Jump to content

Draconic | Stellar Seer


Draconic

Recommended Posts

Pa da, realno, ispucali ste i poslednjeg bubnjara koji bi ono vase mogao da svira kako treba :meshuggah:

 

Ustvari, ima jos jedan koji bi odvalio sve ovo, ali taj je skup i zauzet, Dzoni sa Vasilom Hadzimanovim sto svira, ali cenim da ce Jeki bas da bude udarac, samo eto da uspete sve da uskladite :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozete nas videti premijerno s Jekijem na Exitu, i jedva cekamo da ga ukljucimo u rad novih pesama, da nije samo masina neka dosadna koja ce da ti odsvira sta je otkucano u fruti lupsu nego da i, ne daj boze, razmislja malo :)

 

Drago mi je zbog vas i neka vam je sa srecom, a nastup na Exit-u se nece nikako propustiti.

 

Vidimo se! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

posto vidim da Z-la nece, moram ja... :D

 

nagradno pitanje za ovu nedelju glasi: POVEZITE REGULARNE SA RADNIM NAZIVIMA PESAMA.

 

1) HEVEN

2) OPANKE

3) MOJA NOVA SJEBANA JE

4) TAT

5) UTOVAR

6) FRANKESTAJN

7) PANK

8) DZEMPEROR

9) NABOD

 

Nagradni fond je kao i u proshlom kolu! :D

 

:pivopije:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ma ne bi verovao koja fora, ja sam ustvari isao u Berlin da gledan Nine Inch Nails, i tako idem po karte i cekam tramvaj , kad moja devojka pocne da vice Kylesa, Kylesa, nisam verovao Kylesa, Torche Storm Of Shit i jos neki lokalci, u nekom potpuno ludom klubu, dan posle NIN. Naravno da se izlo, karta bila 12 eura, merch 15. Majce su prebolesne posebno zenske, Ja se naravno slikao sa ekipom u mojoj Draconic majici. Sama svirka je neobjasnjiva, Torche su nevidjeni pozitivci, sviraju jebeno, onaj zvuk basa je to sto nam treba. Inace Kylesa je jebala mame, bubnjari uvezbani kao sat, drugari svirali za sve pare, kao da je stadion. Da vidis ti koja je to iskrenoca i neiskompleksiranost, takve ekipe, na svetskoj turneji u takvom tresh underground objektu. Sve u svemu, znas ono kad skapiras da si iskorostio mozda jeidnu sansu da ih vidis pa se smejes kao da si poentirao kod neke dobre picke...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...