Jump to content

Draconic | Stellar Seer


Draconic

Recommended Posts

ajde jednom i ja da javim neke vesti :D

 

od pre neki dan smo o5 bez bubnjasha.

 

 

Sutra i prekosutra (tj. danas i sutra ;) ) sviramo u Subotici i Senti... Sviracemo na MIDI bubanj kao i svi "normalni" bendovi... :)

 

dogovor je da potrazimo bubnjara (postoje neke ideje!) pa ako to uspe super, ako ne uspe napravicemo matricu na kojoj cemo regularno svirati... :D tako ce granice za nas avangaredni pristup zauvek biti izbrisane! :P

 

poziv svima iz pomenutih gradova da budu na licu mesta i prisustvuju pisanju istorije!! ;)

 

:pivopije:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajde jednom i ja da javim neke vesti :D

 

od pre neki dan smo o5 bez bubnjasha.

 

 

Sutra i prekosutra (tj. danas i sutra ;) ) sviramo u Subotici i Senti... Sviracemo na MIDI bubanj kao i svi "normalni" bendovi... :)

 

dogovor je da potrazimo bubnjara (postoje neke ideje!) pa ako to uspe super, ako ne uspe napravicemo matricu na kojoj cemo regularno svirati... :D tako ce granice za nas avangaredni pristup zauvek biti izbrisane! :P

 

poziv svima iz pomenutih gradova da budu na licu mesta i prisustvuju pisanju istorije!! ;)

 

:pivopije:

 

 

Žao mi je što se ste ostali bez bubnjara, ali svirati takvu muziku na matricu je lame... Još i MIDI :no:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

donecemo bubanj za ostale bendove :D

 

jiimmi jel znas sta midi znaci?

 

ne znaci da ce biti neki 8 bit zvuk, atari neki :)

 

mozes bilo kakav sempl da koristis, ne mora jeftino da zvuci.

 

ghengis tron >>>>>>>>>> vecina bendova i oni nemaju bubnjara.

 

to nije fiks ideja, to je resenje ako nam se iskreno dokurci sa bubnjarima, a blizi se taj momenat, jer ne mozemo vise da sviramo sa tezgarosima i ne mozemo vise da sviramo sa ljudima koji iskreno ne vole muziku da sviraju i prave koliko i mi.

 

Necemo vise solucije koje mogu svakog trenutka da puknu, hocemo nesto stabilno da imamo, koliko god vucelo ne moguce za ovakvu muziku u srbiji.

 

To smo odlucili jedino.

 

Ako ne bude nista od bubnjara, novi materijal ce biti najbolesnije govno ikad snimljeno kapiram, jer necemo morati da razmisljamo "koji ce bubnjar to da izvede" :) bice nesto na tragu meshuggah/sikth meets ventian snares :)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da bi u buduce trebalo da primate clanove u bend da sviraju ali pod ugovorom. Pa ako napuste bend barem neke pare da zaradite.

 

Bedak drugari... doduse veseli me ova "sikth meets ventian snares" varijanta. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super intervju. Sviđa mi se deo:

 

Mislim da je ovo jedina zemlja gde možeš reći da ne postoji mesto na kome bi u isto vreme najviše i najmanje voleo da živiš. I lepi i loši aspekti Srbije te mogu dovesti do suza. Zato mi se valjda i sviđa. Ja volim kad ne znam šta me čeka, volim kad mi neko kaže da ne mogu, pa moram da mu demonstriram da mogu. Nisam imao tih izazova u Nju Džersiju. Valjda sam zato i ostao ovde.
Edited by AstralliS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ne bude nista od bubnjara, novi materijal ce biti najbolesnije govno ikad snimljeno kapiram, jer necemo morati da razmisljamo "koji ce bubnjar to da izvede" :) bice nesto na tragu meshuggah/sikth meets ventian snares :)

:rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

donecemo bubanj za ostale bendove :D

 

jiimmi jel znas sta midi znaci?

 

ne znaci da ce biti neki 8 bit zvuk, atari neki :)

 

mozes bilo kakav sempl da koristis, ne mora jeftino da zvuci.

 

ghengis tron >>>>>>>>>> vecina bendova i oni nemaju bubnjara.

 

to nije fiks ideja, to je resenje ako nam se iskreno dokurci sa bubnjarima, a blizi se taj momenat, jer ne mozemo vise da sviramo sa tezgarosima i ne mozemo vise da sviramo sa ljudima koji iskreno ne vole muziku da sviraju i prave koliko i mi.

 

Necemo vise solucije koje mogu svakog trenutka da puknu, hocemo nesto stabilno da imamo, koliko god vucelo ne moguce za ovakvu muziku u srbiji.

 

To smo odlucili jedino.

 

Ako ne bude nista od bubnjara, novi materijal ce biti najbolesnije govno ikad snimljeno kapiram, jer necemo morati da razmisljamo "koji ce bubnjar to da izvede" :) bice nesto na tragu meshuggah/sikth meets ventian snares :)

 

 

Why so serious? :)

 

Gde si iskopao ovaj Ghengis Tron :). Koliko sam video i basista im fali. Mozda sam se i zajebo :). Dobri su, podsecaju me malo na DEP...

Sto se tice bubnjara, you got me there...

Ja kad sam pomislio midi bubanj, odmah sam se setio svadba i ispracaja :). Zato sam malo tako odreagovao, nista lose nisam mislio. Verovatno se moze iskombinovati neki ok prihvatljiv sempl, da zvuci priblizno kao na albumu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...