Jump to content

Draconic | Stellar Seer


Draconic

Recommended Posts

nisam mogao da ostanem do draconicove svirke i zao mi je sto se sve to izdesavalo. a na tonskoj je zvucalo vise nego kul...

novi pevac je mnogo dobar ali kapiram da je imao frku zbog ljudi - ne desava mu se valjda svaki dan da svira sa bendom 3 probe i onda bum tras izadje pred toliki narod.

tonce ne zelim ni da komentarisem - to sam odavno prestao da radim.

 

ne dajte da vas ovo sjebe

svakome se desi da ima los nastup

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema sanse, sve je to pitanje srece. Da li ce ti uleteti neki nervozni govnarko kome RTS nije dao platu ovog meseca, a bogami ni zena mu nije dala pa se smorio, ili na nekog lika koji profesionalno obavlja svoj posao. nikada ne mozes znati na ovakvim gig-ovima no.gifviolent.gif

Ovo je istina samo takva!!!!! icon_da.gificon_da.gificon_da.gif

Profesionalizam je na nuli!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

aj malo da promenimo temu. icon_smile.gif

 

Mislim da je potvrdjen koncert u Kragujevcu 18 Jul.

Sviracemo mi, Alogia i Hetera.

 

I bice zajednicka promocija albuma pocetkom Avgusta u KSTu najverovatnije grupe Draconic i Interfector.

 

ako vam se ne svidja svirka, kupite album zato sto album ne lici na to sto sviramo i mozda ce da vam se svidi....

 

ako vam se svidi svirka, kupite album da bi Draconic zaradio kintu za snimanje novog albuma. icon_smile.gif

Edited by azal

Share this post


Link to post
Share on other sites

aj malo da promenimo temu. icon_smile.gif

 

Mislim da je potvrdjen koncert u Kragujevcu 18 Jul.

Sviracemo mi, Alogia i Hetera.

 

I bice zajednicka promocija albuma pocetkom Avgusta u KSTu najverovatnije grupe Draconic i Interfector.

 

ako vam se ne svidja svirka, kupite album zato sto album ne lici na to sto sviramo i mozda ce da vam se svidi....

 

ako vam se svidi svirka, kupite album da bi Draconic zaradio kintu za snimanje novog albuma. icon_smile.gif

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

tako je najiskrenije!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pa, hocete li odneti taj snimak Olgi ili...?

Zivo me zanima na sta lici to novo sto pripremate... Trg je bio losha epizoda, tako da i ne racunam to sto sam cula isto vece.

Ako ste vec (zanrovski) novi bend, sto ne promenite naziv ili batalite starije pesme (koje su u vishe black fazonu)?? icon_confused.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

zato sto moramo da ispostujemo Rock Express i bar malo da promovisemo ovaj Conflux, hteli to ili ne.

 

Sviramo do Srbiji do Septembera, dacemo Olgi taj novi demo da se pusta na radiju, pa od Septembra nadalje radimo na novom albumu bez prestanka.

 

Mislili smo da promenimo ime benda ali ipak necemo, Draconic nija bas blackeraja najgora...da se zovemo ChristFuck ili Northern Ice Woods pa ajde....ali Draconic....ok je...cyber icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Modern Metal ne NU. icon_smile.gif

 

i ako ce biti 7 string gitara i groove riffova...nove stvari su maximalno progressive.

 

Nemamo ni tri gotove pesme, a vec imamo vise neparnih riffova nego sto neki nasi "prog" bendovi imaju na celom albumu. icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

telecontar....gitarijada nije u BG... biggrin.gif

 

sve jedno..cenim da nas ne bi pozvali.

 

Dogovorili smo se da je najbolje da totalno iskuliramo...

 

tako da bi ljudi zaboravili COnflux i Draconic, black metal...

 

Kao sto sam rekao ranije, snimicemo jednu demo pesmu da se pusta po radiju, da bi se publika upoznala sa novom svirkom i novim stilom...

 

pa da vidimo sta dalje da radimo.

 

Glavno nam je sad da krenemo da radimo na novom albumu i da ga radimo dok nismo totalno zadovoljni.

 

Kao sto svi znate, u Srbiji se slusa black metal i power metal..to je cinjenica...

 

svi ostali pravci su u sustini nebitni ovde, znate sami.

 

Pa mi kapiramo da nam je strano trziste jedina nada... pa cemo da se maksimalno iscimamo da postignemo neki svetski standrad sto se tice pesma i produkcije... totalno moderno, americki state of the art sound...to nam je cilj. icon_smile.gif Suma, tama i tranzistor prolazi u Ceskoj i Bugarskoj...ali to nije poenta nase svirke..da budemo kultni underground likovi....previs smo zgodni... ph34r.gificon_mrgreen.gif

 

sad samo treba uloziti trud, rad i sve pare sto u imamo da bi to postigli. biggrin.gif

 

 

cenimo podrsku ovde na yumetalu i celokupnu podrsku nasih prijatelja i fanova (ako tako nesto uopste postoji) icon_smile.gif

 

nadam se da ce nekome da se svidi novi fazon i nova mjuza...

 

videcemo uskoro.

 

 

poz

 

 

Laza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam, nego to za Zajecarsku Gitarijadu sam rekao zato, sto sam pre dva dana bio u tom kraju ( idem svake godine ) i bash znam da ima ljudi koji slusaju metal, ali vecina tj. 95% njih nije cula ili su culi ali nisu slusali ni Draconic, Interfector, Heteru, nista od novih mladih bendova... pa mi je zato palo na pamet, a da li bi vas zvali il ne, e to vec ne znam biggrin.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...