Jump to content

Draconic | Stellar Seer


Draconic

Recommended Posts

Videla sam vam sajt, baš je ok. Ne znam zašto svi napadaju da su fotke pozeraj, baš su profi odradjene...mislim takve i trebaju da budu, u pitanju je bend.

Pa oni su pozeraj nad pozerajima... sto poe defaultu znaci da su tr00 ( i necro natavno )

 

A naravno da treba biti pozer, evo i ja se trudim da budem pozercina... wallbash.gifevotigana.gif

 

Tako da momci treba josh vise da poziraju.... mrred.gifevotigana.gifmusik19.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta, onaj Krik Besnog Pileta??

 

Ma daj, gde ti je sluh...? Si cula kako je obrada Bullet Ride lame... A posle ja mislio da Anders Friden ima gay glas ponekad  icon_smile.gif

Sve je to lepo ali brate seti se svog krika(krik promuklog i veoma besnog pileta u fazi mutiranja icon_smile.gif ) na demu "Arrival".....tako da bas i stoji lepa narodna poslovica : " smejala se kuka krivom drvetu" icon_smile.gificon_smile.gif ...

Edited by The Eagle Nature

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma, dobri su oni, samo da bane makne one klavijature(koji penis experimentise sa njima), pa ce biti bolje.a sajt sam pogledala na brzaka, tako da jos nista necu reci...maa sta znam....trebali su malo da ga ucrne(ha-ha-ha...).

Ko je odvalio ono za procesor, nek se pokrije usima...

inace , moje drustvo i ja smo im(kao i ostatku nase metal scene) nasli nadimke...zanimljivi su(u pozitivnom smislu icon_smile.gif)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad sam rekla klavijature mislila sam na one deonice koje gotovo da odlaze u elektronsku muziku...

levithian, suvise se povodis za tudjim komentarima...

Toga ce biti sve vise na zelju svih clanova benda i na moje veliko zadovoljstvo icon_biggrin.gif . Bane je nabavio lepo NordLead 3 pa cete svi lepo moci da uzivate u zvucima elektronike icon_wink.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Ali sve to ne bi terbalo da vas zabrinjnava. Draconic ce zvucti jos ekstremnije nego na prvom albumu! icon_da.gificon_da.gificon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve je to lepo ali brate seti se svog krika(krik promuklog i veoma besnog pileta u fazi mutiranja icon_smile.gif ) na demu "Arrival".....tako da bas i stoji lepa narodna poslovica : " smejala se kuka krivom drvetu" icon_smile.gificon_smile.gif ...

"maaaaaaa opusteno" icon_cool.gificon_cool.gif

bice od njih nesto, mozda sam i ja malo preter'o, ali.... priznaj da ce Metal scena ubrzo imati 2 Djuleta pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

' date='30. 4. 2004, 02:53'] Toga ce biti sve vise na zelju svih clanova benda i na moje veliko zadovoljstvo icon_biggrin.gif . Bane je nabavio lepo NordLead 3 pa cete svi lepo moci da uzivate u zvucima elektronike icon_wink.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Ali sve to ne bi terbalo da vas zabrinjnava. Draconic ce zvucti jos ekstremnije nego na prvom albumu! icon_da.gificon_da.gificon_da.gif

Meni se ne svidja ta ideja, ali, vasa stvar...Ne znam koliko ce to biti extremnije .Aj' da se nadamo da nece biti rekla-kazala.

Pohvala Lakicu za sajt(malo sam ga bolje pogledala icon_mrgreen.gif )...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bane je izdao sve principe!! Spava u 2 sata po ponoci c c c kakav amater icon_mrgreen.gif

Pozdrav za ekipu i nadam se da cemo uspeti da vas dovucemo u CG uskoro.Pod uslovom da se okupate. 233.gif233.gif

 

P.S. Bane nadam se da cu uspeti da ti dam one pare u ovom u pre nego sto dodjete ovamo icon_mrgreen.gif

Edited by ThyRaven

Share this post


Link to post
Share on other sites

DRACONIC VESTI

 

1. Snimamo spot veceras za :Exordium:

 

2. Sinoc sam glancao sve moj nitne i kupio kajs od metaka.

 

3. Pojavio mi se ogroman cir na bulji.

1. fino...bas nas zanima kako ce izgledati

2. icon_rockdevil.gif

3. blizu mozga ti je...samo pazi da se ne prosiri....

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pricam ja danas sa ortakinjom, i pocnemo nas dve malo da tracarimo o nasoj metal sceni (sto uvek i radimo) i dodjemo do Draconica...Tada mi ona rece da je juce pricala o ne znam cemu sa Banetom i da je PRIMETIO da ima dosta onih kojima smetaju klavijature (javljajte se ljudi da ih vratimo na dobar put icon_arrow.gificon_mrgreen.gif ), drago mi je da je moj komentar uzet u obzir.I ne znam jos sta je rekao, nesto valjda kako ce da se osisa jer zeli da ga vole kao muzicara, a ne da se neke ribice loze... itd.( ja sam samo rekla da ako je dovoljno velika budala, ko sto sm ja bila, pa se sada gorko kajem, nek se sisa, kad je glup, a onaj ko ga stuje kako svira i peva stovace ga i sa dugom kosom).

Ali, kao slag na tortu doslo je to sto je rekao da on uopste i nije neki "metalac"(to je fenomenalno glupa rec), jer uglavnom slusa elektroniku...POBOGU, COVECE, TI SI CLAN NEKOLIKO BLACK BENDOVA! icon_mad.gif Znas ..ono...bubnjevi, gitare, bass, growlovanj... i tako to...?

Znam da je ovaj post fenomenalno glup, ali nisam mogla da izdrzim...icon_wink.gif

Nadam se da ovo nece biti shvaceno kao prozivka, volim ja Draconic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bane malo previse sere.

 

Ja slusam vise elektronike od njega, mada ne volim istu vrstu elektronike, mozda Massive Attack jedino...mrzim trance i te dizelaske varijante.

 

Ja sam se osisao da bi me pederi muvali.

 

 

Svi smo mi metalci ne brini te.

I ako nosimo zute majce i djuskamo kad neko pusti Placebo.

 

Draconic nije black bend.

 

Bice mnogo elektronike na novom materijalu..but at the same time...gitare ce biti troduplo agresivnije i aranzmani mnogo progresivniji.

 

Cilj nam je da nestanu klinke iz prvih 4 redova publike i da se umesto njih pojeve debeli, celavi muzicari sa cvikerima i mali pisama.

 

 

voli vas

 

 

Laza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...