Jump to content

Draconic | Stellar Seer


Draconic

Recommended Posts

Stvarno nisi znao?

 

Ozbiljno. Imam dobre kontakte sa ljudima iz DO, tako da MOZDA naprave izuzetak ako ih pitam, ali ova vest me je bas sokirala. Ok, kontam da mozda nece lokalni demo bend koji je uzeo u ruke instrumente pre 3 dana, ali me iznenadjuje da afirmisane bendove koji se vec ozbiljno bave muzikom odbacuju u potpunosti. Tuzno ako je tako...

 

Sve u svemu, koncert sigurno nece uskoro posto vredno radimo na ovim pesmama, a treba i stare navezbati sa novom postavom. U medjuvremenu cu malo da uzmem i da se ubacim u materiju sto se koncertnih prostora tice i nadam se da cemo naci odgovarajuci na kraju.

 

Kikinda i Senta su extra mesta sa sjajnom publikom koja dolazi u velikom broju, bice extra da ponovo sviramo tamo :)

Edited by Branislav Stankovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

juce Oldschool snima demo solaze, a akordi, fazon, sve je bas cist power metal, bez blama, a on se nesto tripuje kao da zvuci egzoticno, rekao sam mu da se ne stidi korena pa je onda snimio iz picke, full power metal, glorious malmsteen sranje je ispalo.

 

ako smo nesto izvalili nakon svih ovih godina je da ne treba bezeti od korena, samo iskrenoca na ovom EPu, bez ikakvih namera da pratimo sta je kul, sta je in, tako se i bolje osecamo o bendu, nemamo tu frustraciju da jurimo nesto, da trazimo gde cemo da se uklopimo.

 

Ortaci amerikanci preslusavali demo pre neki dan, strofa im je Gojira na osmici, predrefren im je Zero Hour cist, a refren ima borgir harmoniju, ali valjda nece zvuceti tako ako ne koristimo stringove na kljavi. :)

 

onda power metal pa pantera neka, 11 minuta izliva iskrenoce, mnogo smo uzbudjeni :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako smo nesto izvalili nakon svih ovih godina je da ne treba bezeti od korena, samo iskrenoca na ovom EPu, bez ikakvih namera da pratimo sta je kul, sta je in, tako se i bolje osecamo o bendu, nemamo tu frustraciju da jurimo nesto, da trazimo gde cemo da se uklopimo.

 

onda power metal pa pantera neka, 11 minuta izliva iskrenoce, mnogo smo uzbudjeni :D

 

1119255093_1717839241_Sopranos-Episode-11.jpg?pubId=1119255093

 

novi Draconic ep će biti namuđeno sranje iskrenosti i power metal ima da svrši u usta SYL, kapiš? hahahaha...

 

 

 

 

 

 

 

samo napred!!!

Edited by Лука
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...