Jump to content

2012.05.20. *KC Grad, Beograd* Seven That Spells, Stonebride, In From The Cold


=sleepy=

Recommended Posts

In from the cold sam do sad gledao sigurno jedno četiri-pet puta tako da ću ih možda propustiti večeras, videću još ako stignem. A je l' zna neko koliko dugo će oni svirati, da mogu da se nekako isplaniram. Planiram da banem oko 22h onda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ROCK IST KRIEG!

 

Pokidali su, bolje nego u "Gun-u" prethodni put. Niko je bio u elementu, a bubnjar je pokazao da je luđi od prethodnog, iako je to delovalo malo moguće.

 

Stonebride su, takođe, bili odlični, baš topla svirka. Zvuče mnogo bolje nego na albumu, što je pravilo sa ovakvom muzikom, a što se odnosi i na STS i In From The Cold, koji su pristojno zamastili početak.

 

Šteta što su diskovi bili značajno skuplji nego prošli put, bejah se nameračio da pazarim par komada. Ovako, odoh sa jednim. Biće prilike, već ih smatram domaćima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sva tri benda su se pokazala sinoc u odlicnom izdanju. I za veliko cudo koncert je poceo malo pre 22h, sto je svakako za pohvalu. In From The Cold, malo glasniji nego ostali bendovi, ali su ga dovoljno zamastili i umnogo bolje zvuce nego na prvim koncertima, i sto me je najvise iznenadilo tek sam nekoliko pesama prepoznao. (nisam slusao one bootlege sto ste delili) Bonus za Bobine prljave vokala ala Buzzoven i Sleepy mutni growl.

 

Stonebride sam cekao da dodju, slusao albume i rekao ma nema sanse da onako dobro zvuce, i razuverise me. Odsvirano bez greske, i ne bih imao kakav dodatni komentar sem da je ceo nastup bio kratak...

 

STS klasika, manje price od strane Nika, vise sviranja. Najbolji momenat je bila stanka kada se Niko prozivao sa mojim ortakom. (Yngwie Malmsteen!, pragovi, picke materine)

Novi bubnjar je osvetlao obraz, samo malo da se vise kontrolise, jer na svakih par minuta su mu namestali mikrofon pri dnu bubnja, pa je to malo usporilo svirku.

 

Merchandise je bio preskup, pogotovo od Stonebride-a, ali malo cenkanja je doprinelo nabavci oba albuma na disku i jedne majice.

Steta samo za malu posetu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poseta je bila sramotna. Dok sam čekao napolju pomislio sam da je mene kao domaćina sramota što ljudi dolaze spolja za 400 kinti, a nema publike da se skupi.

 

Inače, svirka je počela oko 22:10, sećam se da sam pogledao, tako da je ipak bilo kašnjenja.

 

Svaka čast za cenjkanje, palo mi je na pamet, ali nisam imao živaca. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Suglasan sam. Jeste bilo bedno da nisu mogli da sakupe barem 100 ljudi, ali mnostvo faktora je na to uticalo, slaba reklama (od strane organizatora, koji se btw nije pojavio na koncertu), izbori, mnogi koncerti pre ovog, nemastina itd. itd.

 

Meni se cinilo da je krenulo malo pre 22, nisam bas zagledao u sat. Mada ovakva vrsta kasnjenja je u redu, samo da ne krecu koncerti posle 23, 24...

 

Bili su tvrdoglavi, a ja tanak sa novcem, ali smo se nekako nasli na zlatnoj sredini. :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Suglasan sam. Jeste bilo bedno da nisu mogli da sakupe barem 100 ljudi, ali mnostvo faktora je na to uticalo, slaba reklama (od strane organizatora, koji se btw nije pojavio na koncertu), izbori, mnogi koncerti pre ovog, nemastina itd. itd.

 

Meni se cinilo da je krenulo malo pre 22, nisam bas zagledao u sat. Mada ovakva vrsta kasnjenja je u redu, samo da ne krecu koncerti posle 23, 24...

 

Bili su tvrdoglavi, a ja tanak sa novcem, ali smo se nekako nasli na zlatnoj sredini. :mhihi:

 

ja sam navikao da se vecina koncerata u beogradu odvija pred jako malo ljudi tako da me ovo nije previse iznenadilo. mnogi na koje sam racunao se nisu pojavili.. steta...

reklame je bilo svuda, ukljucujuci i fejsbuk event... organizator se nije pojavio na koncertu? Nesto si ti tu pobrkao.

In From The Cold je organizator. Bili smo tu, Jeli, pili, odsvirali, druzili se, ispratili drugare i otisli kuci.

Koncert je kasnio iz jednog veceg i par manjih razloga. Problem je bio sa pojacalom za bass gitaru, odnosno ne problem vec propust u dogovoru. Zao mi je sto je kasnilo ali... Tako je kako je....

Drago mi je da se prisutnima svidela svirka. Hvala na podrsci!

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

izvini sleepy, moguce je da sam permutovao jer sam nesto pricao sa Bobom i Zicom, i znam da je neko spominjao slicnu situaciju sa organizatorima. u svakom slucaju svaka cast na cimanju. Kad ce neki novi materijal na disku?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nadam se da ce uskoro da se pojavi nesto sveze. Dugo vec dogovaramo neko snimanje, mozda cak i spot.. videcemo kako ce sve to da se odvija. Inace, uskoro ce biti rodjendanska svirka IFTC-a, u bigzu verovatno. Obavesticu vas blagovremeno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...