Jump to content

Draconic | Stellar Seer


Draconic

Recommended Posts

Sve pohvale za Hospitals ljudi :pivopije: Zaista odlicna stvar. Od jutros je non-stop na repeat-u :D Jedina zamerka kod produkcije mi je bass. Kao sto je Lou vec rekao tu je, drzi low-end ali je mogao malo vise da se istakne. Vokali rasturaju, gitare i bubanj necu ni da spominjem :D Klavijature takodje :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok bolji ste od Mnemica, Sybreeda, Raunchy i tih drugoligaša, ali ovo je pesma koja ima svoj the making of i cover artwork. EP or bust.

 

I sviđa mi se ovo "boli nas kurac sviramo metal", prepustite se skroz, kao Between The Buried And Me sa poslednjim albumom, ne onaj sranje epe, nego onaj sa Swim To The Moon gde sviraju solaže 7 minuta a onda neki prog štreberski 4 minuta pa neka matematika. Ionako imate devojke već i to, stari ste. Nekako postane zabavno kad je metalski skroz.

Edited by Лука
  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

I sviđa mi se ovo "boli nas kurac sviramo metal", prepustite se skroz, kao Between The Buried And Me sa poslednjim albumom, ne onaj sranje epe, nego onaj sa Swim To The Moon gde sviraju solaže 7 minuta a onda neki prog štreberski 4 minuta pa neka matematika. Ionako imate devojke već i to, stari ste. Nekako postane zabavno kad je metalski skroz.

 

Plus.

Meni je to samo malo smetalo kod albuma - zvuči super ali nekako malo sigurno, zna se da su članovi naslušani svega, nema šta da se izgubi - neka se ide u neke progresive i pičke materine + metal do koske. To bi bio pun pogodak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prirodnije i lakše zvuči ono što se svira u tim prog delovima i kad krene neki straightforward rifing, dobre su i te promene tempa ali ovi kao odd ritmovi ili kako se to već zove jednostavno nisu SYL ili DEP, jebga, nisu loši idu odma posle i pre nekog death metal kucanja što je isto tu isplanirano da bude, ma, dobro je to ali nije album a nije ni epe, ajde.

Edited by Лука

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pesma kida :rockdevil::rockdevil: ,samo sam ocekivao one King Diamond vokale :( nema ih???Ili ih nisam primetio :S

A sad mislim da bi bio red za svirku jednu u BG-u :rockdevil::rockdevil::rockdevil:

 

bili smo prilicno pijani dok je dorkin snimao vokal, i taj KD momenat je samo meni delovala kao dobra ideje, tako da nije snimljeno :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

?

 

Jedna prati, druga solira. Taman za uzivo.

A i za snimanje je uvek bolje da jedna ruka snima jednu pesmu, poshto se retko vidja da dvojica gitarista u bendu na isti nachin sviraju jedan rif.

Edited by Vuk

Share this post


Link to post
Share on other sites

videcemo sta cemo tu. ta osmica pravi prilicnu komplikaciju, posto je malo glupo da cimas nekog ortaka da kupi skup instrument da bi svirao u tvom bendu koji ne zaradjuje pare ili da prestima svoju sedmicu pa da ne moze da je svira u svojim drugim bendovima. najverovatnija akcije je da ce oldschool da kupi jos jednu pa bi nam uros pomagao uzivo jer je to najlakse, posto su braca i uros vec zna sve stare pesme, jelte

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...