Jump to content

Borbeni avioni


[Nocturno]

Recommended Posts

U okviru izdavacke kuce Global Press - izasla je serija modela aviona + knjizica sa informacijama o istom.

Modeli su skroz cool (znam, nije isto kao ga sam sklopis) a i cena je ultra pristupacna.

Prvi broj je bio 150din, drugi 300 a mislim da su ovi zadnji oko 400 din. Ukupno je 6 do sada izaslo.

Koliko sam cuo izacice 40 ( i slovima: cetrdeset! :zuba: ) brojeva.

 

Kako ce na kraju izgledati:

 

ser-02-Fighter-Aircraft_Bf109_01S_Boost-1.jpg

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh kad bi ovako nešto bilo i za tenkove :)

Inače, informacija za ljude koji su igrali ili igraju world of tanks, pojavio se i world of warplanes, trenutno je u alpha fazi, pa ko želi može da se priključi. Ja sam fan tenkova tako da se držim wot-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedan je Me 262.

Na koliko izlazi taj časopis? Mesečno? Svakako bi bilo lepo posedovati takvu kolekciju. I da, je l' ima negde da se kupi tih prvih par brojeva?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nek se teraju u tri picke materine.

Prvi broj 150 dinara(ok promocija,da se privuku ljudi)

Drugi broj 300(jos malo prikupljanja al ajd,vec se vidi da ce da mute)

treci broj 400(rekli konacna cena do kraja prve serije)

cetvrti broj 400

peti broj 400

sesti broj vec 500(opet kazu konacna cena do kraja prve serije)

do kraja prve serije ima jos 6 brojeva,nabacuju cene kako im dune jer vide da su ljudi zagrizli.Da su poceli sa 300-400 pa stali na 500 ili odmah u pocetku odredili cenu za sve,nastavio bih sa kupovinom,ovako sam uzeo prvih 5 i vise me ne zanimaju.supickumaterinu lopovsku

61 broj je do sada izasao u svetu.

 

Naravno,distribucija je cemer i jad,lakse je naci krek u obdanistu nego jebene makete kada izadju.Na kiosk se dopremi 3 modela,koji se razgrabe jos pre svitanja,cesto su osteceni i polomljeni modeli....stoka.Bila lepa ideja,ali kao i sve u Srbiji,sljam i neprofesijalnost na delu.hrk plju!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa mozes se pretplatiti i uzimati sa 20% popusta.

Sigurno ne bih u trafici uzimao bas iz tog razloga - nemam nameru da se osteti. Mada stvarno su debili ako su uspeli da ostete maketu posto je u jakoj plasticnoj kutiji!

Jbg, steta da prekines sada ako si na pola serije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

prva dva sam narucio kod njih jer ih nigde nije bilo,na meseru mi otpali tockovi(naravno nije problem opet namestiti),a fokevulfa sam morao da rastavim i opet zalepim,takodje polomljen tocak,ali slepljen,a na mycity forumu se previse ljudi jadalo sta im je sve dolazilo polomljeno od repova,krila,tockova....ostale sam kupovao u inmedia prodavnici...

To su makete,al to svi gledaju kao casopis,i tako se i distribuira,baca se u transportu kao da je hrpa nekog magazina,kutija nije tako jaka da ne moze nesto da pukne.

Videces i sam,kraj prve serije se nece zavrsiti na 500 dinara,a drugu seriju mozes da ocekujes u jos napucanijoj cifri,ako uopste budu nastavljali.Sve u svemu lopovluk.Da narucujem i placam dodatne postarine,jebe mi se,veci trip mi je ionako maketarstvo,ovo mi je izgledalo kao lepa ideja,ali zbog domace stoke mi vis ene pada na pamet.

 

a i daleko sam od polovine,61 broj postoji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neizvesno je dalje izdavanje posle 12. broja. u svakom slucaju, posle 12og sledi pauza cini mi se do septembra.

 

' timestamp='1337635387' post='2522670']

Izlazi 2 puta mesecno.

Ima da se svi kupe, ja danas uzeo prvih 6 brojeva.

ja sam uzeo kod ovih direktno - http://www.globalpress.rs/sr

Kako mislis direktno...preko neta ili direktno u poslovnici? Ljudi su se zalili da su narucivali kod njih i da nikakve potvrde nisu stizale o primljenoj porudzbini i to nedeljama. Ljudi se posle snalazili kako su znali..kad makete pocele da im stizu 3 nedelje kasnije :) Koliko citam na netu kritike, veoma su nepouzdani i neprofesionalni!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 9 years later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...