Jump to content

Draconic | Stellar Seer


Draconic

Recommended Posts

ako,ako...samo da se razvija....Mihaeli sretan put i sve naj....sigurna sam da ce Angele biti na nivou zadatka tako da verujem da su cestitke na mestu....

 

srecno!

 

PS:a kad objavljujete ime?sta je to-nacionalna tajna?sigurno ga ljudi znaju inace bi bilo svejedno samo ime....aaaaaaajde-ko,ko,ko?!?!?! smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Draconic je po meni nas najbolji bend.Moloch je najjaci lik domaceg metala.I ima najbolji corpse-paint.Stvarno je sexy.

Mihaela je najbolji zenski vokal iako se puno ne eksponira.

Ne svidja mi se bas puno sto ubacuje techno ali to mu daje

originalnost.Ne znam kad ce vise da izadje jebeni Conflux jer kad izadje

trcim u Felix.

Ipak je Stormillenium najbolja pesma na albumu.

Antares je bog(mozda) ohmy.gif

 

Antares = Moloch

 

Nije on bog, on je star... smile.gifsmile.gif

 

Ok, Bane, cutim i nosim naocare... 8)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

aha , ni meni se ne svidjaju tehno elementi , ne treba meshati i zenske glasove i to , jedno je dovojno .....mada vidim da su u tom space/cyber fazonu (sudeci po imenima pesama i nekim od imena kojima se Moloch 'krstio':mrgreen:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prilicno ste dobri.

Bar su živi nastupi ok.

Što si prekinuo saradnju s Brankovićima?

Šta će ti nova pevačica.

Ružna je ko grob.

Tania je bila do jaja. :twisted:

 

Malo obrati paznju na reci, pogotovo kad nemaju apsolutno nikakve veze sa Draconic muzikom. Licne uvrede se nece tolerisati. Uostalom, dobro ti je covek rekao - slepac si !

biggrin.gifsmile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro momci, ja vas nisam nazvao budalama i ogranicenim likovima zato sto vam se svidja ta pjesma.

 

Ovde raspravljamo o bendu, a ne o mom mentalnom stanju.

Zanima me sta ti znaci to "open minded"?

Koliko je njihova muzika open minded to ce da se vidi po objavljivanju albuma.

Ako mislite da su ovi likovi koji se javljaju na ovoj temi mjerilo kvaliteta njihovog rada onda mislite i dalje.

Ovde dolaze, ili likovi koji ih direktno poznaju pa ih hvale na sva usta, ili napaljeni jadnici koji ostavljaju komentare tipa "super ti je corpsepaint" smile.gif

Open Minded, nema sta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro momci, ja vas nisam nazvao budalama i ogranicenim likovima zato sto vam se svidja ta pjesma.

 

Ovde raspravljamo o bendu, a ne o mom mentalnom stanju.

Zanima me sta ti znaci to "open minded"?

Koliko je njihova muzika open minded to ce da se vidi po objavljivanju albuma.

Ako mislite da su ovi likovi koji se javljaju na ovoj temi mjerilo kvaliteta njihovog rada onda mislite i dalje.

Ovde dolaze, ili likovi koji ih direktno poznaju pa ih hvale na sva usta, ili napaljeni jadnici koji ostavljaju komentare tipa "super ti je corpsepaint" smile.gif

Open Minded, nema sta.

 

Daj covece, sta pricas ti?

Ne zelim svadju uopste, ali nemoj da pricas svasta...

Ovaj bend je jednistven i na nasoj, a i na stranoj sceni, a ti budi faca pa mi kazi na koji to bend lice.

Sve je tehnicki odsvirano, i ja ti kao bubnjar muzicar mogu reci da je dovedeno do perfekcije. Stoga, ne vidim zasto kao merilo uzimas klince ili neke druge ljude.

Share this post


Link to post
Share on other sites

More ajde bre... smile.gif

Draconic stvarno odlicno zvuci na tom promo CDu i njihov kvalitet je ocigledan.Meni,na primer,ne trebaju nikakvi klinci sa ovog sajta da bih mogao objektivno da sagledam kvalitet benda i njihovog promo CDa.Taj CD je upravo merilo kvaliteta i ja kazem da je to na jednom veoma pristojnom nivou za ove nase uslove.Vazno je da se vrti prica oko benda,pa makar se tu umesali i negativni stavovi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To niko nije rekao.

 

Ali potkrepi kako treba svoju tvrdnju, kad po necemu pljujes (ili kritikujes, kako ti kazes).

 

Kad se samo sjetim teme o Alogiji (koja je nestala)???...

Alogija jeste djubre od benda, ali koliko se sjecam ni ti nisi birao rjeci i izraze u pokusajima da ih sto vise ocrnis a sad nesto pricas o pljuvanju.

Ali ti si bubnjar i muzicar pa imas pravo da pljujes.

 

Da se razumijemo!

Ja podrzavam rad vecine domacih bendova pa tako i Draconic-a.

Kritike su upucene na racun muzike i nadam se da ce clanovi to i shvatiti na taj nacin. Bane je OK lik, i ja mu zelim sve najbolje u buducem radu, ali Stormillenium je govno od pjesme po mom misljenju i tu nema sta da se raspravlja.

Mogu biti originalni koliko hoce, ali ta muzika nema dusu, dosadna je, zenski soprano vokali su izlizana fora koja se provlacila kroz milion black/goth bendova.

Vokal je najveca zamjerka jer nema tu srz koju jedan scream vocal treba da sadrzi.

 

Draconic-u sve najbolje, a ti se covjece opusti i negativne kritike nemoj da shvacas kao pozive za svadju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...