Jump to content

Draconic | Stellar Seer


Draconic

Recommended Posts

mislim da je sad razlika jasna izmedju coveka koji "svira u nekom bendu" i nekog ko jede metal i sere celik.

 

Zapalio sam u Graz u ponedeljak uvece, vratio sam se sad u 4 ujutru, sredu, radicu od sad do 17 pa cu onda malo da odspavam pre promocije.

 

nece srbija meni upropastiti promociju, necu joj dopustiti.

Hahah Lazare koji si ti kralj,ajd proslavite to veceras kako dolikuje i podrshka sa juga jer jbg nisam u mogucnosti da se cimnem do BG danas!!!! :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil::pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

За драконски је апсолутна изузетак банд. Жанр вашим колегама из далеко северу, југу Србије-басед мелодичан Смрт за ништа. Веома разноврсна и привлачан свеједно. Соилуорк пријатељима и цохортс хаммер да је део анс Херз (ЕАР) положен.

 

ili

 

Драконски је прави изузетне бенд. Тхе Деатхер из Србије, које су укорењено у јужном делу Европе нису скратити у односу на своје колеге из северног дела света. Врло разнолик, али ипак грипозан! Препоручује свим слушалаца Соилуорк и стилова тако.

 

Izvor: noiseheadrecords.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

gripozno nego sta

 

Hahah Lazare koji si ti kralj,ajd proslavite to veceras kako dolikuje i podrshka sa juga jer jbg nisam u mogucnosti da se cimnem do BG danas!!!! :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil::pivopije:

 

 

vracao sam se kuci Nish ekspresom, 8 sati, nidje padeza :rockdevil: jedva cekam da sviramo na prljavom jugu. :rockdevil:

 

Listening now using Last.fm Scrobbler - Tuned to Your Recommendations

Draconic – Murder The Distance

 

cak mi i Last FM kaze da kupim CD :)

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo se, poslušao sam album i bogami - nije loše :da: Naj pesma - mislim da je peta po redu, traje 2 min, SYL sa Dillinger breakom :rockdevil:

Bilo je i posle fine mjuze, samo nismo dobili Hammer of doooooooooooom :( uglavnom - super koncept plejliste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

znas kako je kad svi napadaju i traze nesto, nikako da pustis sta hoces, jbg-a bilo je i Slough Feg-a, i Macabre, King Diamond, Mercyful Fate, Discordance Axis sve spremeno, samo nikako da se desi od silnih ljudi koji su dolazili do kompa i pustali Panteru dok sam pisao :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sam radostan bio, osecaj kao da je 5 godina (metal!) mature, ovog iznad mene taman toliko ni video nisam, a i Bradonju mi je mnogo drago sto sretoh, kao naravno i svu ostalu druzinu, ako pocnem nabrajati, potrajace :pivopije:

 

Super je bilo, mada se ljudi nekako brzo razisli, ocekivao sam da ce to da prasi bar do 4 u sili i slavi, ali ostalo je tamo nekih vukova, sto je za respecta.

Edited by Apeiron

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super bilo, drago mi je što su svi bili na jednom mestu. :D I meni bilo glupo što je puno ljudi otišlo nakon slušanja Draconic albuma, kada sam čuo da idu dve Pantere za redom, znao sam koliko je sati i zapalio sam gajbi. :)

 

Highlight večeri Cveletovo razbijanje staklenog rama glavom i Pomeračovo pevanje Devina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

znas kako je kad svi napadaju i traze nesto, nikako da pustis sta hoces, jbg-a bilo je i Slough Feg-a, i Macabre, King Diamond, Mercyful Fate, Discordance Axis sve spremeno,

kako bi tek vrh bilo da si stigao da pustis bilo sta od ovog gore :D bas sam se nadao ovim bendovima, ali ekstra je bilo dobra muzika, nije mi cak ni smetalo sto je My global mind bila dva puta(mada je odlican bio taj prelaz sa Home Nucleonics na nju, bas mi je legao :) ). posle toga sam morao da zapalim, jbg negde tokom Bring the noise, mada tada je tek ekstra zika pocela da se pusta kao sto grob rece, devinov duh je provejavao cele veceri.

 

glavna stvar: odlican vam je album, krs stvari ima na njemu da se cuje, pazaricu ga najverovatnije na Cilice svirci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...