Jump to content

Draconic | Stellar Seer


Draconic

Recommended Posts

i za miu u vezi black metala i elektronike.

 

ako kupis sledeci broj Butcherian Vibe-a mozes da citas u Darkthrone intervju kako njihov bubnjar radi kao techno DJ.

 

Ice, wind, blood, satan, forests, full moons, darkness falls

naked bitches, expensive beer, tatooed fags and disco balls

 

 

poz

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pricam ja danas sa ortakinjom, i pocnemo nas dve malo da tracarimo o nasoj metal sceni (sto uvek i radimo) i dodjemo do Draconica...Tada mi ona rece da je juce pricala o ne znam cemu sa Banetom i da je PRIMETIO da ima dosta onih kojima smetaju klavijature (javljajte se ljudi da ih vratimo na dobar put icon_arrow.gificon_mrgreen.gif ), drago mi je da je moj komentar uzet u obzir.I ne znam jos sta je rekao, nesto valjda kako ce da se osisa jer zeli da ga vole kao muzicara, a ne da se neke ribice loze... itd.( ja sam samo rekla da ako je dovoljno velika budala, ko sto sm ja bila, pa se sada gorko kajem, nek se sisa, kad je glup, a onaj ko ga stuje kako svira i peva stovace ga i sa dugom kosom).

Ali, kao slag na tortu doslo je to sto je rekao da on uopste i nije neki "metalac"(to je fenomenalno glupa rec), jer uglavnom slusa elektroniku...POBOGU, COVECE, TI SI CLAN NEKOLIKO BLACK BENDOVA! icon_mad.gif Znas ..ono...bubnjevi, gitare, bass, growlovanj... i tako to...?

Znam da je ovaj post fenomenalno glup, ali nisam mogla da izdrzim...icon_wink.gif

Nadam se da ovo nece biti shvaceno kao prozivka, volim ja Draconic.

Sto volim kada ljudi "prenose" informacije icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Idemo icon_biggrin.gif :

 

1. Istina je da se sisham, ali razlog nije da bi me postovali kao muzicara (takvo postovanje mogu da zasluzim samo radom i sviranjjem), vec je potpuno druge prirode. A to sa "ribicama" je izvuceno iz price o komentarima sa prethodnog koncerta gde su hvaljene duge kose odredjenih clanova Draconica(Cilj nam je da nestanu klinke iz prvih 4 redova publike i da se umesto njih pojeve debeli, celavi muzicari sa cvikerima i mali pisama. -pr. Azal)...Dakle, sve je obajsnjeno icon_biggrin.gif ...

 

 

2. iskreno, osim tvoje primedbe na xperimentisanje sa klavijaturama na ovom forumu, nisam dobio nikakve indikacije da ubacivanje elektronskih elemenata smeta bilo kome. Ali, eto, opet je uzeto u obzir...mada moj prethodni post na tu temu stoji...

 

3. Takodje je istina da ne smatram sebe nekim "metalcem", vec covekom koji svira i slusha metal (izmedju ostalog). Tu postoji velika razlika...Osim toga - skacem uz Placebo icon_biggrin.gif

 

4. Slusham elektroniku (izmedju ostalog, ponavljam), i trenutno me najvise interesuje taj zanr. Azal je dosta upuceniji u odredjene pravce elektronske muzike posto ih slusa duze od mene, ali se mora uzeti u obzir da ne pratimo iste stvari jer nam ukusi prilicno razlikuju.

 

5. Ti i tvoja drugarica bi bilo bolje da ulozite svoju energiju u nesto produktivnije nego u tracarenje o domacim bendovima. Sto se tice pricica koje ti je ona ispricala, to lepo uzmi sa rezervom (kao sto predlazem i svima drugima koji su citali tvoj post), jer kao sto si i sama rekla -" Pricam ja danas sa ortakinjom, i pocnemo nas dve malo da tracarimo o nasoj metal sceni..." -a svi dobro znamo sta su tracevi i kako mogu da iskrive istinu ili napumpaju celu pricu van proporcija....

