Jump to content

Draconic | Stellar Seer


Draconic

Recommended Posts

"jebem ti zemlju u kojoj JK satro radi R'n'B,

jebem ti zemlju u kojoj RUSKA JAKIC simbolizuje ljubav i modu,

Marcelo je za mikrofonom, svi ljigavci su na podu!"

 

@Odelo: imam ja skoro sve brojeve burde i poneki bazara, ako sta zatreba tu sam! ;)

 

hvala za komentare za novog bubnjasa i za logo...! :pivopije:

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bend radi na izgradnji ovog stila jaaaako dugo! Kada smo se okupili u manje-vishe ovoj postavi (neshto posle Lazinog dolaska u Srbiju) seli smo i razgovarali dugo o tome shta zhelimo da stvorimo i kako da oblikujemo nashu viziju modernog metala. Svi slushamo razne pravce metala i muzike uopshte i probali smo da ubacimo sve shto volimo i da opet pronadjemo neki svoj autentichan zvuk.U jednom trenutku smo napravili pauzu od jedno 2 godine i dobar deo pesama koje danas mozhete chuti nastale su u periodu (tada moderan metal, metal-core ili shata god vecj ovde nisu bili prisutni u ovoj meri, ako je uopshte to neko i slushao tada da ja znam...barem van nashe ekipe...). Shvatite da mi stvarno volimo ono shto Draconic sada jeste. Shto se starog albuma tiche - ja sam jedini chovek koji je svirao na tom albumu. Album mi je jako drag sa neke strane, sa druge strane izmenio bih sada bar 50% stvari, ali o tome sada ne vredi raspravljati. ovo shto SADA vidite je DRACONIC i on cje nastaviti da evoluira u svakom pogledu.

 

Metal je rat! :meshuggah:

Ma ok je to chak se i nama true metalcima dopada Draconic ali ono mislim da ako ste tehnicki experimentalni(tipa e sad ce da ubacimo clean zato sto je to zanimljivije muzicki) Je sranje jer ce uvek biti bend koji ima vishe uslova za tehnicko napredovanje od vas u inostranstvu dajte neku vashu pricu ,concept,ideju nesto tako kapiras?

E da oduvek me je interesovalo da li u Draconicu svi pishu pesme ili je zamisao pojedinih clanova koje dopunjuju(ne na perverzan nacin)Drugi clanovi:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ok je to chak se i nama true metalcima dopada Draconic ali ono mislim da ako ste tehnicki experimentalni(tipa e sad ce da ubacimo clean zato sto je to zanimljivije muzicki) Je sranje jer ce uvek biti bend koji ima vishe uslova za tehnicko napredovanje od vas u inostranstvu dajte neku vashu pricu ,concept,ideju nesto tako kapiras?

E da oduvek me je interesovalo da li u Draconicu svi pishu pesme ili je zamisao pojedinih clanova koje dopunjuju(ne na perverzan nacin)Drugi clanovi:P

 

Ne shavatm shta hocjesh tachno da kazhesh sa tim "tehnichko napredovanje"...Ja pricham o idejama a ne o produkciji i opremi i to nema veze sa clean vokalima. A clean vokali su ql! Shto se tiche pesama - svi tripuju neshto i jedni drugima sakatimo ideje dok Laza ne krene da klima bradom...to je obichno dobar znak :meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ok je to chak se i nama true metalcima dopada Draconic ali ono mislim da ako ste tehnicki experimentalni(tipa e sad ce da ubacimo clean zato sto je to zanimljivije muzicki) Je sranje jer ce uvek biti bend koji ima vishe uslova za tehnicko napredovanje od vas u inostranstvu dajte neku vashu pricu ,concept,ideju nesto tako kapiras?

E da oduvek me je interesovalo da li u Draconicu svi pishu pesme ili je zamisao pojedinih clanova koje dopunjuju(ne na perverzan nacin)Drugi clanovi:P

 

Matori, clean je zato shto ja imam trip da ponekad to uradim, ako ti mozhesh bolje sve to, samo izvoli... NE VOLEM DA SALATAM!!! Jebeni Dillinger Escape Plan ima MNOGO jednopstavnije clean-ove pa ti KALKULISHI za svoju tehnikaliju... Ej.. da me jebesh 100 godina NECU drugo otpevati jer mi se svidja to shto radim, da radim za milion evra godishnje radio bih isto jer to radim kako volim... a KOJI SI TI KURAC DA POSTAVISH PITANJE ZASHTO RADIMO TO SHTO RADIMO A????

 

:violent:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma chill Marjane, kontam da je dechko to samo naveo kao primer za nesto sto je pokusao da objasni. Sve u svemu - zacin c - zaista volimo to sto radimo i radicjemo onako kako se nama svidja...Samo mozhe da nam bude drago ako i vi mozhete sebe da pronadjete u nashoj muzicii da podelite to iskustvo sa nama... :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

MA opusteno samo me interesuje.Kupujem albume draconica i idem na svirke valjda imam pravo da me zanima:P..Ali vecini kao sto mozete da primetite to izgleda kao da ste ubacili zbog arazmanske(tehnicke)Strane pesama ne odnosi se samo to na clean vocale..Ako pitas mene licno meni se licno i svidja iako sam true metalac:P

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej Shooter-u... opushteno... bio sam pijan gajbi pa sam disovao svuda :mrgreen: Hihi! mada... kolko sam pevao u poslednjih 4 meseca ono je za mene tehnikalija!

 

Moratju uskoro do BGa, pa tamo da se bacim u 6 i 400 na kajsiju ... pa negde na gajbu piva... pa sutradan proba ... poludecu ovde u selu bre!!!!

 

AAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaarghhh! :udri:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...