Jump to content

Draconic | Stellar Seer


Draconic

Recommended Posts

Ja ne volim ovaj tip svirke (pogotovo ne ovakve vokale, mada su tehnicki kul), ali ovo zvuci sto bi se reklo svetski za ovaj zanr (inace, provalio sam da vam je miks radio lik sa Sneap foruma, iz benda Enditol :) ). Solaze su kul isto.

Jedino imam zamerke na dobos u blast-beat delovima. Bas zvuci genericki, kao da je kucan i da je koriscen samo 1 sempl.

Edited by Heavy Jerk

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam ovo preslusavao i stvarno je zajebano.... ali pustih ga odmah nakon proslog albuma i nekako je suvo u odnosu na prosli... onaj je bio deblji, nekako, nemam pojma kako da objasnim.. al ovo zvuci kao korak unazad u produkciji a i pesma nije bolja ni od jedne sa proslog albuma... bez laganja... znam da cu dobiti 1000 minusa za ovo, al onaj ko mi ga da je sisa i ulizica, forum jeste za to da ljudi kazu svoje iskreno misljenje da bi bend mogao da evoluira.

 

Svaka cast za ovu stvar, ali vi jeste bolji od ovoga.

  • Upvote 5
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

lol, sto bi dobio minuse samo zato sto si rekao sta mislis? Hvala ti na komentaru:) Sto se tice produkcije, veruj mi da je ovde postignuto mnogo, mnogo vise nego na "apertures", da li zvucu masivnije ili ne i da li je pesma bolja ili ne - to je stvar ukusa:) Bice jos pesama, a nadamo se i neki album sledece godine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tebe cu vec da jebem u dupe...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

zajebavam se.

 

sasvim je logicno, jbg, mi nastavljamo kako znamo i umemo, uvek ce nekom nesto ranije da se dopada vise, poput onog klinca iz Nisa sto se kune u conflux. :)

 

Nadam se samo da ce potrajati ova ekipa jer smo bas zadovoljni trenutno sa vajbom u bendu generalno i kako radimo, nama se dopada i to je najbitnije na kraj krajeva, malo je opet ne zahvalno sto smo u toj situaciji da izbacujemo pesmu po pesmu, jer imamo bas mnogo razlicitih pesama u steku za album.

 

jedva cekam da krenemo da radimo na toj celini pa da vidimo na sta ce to da lici.

 

ali prvo cemo da izbacimo jos jednu pesmu koja verovatno nece mnogo liciti na hospitals :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pesma je bas dobra, i dobru misao daje o buducim radovima, jebem vas u dupe, kako ljudi ne kapiraju da bend treba da napreduje i menja se, da ne bi dosao u situaciju da isti ti seratori kenjaju posle. No sada po statistici ne moz imati bolje kvalifikovane ljude za pravljenje bas dobrog metala. Sada je Drakonicu masta granica a toga imaju pregrst koliko vidim. Ceo paket je totalno ono sto je potrebno, a to je da se podizu standardi i da se ide napred.

  • Upvote 2
  • Downvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima previse gruva i konciznosti (bez obzira na style shifts, sto je opet uspeh za sebe) u novoj pesmi da bi bilo to o cemu ja pricam, ja sam mislio na nesto manje humano, neki excercise in futility. na aperture su skoro sve pesme hitovi ili hiticne.. osim laudanum-a. sad napravite obrnuto, umesto sporo da bude zakucavanje tipa meshuggah - I

 

edit: prica alkohol. nvm.

Edited by Нормалан и Природан

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jejina ucestvuje na Mapex klinici kao novi endorser. evo detalja

 

Mapex Klinika:

 

- Marko Djordjevic

- Milan Jejina-Yeqy

 

Datum: 22.08.2011.

Vreme: 19.00

Mesto: Bitef teatar, Knez Miletina, kod Bajlonijeve pijace

Ulaz: 200 din.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...