista ne smeta i ovako :) Narocito kad su 3 pesme na na promosu.... vise muzike :)

 

E sad zamerka na sam sadrzaj promo CD-a. Kapiram da je ovo prijateljska varijanta, ali misli mda nije bilo previse problema da se uradi nesto nalik na multimediju, pa da pored audio formata, ove pesme budu i u mp3 formatu, i da pored toga bude neki info u txt formatu, kao i textovi pesama, logo, slike i tako te pizdarije. To kazem zato sto se diskovi ovog tipa jako brzo shire i dobro je imati kompletan info an samom cdu, jer ga ne dobijaju svi sa omotom, a uvek je marketing bolji kad uz pesme ide i nfo i slike (narochito bi devojchice bile odusevljene, a i feget po neki :) )

 

Ne znam koliko je izvodljivo bilo napraviti i neki video klip jednostavan sa iseccima sa svirki .. pa jos kad bi se i to ubudzilo, dobije se jedna komplet prezentacija :)

 

Eto tako, i pohvale i sitne kritike, svakako jedan od nasih najozbiljnijih bendova u ovom trenutku.

 

Uzdravlje i nek je sa srecom :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

odlicne ideje za CD. ovo smo na brzinu izrezali cisto da dobiju ljudi, da znaju da smo zivi, da cuju muziku, da ne pitaju vise ko peva zenske vokale sad, itd. :)

 

 

za sledecu turu mozemo vec da razmisljamo da obogatimo sadrzaj CDa. :)

 

hvala soli! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

solijeva ideja je super, ali mislim da ima i ljudi koji koji radije slusaju cd po oldskul sistemu - ubace ga u obican cd plejer..

 

nisam siguran kako se cd plejeri ponasaju kada se na disku nalazi i multimedija, slike, word i txt fajlovi i tako to - verovatno ne bi iscitao disk..

 

iako vecina ljudi koji to slusaju/metalaca ima komp, ipak mislim da su i dalje u vecini ljudi samo sa plejerom.. a mp3 formatom, koji je verovatno najrasprostranjeniji oblik muzickog fajla danas, se dosta gubi na kvalitetu muzike..

Share this post


Link to post
Share on other sites

solijeva ideja je super, ali mislim da ima i ljudi koji koji radije slusaju cd po oldskul sistemu - ubace ga u obican cd plejer..

 

nisam siguran kako se cd plejeri ponasaju kada se na disku nalazi i multimedija, slike, word i txt fajlovi i tako to - verovatno ne bi iscitao disk..

 

iako vecina ljudi koji to slusaju/metalaca ima komp, ipak mislim da su i dalje u vecini ljudi samo sa plejerom.. a mp3 formatom, koji je verovatno najrasprostranjeniji oblik muzickog fajla danas, se dosta gubi na kvalitetu muzike..

moze da se sreze i multimedija... CD player-i ce samo da je zaobidju, tj nece je ni primetiti, a audio format ce da citaju bez problema....

 

a sto se tice mp3-a, pa u sustini se ni ne gubi mnogo... imao sam dosta puta priliku da uporedim (original) audio i mp3 i ako se i oseca razlika, veoma je mala.... SEM ako je u pitanju do jaja produkcija, pa jos ako muziku slusas na nekom do jaja uredjaju ili sa druge strane gledano, ako je neka uzasna kompresija, a kapiram da ako bi vec odradjivali i u mp3 formatu, da bi radili u nekoj jacoj kompresiji i samim tim imali minimalan gubitak u kvalitetu, ako bi ga uopste i bilo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

posto ja nisam dobio CD, za mene ste mrtvi.... B):mhihi:

 

 

sledeci put kad nas budes video na svirci, iscimaj nas, imacemo diskove najverovatnije, mada su nam ciljna grupa kuje, pa smo te mozda zato zaobisli sad na boneyard-u. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...