Jump to content

Draconic | Stellar Seer


Draconic

Recommended Posts

aj ako cemo o draconicu ... svi su oni Gay !!!! Isto kao i ona Hetera ... video sam kako se ljudu .... Laza je pantalone dobio od basiste hetere .... za 2 meseca njihove tajne veze !!! A te naocare ... su od onog klavijaturiste sto svira u oba benda ... pitajte ga ...

 

 

Ziveli pozeri ! icon_biggrin.gificon_wink.gif

metalac.gif

 

 

Pozdrav od Hetere ...

 

 

A da Draconic jebe keve !

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma sta mi dirate komshiju! bas su mu dobre cvike icon_cool.gif

 

"a bend jeste pozerski, i to niko ni ne porice"

icon_biggrin.gif a najveci pozer je gitarista .. kako se ono zove? .. dushan? icon_wink.gif

 

biggreens.gif

 

i stvarno, kada cete malo da dopunite sajt? ima sigurno preko dve nedelje da ste se upisali u dnevnik biggrin.gif

 

poz musik20.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

OBAVESTENJE; OD SADA GUZU NAPLACUJEM, NEMA VISE NISTA ZA BADAVA!!!

 

MACAN I JA SMO SINOC PRICALI I ZAKLJUCILI SMO DA NEMA LEBA OD POSTENOG RADA, TAKO DA AKO NEKO ZELI NASE USLUGE MOZE NAM SE OBRATITI NA 041/200-200. SLJIVURA JE JOS UVEK NE ZAINTERESOVAN ZA OVAKVU VRSTE ZARADE, KAZE ON TO RADI IZ ZADOVOLJSTVA.

 

S LJUBAVLJU

 

SNORKEY seronja.gif

 

pitanje za moderatora: gde je smajli se klavijaturama? Molim da se ova katastrofalna greska odmah ispravi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se smajlija sa klavijaturama tice, izricito cu se zalagati da bude postavljen!

 

Nista bez keyboardsa!

 

 

Sto se Draconic sajta tice, kako sam, jelte, webmaster doticnog - ne mogu da vam dam nikakav precizan odgovor trenutno, ali materijal je u pripremi, i cim mi bude dostavljen, bice i postavljen (kako se lepo rimuje icon_smile.gif )

Share this post


Link to post
Share on other sites

lone sam kupio na Sajamu za samo 950 din!

 

ako neko zeli da sazna kakav donji ves nosim, moze se obratiti Banetu preko PP-a..

Ili da te jednostavno pogleda otpozadi... Lazare, sine, tebi gace sevaju na kilometar.

 

E, a ja samo da vas sve pozdravim i javim da cemo da se zdruzimo nedje ovijeh dana i taaakooo.... A i nesto mi se proba ovaj novi yumetal pa tako...piskaram malo biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

' date='Mar 25 2004, 12:10 AM']

Ziveo pozeraj i crne naocare! (ocekujem Angele da mi se pridruzi na ovoj temi i da da podrsku pozeraju-ko razume-shvatice icon_wink.gif )

 

E, ovako... ja ne znam gde su moje crne naocare. Al imam braon. I 'oce li neka svirka uskoro da ih ponovim?

 

Draconic....moj naj bend. Moji drugari... i tako... biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...