Jump to content

Draconic | Stellar Seer


Draconic

Recommended Posts

nikad zenski vokal!

Bio i ostao amater.

 

Uvek zenski vokali, ali NIKAD ZENE uopsteno icon_mrgreen.gif

 

@ Telcontar: Mihaela je pevala u Draconicu, pa je pevala u Oblivion Awaits, pa sad ne peva nigde, koliko znam. Nije zavrsavala nikakve skole, vec je prirodan talenat, i zaista ima odlican glas. Da ne govorim da samo izadje na binu i pocne da peva bez ikakvog zagrejavanja, a to savrseno zvuci.

 

Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

skoro niko ovde ne zaslužuje da naplaćuje album trista pedeset.....150-200 realnost....

debi album 'cornflex'.....

icon_razz.gif

Potpuno bezveze komentar. Za 200 dinara ne bi ni bio muzicar.

 

Idi pa onima u bioskop reci da je mnogo 250 din za hit film, a opet ne vidim da se tamo iko buni, vec je sala puna.

 

Poz!

Edited by Apeiron

Share this post


Link to post
Share on other sites

Blacksunray: Brankovici i ta cela ekipa su snimili album. Jedini lik iz te prve postave koji trenutno svira u Draconicu je Bane Ludilo. Ako zelis da kopas po ovoj temi...imas celu pricu...negde....meni je dosadila i ako nemam nista sa njom.

 

sve u svemu...taj materijal je star vise od dve godine, i ako dodjes na svirku neku, bice ti tesko da prepoznas pesme sa Conflux-a jer smo ih totalno izmenili, da budu u nasem fazonu...

nizi stim, vise seckanih i groove riffova, sporiji tempo, manje black metal usisavanja na gitari, vise elektronike umesto sympho elemenata....itd itd....

 

Cim zavrsimo letnju promociju "Conflux" zavrsavamo sa tom pricom. Mislim da kad cujes novi materijal videces da ce jedina dodirna tacka biti ime benda icon_smile.gif

 

 

telecontar: Volim ja Nightwish, ok su mi, ali nebih nikad imao bend sa zenskim vokalom...narocito operski koji mi se toliko smucio u metalu da nemam reci.

 

Mislim da je u poslednje vreme mnogo isforsirano....i poceo je da mi se gadi taj ceo sympho/opera fazon.

 

najvise volim novije radove The Gathering-a sto se zenskih vocala tice, Bjork i Tori Amos.

 

PS: vredi platiti 350 din za CD samo zbog onih lame corpsepaint slika! icon_smile.gif

 

Aperion: deda....toliko sam se odvalio sinoc da se ne secam dali smo se mi uopste pozdravili sinoc....zadremao sam na uglu ulice 50 metara od kuce kad sam se vracao jutros.

Sve u svemo, drago mi je sto sam potrosio 2500 din na moje jetro a ne na metlicu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Amateri....

Uvek zenski vokali ( ali da valjaju ) i uvek zene... ali zna se .. woman be my slave icon_mrgreen.gificon_mrgreen.gif

 

1) Ne ne znas sta si propustio, meni MetlicA nikako nije u top favourites bandovima, ali bilo je strava... Jetru ionako sredjujemo svi uredno barem jednom nedeljno u kst-u, a neki i cesce...

 

2) Razumem zasto su ti se smucili zenski vokali...

 

3) Da znam da sviram nesto, zvao bi je da mi peva, ima mnogo dobar glas... Ja sam bio ubedjen da ide u muzikcku skolu ili akademiju kada onako peva...

Share this post


Link to post
Share on other sites

to pozdravljam....

inače saM čuO i nemam pojma koliko je blisko istini, da su vaM na snimanju albuma asistirali srdjan i klavijaturista alogije i to u toJ meri da su vaM doradili pesme koje su bile prethodno nedoradjene il' ne bash potpuno....tako chuh....

Sve ti lepo pise u bookletu "Conflux"-a. Pa kad budes skupio tih 350 dinara koliko jedno priginalno domace izdanje minimalno treba da kosta, onda ce ti sve misterije vezane za snimanje ovog sada prastarog albuma biti razjasnjene icon_da.gificon_da.gificon_da.gif ...

 

Toliko o tome...

 

Vidimo se ppl! orangelistening.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

cini mi se da 202 trenutno ima problema sto se tice financija za ovaj koncert.

 

Niji 100 % potvrdjen.

 

Ali nadamo se da ce biti certa!

 

Mislim da ce svirati Alogia, Hetera, Consecration, Rapid Force, Draconic, Moondive....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...