Jump to content

Draconic | Stellar Seer


Draconic

Recommended Posts

A Što se Uroše toliko smeškaš icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif ??? Da možda ne znaš tog basistu??

 

A Što se tiče štrkljastog gitariste baš me briga kako će da reaguje kad ovo pročita...Ja sam rekla šta mislim, a on ako ne zna da trpi prijateljsku kritiku.. kakva je onda on osoba?

 

Hail to All! icon_rolleyes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Laza vam je sve lepo rekao ljudi. "Conflux" je vec davno iza nas, i Draconic pocinjne sada da se razvija u drugom pravcu, i to sve nece imati ama bas NIKAKVE veze sa black metalom, ali ce i dalje biti ekstremno i agresivno!

Istina, malo je trulo sto "Conflux" tek sada izlazi, ali cemo se mi potruditi da sto bolje ispromovisemo taj album preko leta, a posle cemo koncentrisati svu energiju na rad na novim pesmama. Mozete ocekivati nesto totalno drugacije od svega sto ste culi na nasoj sceni...

 

U svakom slucaju, hvala svima na komentarima i kritikama. Ocekujte "Conflux" u prodavnicama otprilike u isto vreme kada se pojavi novi METAL EXPRESS na kioscima icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif .

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

' date='30. 3. 2004, 14:31'] Laza vam je sve lepo rekao ljudi. "Conflux" je vec davno iza nas, i Draconic pocinjne sada da se razvija u drugom pravcu, i to sve nece imati ama bas NIKAKVE veze sa black metalom, ali ce i dalje biti ekstremno i agresivno!

Istina, malo je trulo sto "Conflux" tek sada izlazi, ali cemo se mi potruditi da sto bolje ispromovisemo taj album preko leta, a posle cemo koncentrisati svu energiju na rad na novim pesmama. Mozete ocekivati nesto totalno drugacije od svega sto ste culi na nasoj sceni...

 

U svakom slucaju, hvala svima na komentarima i kritikama. Ocekujte "Conflux" u prodavnicama otprilike u isto vreme kada se pojavi novi METAL EXPRESS na kioscima icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif .

JEEEEEEEEEEJ!!!!!!!!!! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

cuo sam da je taj basista napustio muziku da postane bodybuilder. Neka, bolje da radi sisu nego da svira prokleti metal. pivopije.gif

Da to sam i ja cuo, ali nesto se rezultati ne vide... mislim pustio onaj stomak c c c... ali dobro pre ce od njega biti bilder (sa stomakom) nego muzcar. Ako dodje i procta ovo, najebao sam icon_smile.gificon_razz.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako dobar bend, ali cini mi se da nikako da nadju dobar prostor za koncerte, jer koliko god oni dobri muzicari bili jako lose zvuce uzivo...Naravno nije do njih vec do prokleto loseg ozvucenja wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif ...Pozelim koncert sa dobrim ozvucenjem!!!!!!!!!

Ali to je druga prica...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako dobar bend, ali cini mi se da nikako da nadju dobar prostor za koncerte, jer koliko god oni dobri muzicari bili jako lose zvuce uzivo...Naravno nije do njih vec do prokleto loseg ozvucenja wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif ...Pozelim koncert sa dobrim ozvucenjem!!!!!!!!!

Ali to je druga prica...

Zar se nismo svi vec navikli na shit ozvucenje........? icon_sad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ljudi nemam ja ništa protiv Drakonica... Čak sam bila i na više svirci. Samo pokušavam da istaknem da im je scenski nastup mlak i ništa više... Pa u pitanju je black metal trebalo bi da bude mračno!!! A što se tiče njihovog prvog albuma i to da ne trebam da sudim o grupi na osnovu prvog albuma, oni su taj album izdali pre dve godine a od tada se postava toliko promenila da nema više ni trunke od prvobitne zamisli black metala koji je drakonik predstavljao. Nisam stilista i neću da delim glupe savete ali koža mi zvuči bolje od "simpatičnih" ružičastih varijanti... A corps paint ne bi bio loš s obzirom da je retko viđen na ovim prostorima...

Toliko od mene!

Hail to all! icon_rockdevil.gif

Ne bih se slozila sa ovim postom.Draconic mozda jeste jedan od extremnijih bendova na nasim prostorima,ali to ne znaci da sada treba da se oblace,sminkaju i ponasaju ''mracno'' da bi im muzika bila bolja.Cenila bih ih isto da se sutra pojave u japankicama i havajskim sorcicima icon_uhoh.gificon_uhoh.gif koliko obucene kako se oblace.Poenta mog izlaganja je da odeca ne menja kvalitet muzike i onoga sta rade.Nisam sigurna da bih bila odusevljena time da se Bane do izbezumljenosti gubi po bini i da su svi pokriveni sa nekoliko slojeva sminke ph34r.gifph34r.gif ili tako nesto.Kakvi su,dobri su......

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da se razumemo, havajke su Interfectoralni trip i ako ihh bilo ko drugi bude koristio (osim velicina kao sto je Pacovphagia) dobice tuzbu za copyright! icon_da.gifmrred.gif

Molila bih da Interfektor primi moje izvinjenje sto sam spomenula Havajke,nisam imala lose namere kao sto je kradja vasih ekskluzivnih prava na nosenje istih...... no.gifno.gifno.gif Sada se iskreno kajem i surovo kaznjavam zbog fatalne greske wallbash.gifwallbash.gif Samo sam zelela da kazem da odelo ne cini coveka,a ni muziku koju svira... biggreens.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...