Jump to content

Forumaši kao kućni ljubimci


Lou

Recommended Posts

Ааааа, добро, добро. Разматрам које су ми могућности за месец-два, па зато питам... Надам се да ја нећу бити неки тежак случај. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Није ни данас пуно различита ситуација по школама; не бој се - ниси толико матор. ;)

 

 

Е, да одговорим на тему, за промену.

 

Држала бих Куруза као љубимче, као бесплатну правну помоћ и рационални поглед на замагљене политичке/привредне ситуације. :haha:

 

Затим mrgud-а: нешто није претерано активан на форуму, али капирам да би био много добро друштво за теретану, тј. размену знања о тренингу.

 

Stolet-а, наравно, као и већи део женске екипе са форума: снајка, администраторка, Мачка, DF ...- ма, није се десило да на неко питање немају одговор. Знају жене знање.

 

Не бих могла само да делим простор и (неко дуже) време са рогозубом и Егзистенцијалним. Иако њихови ставови у постовима могу да ми буду симпатични, уживо... јој. Било би повређених. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemaš ti pojma šta ljudi pričaju na elektrotehnici xD

pazi sta pricas, buduci da sam mladost ostavio na etf-u. ;-)

 

a ispitivanje tvrdoće po Brinelu :haha:

jel to bese ono kad se kuglica precnika x (mm) utiskuje silom od y njutna na ravnu povrsinu predmeta ciju tvrdocu ispitujemo, i posle merimo koliko je udubljenje? ;-)

inace, kad sam zavrsio drapsin posle sam saznao kakav je to bio jebarnik medju profanima... :haha: :haha:

 

Физичку електронику на ЕТФу. Знам, знам - немам шта да тражим на РТСу, само питах .. :haha:

velika je verovatnoca da ces zaradjivati od programiranja. jedan moj drug iz generacije je asistent na tvom smeru, i znam da je radio honorarno pored toga neko programiranje.. jbg, FE ili neki drugi smer, niko te ne pita - samo vide da na diplomi pise ETF i to je dovoljno za veeeeliki spektar poslova. a programiranje se najvise trazi..

 

Ja sam izgleda deo nekog proslog vremena.

Tad su metalke isle u gimnaziju/dizajnersku/muzicku srednju.

Danas valjda samo masinska i etf trVe

u moje vreme na etf-u nisi mogao da nadjes 3 dobre ribe.

vec par godina kasnije, kad su naredne 3-4 generacije upisale faks - situacije se drasticno promenila. nije kao na pravnom, da se razumemo - ali ima sta da se vidi na etf-u, tako da mladji narastaji ne moraju da se penju 2 sprata gore na arhitekturu. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

другари се врате у дом са ЕТФ-а, односно Грађевинског и сви причају о једној риби, ваљда се шетала по спратовима :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

velika je verovatnoca da ces zaradjivati od programiranja. jedan moj drug iz generacije je asistent na tvom smeru, i znam da je radio honorarno pored toga neko programiranje.. jbg, FE ili neki drugi smer, niko te ne pita - samo vide da na diplomi pise ETF i to je dovoljno za veeeeliki spektar poslova. a programiranje se najvise trazi..

 

 

u moje vreme na etf-u nisi mogao da nadjes 3 dobre ribe.

vec par godina kasnije, kad su naredne 3-4 generacije upisale faks - situacije se drasticno promenila. nije kao na pravnom, da se razumemo - ali ima sta da se vidi na etf-u, tako da mladji narastaji ne moraju da se penju 2 sprata gore na arhitekturu. ;-)

 

Ух, ако ти је друг онај на кога мислим, беше неких искрених тугованки међу колегиницама кад се он оженио! :haha:

 

