Jump to content

Noviteti


Јарослав

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Gledao taj SS pre par godina kao predgrupu Jag Panzeru. Obećavajuće delovali.

Nego, dobar mi "novi" Unto Others. Sviđa mi se što je bar malko drugačije, heavier materijal nego prvi, manje depre. "Just A Matter Of Time" hit godine verovatno. Kao celina album za sad mi slabiji nego Mana, ali videćemo, i Mana mi bio grower album, ovo deluje da će biti slično.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kul novi Seven Sisters. Uzeo jutros i prošlog da se podsetim za komparaciju, i iznenadilo me što se sećam lagano pola albuma. Imaju taj NWOBHM catchy momenat dobro odrađen. Novi jeste blago unapređenje i produkcijski i po pesmama, ali mi i dalje to neki 7/10 - vrlo dobra predgrupa level.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Nije umrla 2021. još

 

Ovo sam viđao po dosta nekih top N listi za prošlu godinu, i baš mi se podvukao pod kožu album. Rani EPevi nekako previše pate od Maiden worshipa, dok album ima taman dobar odnos Maiden worshipa, USPM worshipa i kanda Yngwie worshipa. Ispod pola sata album, samo crveno meso. Topla preporuka.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

^ Extra za novi Riot City. Vidim da je najavljen i novi album koji će se zvati "Electric Elite".

 

Evo malo epic hevija srednjeg i sporog tempa, sa dugačkim kompozicijama i mitološkom tematikom, kako i priliči. Na momente me podsjeti na Atlanthean Kodex, mada tu i tamo ima i akustičnih folky momenata. Bend je iz Čikaga. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 3/3/2022 at 11:12 AM, Haos sam ja said:

Neki su pominjali ovaj bend, stiže novi album uskoro:

 

Prethodni album mi je bio prijemčiviji, bolji. Na ovom nekako ne mogu da se zakačim ni za jednu pjesmu, plus me pjevač ponekad baš nervira (iako mi se to rijetko dešava, da me vokal iritira) koliko se trudi da pjeva nerazumljivo na engleskom i da zavija preko granice korektnosti. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, dobra opaska za pevača, ima momente na novom albumu gde pomisliš da može na dikciji da poradi.

I meni je prošli bolji, ali i ovo mi je super album. Prošli je vrcao od eteričnih Camel momenata, ali imao i hitove, a ovaj više ide u smeru rocky hitova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...