Jump to content

Draconic | Stellar Seer


Draconic

Recommended Posts

Ja sam jedno gledao vas uzivo,i ostali ste mi u lepom secanju,kao koncertna atrakcija i dobro zezanje a i kvalitetna muzika,imam neke vase stare radove,neki sypmho black metal sa klavijaturama i zenskim vokalom..nikada nisam nabavio onaj vas prvi album conflux ili tako nesto..;podrska i samo napred

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve tekstovi osim za Trough Escape je napisao Laza. Meni su Lazini tekstovi super. :meshuggah:

I meni, pogotovo što čovek lepo zna engleski, a ne da natuca ono što bi rekao na srpskom i slične kombinacije. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

True that, al' kapiram da će neko kome je engleski maternji svakako bolje znati nego neko kome to nije maternji, iliti srpski average Joe. :D Inače, možda je to i problem ljudima sa Lazinim tekstovima, navikli na bukvalno prevođenje tekstova sa srpskog na engleski i onda im čudno kada neko napiše komplikovaniji tekst od fly/sky/cry/die. :P

Edited by trenje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas smo uradili demo za jos jednu pesmu i zvuci bolesno!!! Runtime je trenutno 12 minuta i ne, necemo je skracivati :D Ne mogu da nadjem dobar opis za pesmu, ali znam da sam pozeleo da nesto razlupam po kuci kada sam je slusao! Usli smo sada u dobar workflow i zaista se nadam da cete uzivati dok budete sluali pesme isto onoliko koliko smo mi sada uzivamo dok ih pravimo :)

 

@Mita - masssst je zagarantovana :meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas smo uradili demo za jos jednu pesmu i zvuci bolesno!!! Runtime je trenutno 12 minuta i ne, necemo je skracivati :D Ne mogu da nadjem dobar opis za pesmu, ali znam da sam pozeleo da nesto razlupam po kuci kada sam je slusao! Usli smo sada u dobar workflow i zaista se nadam da cete uzivati dok budete sluali pesme isto onoliko koliko smo mi sada uzivamo dok ih pravimo :)

 

@Mita - masssst je zagarantovana :meshuggah:

 

Ma jebeš pesmu, nego je l' ste se organizovali vi ko će da nosi Lazinu glavu i kutiju na svirke i probe? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice tekstova, sve sto je Laza napisao za aperture je zaista vrlo licno i nesto sa cime se ceo bend mogao identifikovati. Uzevsi u obzir da smo svasta proziveli u poslednje dve godine i da smo jos sazreli, mogu sa sigurnoscu reci da ce tekstovi na novim pesmama biti jos bolje napisani.

 

@Pagan Saviour - Conflux je sypho modern black whatever metal, From the wrong side of the aperture je album koji verovatno trazis. Poslusaj par pesama na nasem myspace-u (www.myspace.com/draconic), ako ti se svidja mozes da kupis album direktno od benda ili preko itunes-a, NH web store-a itd itd. Najbolje preko benda jer te pare idu direktno nama, i ne bi bilo na odmet ;)

 

 

Narode, kada budemo pravili koncert u BG-u, obavezno svi dodjite, napravicemo ludilo atmosferu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

True that, al' kapiram da će neko kome je engleski maternji svakako bolje znati nego neko kome to nije maternji, iliti srpski average Joe. :D Inače, možda je to i problem ljudima sa Lazinim tekstovima, navikli na bukvalno prevođenje tekstova sa srpskog na engleski i onda im čudno kada neko napiše komplikovaniji tekst od fly/sky/cry/die. :P

 

ne znam bas, evo ja sam ubedjen da znam bolje engleski od nekog trailer thrash-a ciji se recnik sastoji od 650 reci max.

 

@ branislav - jako su dobri tekstovi na aperture tako da ako budu tako dobri i na novom imacete vise dobrih tekstova od 95% bendova koje slusam :smile:

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@verbat - da

 

@trenje - brate, imamo sada toliko bolesne opreme da ce nam trebati omanji kamion da dolazimo na svrike. Kontam da cemo morati da zamolimo lepo Zeleznik crew da nam pmogne da istovarimo sve:) Pored Laze i Dusan i ja imamo upgrade sto se tice opreme. Tu su osmozicana gitara koja je verovatno veca od mene, 2 syntha sada, Macbook pro i razni gadgeti i stalci i slicne skalamerije. bas ono, profi :) Jos kada bi u Srbiji postojala bina da svi lepo stanemo na njoj bilo bi super :D

 

@lou - drago mi je. Napravili smo dugu pauzu i nadam se da nas se ljudi jos uvek secaju :) Bilo bi nam jako drago da na svirci bude guzva i da napravimo haos. Kada bude bilo, sve poznanike za ruke/noge/kosu/whatever i da ih dovucete. Dobar provod i puno piva zagarantovano ;)

 

@normalan i prirodan - wow, hvala matori, znaci nam :) Hospitals je npr. vrlo licna stvar, sto kontam da oni koji nas poznaju dobro vec znaju:)

 

@luka - taj rad hahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

inace kad ste spomenuli conflux bio bi fazon da ukljucite neki deo neke pesme s tog albuma u neku novu pesmu kao easter egg :)

neki rif ili deo strofe ili tako neki trip

 

Padalo mi je napamet. Ne znam bas za rif, ali imam jednu ideju, probacu da je uradim i prezentujem pa cemo svi zajedno da vidimo da li je cool ili fail :D Hvala na predlogu, primljeno k' znanju :)

 

@vuk - hahahahaha...nije daleko od istine :D

Edited by Branislav Stankovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, MW je bio poslednji BG koncert. Nazalost nismo bili u mogucnosti da nastupo duze vreme. Iskreno, da se ja pitam, voleo bih da Draconic nastupi jednom godisnje u BG-u ( naravno posecivali bi druga mesta:) ), ali da taj koncert u BG-u bude dobro posecen. Kontam da onda publika u Beogradu ne bi bila prezasicena nastupima Draconica i uvek bi imali nesto novo da pokazemo na svirci. Videcemo :)

 

Cini mi se da je malo teze naci dobar koncertni prostor u Beogradu trenutno gde bi bilo prijatno i bendu i publici. Realno nisam nesto blejao po koncertima u poslednje vreme tako da tek treba vidim kako sta izgleda sada, ali nadam se da cemo izabrati odgovarajuci prostor kada bude doslo vreme:)

 

Ako sve bude islo kako treba, bice puno koncerata - u BG-u, po Srbiji a i sire. :meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...