Jump to content

Draconic | Stellar Seer


Draconic

Recommended Posts

haha tako nesto. Snimamo kod Pileceg, ne znam kako mu se zove studio. (Milos iz Alhemije)

 

Tu je sniman Through Art i Hetera - bendovi koji su mnogo sporiji od nas jer smo mi bar izdali album u proteklih pet godina. :D:evotigana:

 

Na svu srecu, samo jednu pesmu snimamo, tako da ce biti gotova za dve/tri nedelje najvise, toliko dugo cemo raditi jer svi imamo poslove i necemo da uzimamo slobodne dane, ali u sustini toj je 3/4 dana studijskog vremena...ono...kad stignemo, malo po malo. sutra namestamo bubanj i mikrofone, u cetvrtak ga snimamo, pa cemo onda ja i oldschool da se lepo navezbamo na taj bubanj pa da snimimo gitare i bas sledece nedelje, pa sve ostalo.

 

Izgleda da smo nasli i ko ce da miksa, iscimali smo jednu legendu, ali je on prebukiran do zime, i ne zelimo toliko da cekamo, tako da smo nasli neku drugu opciju, i mislim da smo nasli pravog lika. Svira u bendu koji izdaje za Nuclear Blast, a taj bend svira slican fazon na koji sad ciljamo, taj neki death/prog, tako da mislim da ce biti do jaja. pricao juce sa likom i okvirno se dogovorili.

 

bice kul sve u svemu. i stvarno se trudimo da sto pre zavrsimo sve pa da nastavimo rad na EPu. :muzicar:

 

super mi je sto idalje dajete jeb za nas, iako nismo nista odsvirali dve godine, hvala :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadjete neku kurvu u Budimpesti i platite joj iljadu eura da ide sa draconic tablom i linkom ka vasoj strani da ide gola po centru budimpeste,eventualno je uhapse i bude skandal.Ali bi imali promociju par ekselans.Mozda objavi i CNN,sada je Srbija in,posebno sto laza izgleda kao neki urbani hipsterski cetnik :D

Edited by Egzistencijalni Bol
  • Upvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...