Jump to content

Draconic | Stellar Seer


Draconic

Recommended Posts

Haha postoji bre i onaj video sto snimao Kaba iz Trstenika,secam se da smo komentarisali kako znaju da sviraju sympony X .a seek and destroy dva put svirali i oba puta zajebali haha..inache meni su ti koncerti tih godina stvarno ostali u najboljem mogucem secanju ali eto smem da se kladim u konja da sada kada bi izaso draconic da svira na isto to mesto da bi dobili batine kao nightsift kad je poceo da svira korn haha

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Niijeee Sloba kriv, miiii smo gooovna" :D

 

:rockdevil:

 

koliko mi je ekstra ova recenica bila, jedna od boljih u filmu

 

Kultna uloga. Upravu je bio Dragan Jovanović.

:):da:

 

imao sam predstavu na (cimerburazerovom) kompu, sa Danilom Batom Stojkovicem u glavnoj ulozi, ali mi ju je cimerburazer na zalost obrisao pre nego sto sam stigao da je odgledam, steta :( moram sad da je potrazim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali ova najava pred Sea of Lies: "evo samo jos jedna pesma, i obecavamo da idemo". Svesni svojih (ne)kvaliteta, ako nista :meshuggah:

 

Nadao sam se da je ovaj snimak zauvek izgubljen, ali kad mi ga je danas prebacio covek iz Trebinja (hvala Duki!), i kad je taj CD ipak nasao put nazad kuci, morao je i online da ide, nije bilo druge. Greskom snimljen, i sta covek da mu radi sada :rockdevil:

 

EDIT: Downloads: 17

 

A pre 20ak min stavljen na net. Jaoj :)

 

Nema na cemu, ovakav kult treba da zivi medju ljudima ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

inace, lik koji nam je radio logo/majice/omot je konacno objavio svoj sajt.

 

nije jos gotov, ali ima sta da se vidi.

 

pa ako nekom treba profi pomoc sa vizualnim stvarima u vezi benda, i svidja im se kako radi valter, nek mu se obrati.

 

http://www.shadedfactory.net

 

kul su mu dizajni, naisao sam ranije na njegov myspace, ali nekako fura identican fazon za sve. kapiram da je to njegov stil ali bi mogao malo na tome da poradi.

kad smo vec kod toga, onaj lik morka iz hessus attor kida sto se dizajna tice. na ovim prostorima nikog boljeg nisam video.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Laza je otisao u Austriu po diskove jer su ih ovi nashi pajseri vratili... dakle, nadamo se da ce biti diskova... a za majce ne verujem... tj. bice ih ali bice one stare sto vec imas... :D nove bi trebalo da stignu sl. nedelje...

 

 

:pivopije:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Laza je otisao u Austriu po diskove jer su ih ovi nashi pajseri vratili... dakle, nadamo se da ce biti diskova... a za majce ne verujem... tj. bice ih ali bice one stare sto vec imas... :D nove bi trebalo da stignu sl. nedelje...

 

 

:pivopije:

 

 

Ahahahaha. Stvarno nas jebu u zdrav mozak :)

 

Kad će biti diskova worldwide što kaž'?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ako budu majce sa ovim bojama braon i belim kao na prvim majcama, takvu vec imam, a ako budu neke nove uzimam sigurno. A ako nista od toga ne bude, kupicu disk i castiti moju devojku pice.

 

Mada realno za to pice ako hoces mozemo da se dogovorimo, ali ako ti budes moja devojka. (no homo)

Edited by markomrki

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da je sad razlika jasna izmedju coveka koji "svira u nekom bendu" i nekog ko jede metal i sere celik.

 

Zapalio sam u Graz u ponedeljak uvece, vratio sam se sad u 4 ujutru, sredu, radicu od sad do 17 pa cu onda malo da odspavam pre promocije.

 

nece srbija meni upropastiti promociju, necu joj dopustiti.

 

bice diskova, postera i majica u starim bojama logo-a i novim (svetlo plavo-braun/zlatno) plus nove zenske na bratele.

 

 

RAT

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...