Ма, пази, нећу да се буним уопште, који год посао да нађем. Свесна сам да нема много вајде у Србији од моје квантне механике и нанотехнологија... Ако се траже програмери, програмираћу. Само, на пример, у већ поменутом РТСу, капирам да би много пре узели некога са СиС-а или са РТИ-а, евентуално електронике, уместо мене. Но, добро, ја ћу да покушавам... нешто ће се већ негде наћи. :)

 

А што се тиче колегиница - ја остала запањена кад сам схватила који је ту проценат у ствари дошао да се уда. Husband hunting ftw.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ух, ако ти је друг онај на кога мислим, беше неких искрених тугованки међу колегиницама кад се он оженио! :haha:

predavao fiziku 1 i opticke telekomunikacije? ;-)

 

Ма, пази, нећу да се буним уопште, који год посао да нађем. Свесна сам да нема много вајде у Србији од моје квантне механике и нанотехнологија... Ако се траже програмери, програмираћу.

to se ceni. a ne kao neki koje znam koji nemaju posao a lupetaju u fazonu "necu ja da radim ono za sta nisam skolovan, bla bla bla".

 

Само, на пример, у већ поменутом РТСу, капирам да би много пре узели некога са СиС-а или са РТИ-а, евентуално електронике, уместо мене. Но, добро, ја ћу да покушавам... нешто ће се већ негде наћи. :)

mislim da to nema veze.

nikad i ni na jednom intervjuu za posao (a bio sam na mnogo intervjua, na nekim cak i "rekreativno") me niko nije pitao koji sam smer zavrsio ni sa kojim prosekom. jedino sto poslodavca zanima je da li sam imao iskustva u onim oblastima koje njima tog momenta trebaju i samo na konto toga su odlucivali koga ce zaposliti. i na osnovu plate koju kandidat trazi, naravno..

 

А што се тиче колегиница - ја остала запањена кад сам схватила који је ту проценат у ствари дошао да се уда. Husband hunting ftw.

zajebavas? :haha:

nekad su zene imale standarde i znale sta je muskarcina. nije ni cudo sto tipovi pocinju da cupaju obrve i da lice na kojekakve pedercine. :haha: :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Аха, тај је. :mhihi:

 

Ово за колегинице - ја мртва озбиљна. Било их је које су се још у бруцошким данима (ах, како ово далеко делује!) тако изјасниле, али ја их нисам узимала за озбиљно. Кад после погледам - или верене, или удате, или - трудне! Пази, да се разумемо - има на ЕТФу шта да се пробере... Стварно има. Ал' ово што су оне пробрале... Изгледа да је баш онај најгори стереотип ЕТФовца на цени. :haha: Но, добро. Сваком своје. Никако не осуђујем, наравно.. Само капирам да нису морале да се муче да полажу пријемни и још понеке испите; пуко бивствовање у КСТу преко дана би подједнаке резултате дало. ;)

 

А што се посла тиче - хвала на охрабрењу. Значи да чујем тако нешто од некога ко има тако богато искуство интервјуа. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to je klasika, polozile prijemni i cimale se oko studija da sutra u braku mogu s punim pravo da krenu u ofanzivu tipa "ja sam fakultet ostavila zbog TEBE" ako nesrecniku padne na pamet da se zajebo i da hoce razvod. "Zivot si mi upropastio" stomak do zuba style.

Share this post


Link to post
Share on other sites

true story. (cak, znam ih nekoliko :no:, jos iz doba dok sam ja bila na ETFu)

 

ne veruj zeni ako upise fax da se uda, ta niej ni za fax ni za udaju

PREVARANT

 

... takodje, ne veruj ni frajeru koji upise fax da bi jebo' :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo kad cujem najezim se.

podjednako je grozno ako to neko kaze bracnom drugu, ili jos gore detetu...

 

ali ljudi su govna :D

 

plus, sto ako nekom saspes istinu u lice "nisi ostavio/la fax zbog mene vec zato sto si nesposobna i lenja stoka" moz dobiti pikslu u glavu (Mladen Trajkovic slomljena arkada style)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...