Jump to content

Draconic | Stellar Seer


Draconic

Recommended Posts

Aj sad malo o Draconicu

Mnogo je dobro sto je izasao iz Consecration-a, jer ovako svo njegovo muzicko umece i pamet dolaze do izrazaja. Cula sam par pesama i odisu svezinom. Gledala sam ih par puta uzivo i imaju odlican scenski nastup, za razliku od vecine nasih bendova. Jedva cekam da se dokopam Conflux-a, da ga stavim u stub i da uzivam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj sad malo o Draconicu

Mnogo je dobro sto je izasao iz Consecration-a, jer ovako svo njegovo muzicko umece i pamet dolaze do izrazaja. Cula sam par pesama i odisu svezinom. Gledala sam ih par puta uzivo i imaju odlican scenski nastup, za razliku od vecine nasih bendova. Jedva cekam da se dokopam Conflux-a, da ga stavim u stub i da uzivam.

Konacno normalan post!!!!!!!!!!!!! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

' date='6. 4. 2004, 18:00'] Jebiga, izgleda da je tako icon_sad.gif ...ali, iskreno-zabole me no.gif , nek me pljuju koliko hoce...samo ne zelim da se ova tema pretvori u gomilu spam-a, a da o muzici Draconica nema ni reci....

Evo i o muzici....Licno ne volim tu vrstu muzike,ali nekoliko puta,koliko sam imala prilike da vas cujem uzivo moram priznati da mi se dopalo....U KST-u letos kada ste svirali obradu COF-a vise mi se dopalo tvoje izvodjenje nego Danievo....Delovali ste jako ozbiljno profesionalno i zrelo...Mislim da ste ti i Smiljka jedine dve osobe koje sam razumela sta zele da kazu,mislim jasno cula text....Imas jako dobru dikciju,a i ostak benda je jako dobar.....

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadam se da su vam nedostajali moji komentari...(hahaha,sumnjam). U svakom sl. čini mi se da me niko ovde neće ubediti da su dobar bend (i originalan!!! bar što se tiče oblačenja). In any case, ODELO ČINI ČOVEKA (videla sam neku primedbu da ga ne čini pa da naglasim)... A i nastup je važan(ono što Drakonic nema) jer da samo želim da ih slušam mogla bih kući da ubacim njihov CD u stub, a na njihovim nastupima obično se naslonim na zid i gledam mlađi deo populacije kako se gubi(dok se ja pitam dokle? dokle? i čemu? čemu?), ali bože moj(prizivam boga???) nisu oni krivi data im je prilika da izađu malo na ulicu...

 

Any way da ne dužim imami i ja drugih posla osim da pljujem(pogotovu drakonic)... Hail to all!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čekaj bre, ja ne govorim da oni loše sviraju...To su kvalitetni muzičari itd. Nije isto, ali mogli bi da imaju malo bolji nastup! Zar je to toliko komplikovano shvatiti??? Ili šta???

 

I da malo zauzdajte vaše grupi devojčice! icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...