 

Sve sto imas da me pitas povodom moje kose/mog slusanja muzike ili bilo kog aspekta mog privatnog zivota, to uradi molim te licno i nemoj o tome razglabati na temi o Draconicu (dakle, ne o Banetu-pojedincu, vec o Draconicu-bendu...). Eto, iscekujem sva tvoja pitanja i obecavam da cu zadovoljiti tvoju znatizelju uz pivo kada se budemo sreli pivopije.gif , pa onda nastavite slobodno sa ogovaranjem moje malenkosti, ali van ove teme icon_biggrin.gif

 

Za kraj - samo da ne bude zabune - sve sto je Laza rekao je tacno - "Bice mnogo elektronike na novom materijalu..but at the same time...gitare ce biti troduplo agresivnije i aranzmani mnogo progresivniji." Uostalom, sacekajte i videcete...

 

Album je ZVANICNO izasao, a to kada ce se pojaviti u prodaji zavisi samo od REX-a...

 

izgubih citavih 15 minuta zivota na ova glupa razjasnjavanja...Idem da radim nesto korisno za promenu...

 

P.S. "Bane malo previse sere." - susta istina icon_biggrin.gif ...Danas sam cak 3 puta isao u WC icon_smile.gif ...samo da mi ne iskoci cir na bulji icon_wink.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

takoje reci im!samo napred sisaj se na celavo icon_mrgreen.gif !ne da se sisas nego shishash!niste vi neki boys band ili jeste? sad mi nista nije jasno!

 

p.s.

neka mi se javi onaj sto je kupio prugaste pantalone da mi kaze gde tacno na sajmu!ceo predjoh njih ne vidoh! biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

da znas da su me na hitu ove nedelje takodje gomila ljudi pitali gde sam nabavio lone.

 

sta da vam kazem...mozda su bile poslednje...

 

rekao bih ti kako se radnja zvala, al mi se cini da sam bacio kesu.

 

sorry. icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

PA ovako za pocetak icon_smile.gif

 

Ako je neko metalac zato sto izmedju ostalog slusa metal ( ili ga slusa vise nego neke druge stvari ) onda smo verovatno to svi mi .... Ako je metalac onaj koji slusa SAMO metal - hvala nisam od te vrste, a rekao bih ni ljudi iz benda...

Uostalom sta fali Depeche Mode-u, AStral Projection-u ili nebitno vec kome biggrin.gificon_smile.gif

 

A sto se bunite protiv riba, to je dobra stvar, Ako nista drugo, mi muskarci koji dodjemo na koncerte, posle skakanja mozemo i da privatamo nesto icon_mrgreen.gifwallbash.gifmetalac.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dajte momci, kad ce vam album vise ????????????

 

Ne mogu vise da cekam!

 

icon_mrgreen.gificon_smile.gificon_mrgreen.gificon_smile.gificon_mrgreen.gificon_smile.gif

 

 

p.s. I mi se borimo protiv devojaka u prva 4 reda. Trudimo se svim silama da budu u prvih 30 redova icon_smile.gif

 

 

Poz!

Edited by Apeiron

Share this post


Link to post
Share on other sites

prvo, ja nisam rekal da je metalac(necu vise da koristim ovu rec, stvarno) samo onaj ko slusa metal, vec onaj ko SLUSA I METAL, ali Branislav je rekao da su to samo price-iz-druge-ruke, tako da...Sto se mene tice, ja Draconic volim ZBOG MUZIKE i nisam klinka-iz-prva-cetiri-reda, tek da se razumemo, jer mi se cini da je bilo nagovestaja koji su za mene uvreda.Za stvar o pojedincu...ma, nisam trebala ni da pominjem, ko me vukao za jezik...Od sada cu da dajem komentare samo o Draconicuucelini.Eto tako,izvinjenje, ako sam nekog uvredila, a nadam se da nisam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kul je da komentarises bilo sta u vezi benda....ali ono...cula sam da je bane rekao da ima fetish da mu neko kenja po faci, cula je moja ortakinja da laza brije jaja, cula sam od nekog konobara da dusan voli da mirise gace penzionerima, itd itd..... je totalno LAME!

 

 

ovo je yumetal a ne svet....

 

more opinions, less rumors, please.

 

 

poz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...