Jump to content

2012.07.06-07. *Rtanj, Boljevac* STONERIZER PULJP FEST X


ljubicasta

Recommended Posts

Bas covek treba biti predan fan da bi se zaputio na ovo putesestvije. Zar nije moglo ovo da bude negdje lakse dostupno, gde se moze stici direktno nekim prevozom bez dodatnog cimanja tih 10ak kilometara da bi se doslo do samog eventa od najblizeg naseljenog mesta (tako ja shvatih iz onog opisa kako stici tamo). Kontam da je to namjerno tako organizovano , tj da sama zabitost lokacije dodaje na nekoj kultnosti samog festivala...

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas covek treba biti predan fan da bi se zaputio na ovo putesestvije.

 

Treba biti predan fan, a i treba biti mladji nekih desetak godina nego sto smo mi, realno hahha :D

 

Inace, ovi promo plakati za festival su vrh, sto bi se reklo, i to samo takav. :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je bas odlicna lokacija, nije poenta da svaki festival bude u nekom velegradu, a pogotovu ovaj. Nazalost, i pored toga da zabatalim ucenje ta dva dana, ipak necu moci da idem jer mi se poklapa s periodom privikavanja na sociva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ORGANIZOVAN BESPLATAN PREVOZ

OD PARAĆINA DO NASELJA RTANJ!

U PETAK, 6.Jula u 16:30h

SA PARKINGA ISPRED GLAVNE AUTOBUSKE STANICE U PARAĆINU.

Rezervišite mesto na [email protected] ili fejs stranici. (50 mesta)

 

Od Boljevca do naselja Rtanj, jedini autobus, PETAK, 15:20h (130 din). Taxi - 600 din (064/3196756 i 069/1431957). Kombi - 800 din/6 mesta (061/1122328) i 1000 din/10 mesta (062263076).

 

Redovni polasci autobusa Paraćin-Boljevac (400 din): 10:10, 12:50, 14:30, 17:50, 18:20h.

 

Redovni polasci autobusa Beograd-Boljevac (1500 din povratna karta): 8:00, 10:30, 12:30, 14:15, 14:30, 15:15, 16:30, 17:00, 18:45h. (trajanje putovanja 3.30h)

 

Neki od polazaka vozova Beograd-Paraćin (550 din): 7:50, 10:10h.

 

Za povratak sa Rtnja do Boljevca u NEDELJU, na raspolaganju gorepomenuti taxi i kombi prevoznici.

 

http://puljp.com/sr/...ija/kako-stici/

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

OVE GODINE TAKODJE NA "SPX":

 

- Besplatni Kamp & Kolektivna prostorija za prenoćište.

- Besplatni Ručak: petak/subota, 17h.

- Turnir u Fudbalu: subota, 13h.

- Afterparti: subota, 2:30h, sa dj Gypsy Wizard & Gitan Electrique.

- Distribucije: Pmk Records / Anonim Print / Afans / Silent Scream.

+

- Vizualizacija: The Lightbearer Studios + "Legenda o lapotu" (film).

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je faks fleksibilan, ne znam jos kad su mi ispiti, ali ako odradim usmeni 7. ujutru, kao sto bi i trebalo, palim pravo sa faxa na drugi dan. nosim samo vrecu, nemam sator, ako se ne uspem uvaliti, necu ni spavati, i eto :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...