Jump to content

EURO 2012


kuruz

Recommended Posts

Navijam za Rusiju. Ostali mi nisu tako zanimljivi, ali će se verovatno izdvojiti neko simpatičan. I naravno, protiv Italijana, Francuza, Engleza, Nemaca i Portugalaca, duplo protiv Holanđana. Od tih tradicionalnih ekipa jedino Španiju tolerišem.

  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

ало бре, мењај наслов, написао сам ЕУРО 2012

 

навијам за Енглезе и да Кристијано одигра што боље

Edited by Underkuruz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Немачка побеђује у свим ратовима.

Алтернатива Чеси.

 

Нека сисају Руси са све Путином. Након њих Пољаци.

 

Хејт према циганским репрезентацијама попут Шпаније и Португала се подразумева.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao sam tu tekmu sa protiv Belgije, bas bezvezna povreda. Lik se zakucao Hartu u rame i sjebao vilicu. Taman nek dovedu Berija kao zamenu, nije mi jasno sto ga nisu ubacili umesto Lamparda.

 

Inace navijam za Engleze i Irce na ovom prvenstvu. Pre sam uvek navijao za Holandjane dok su igrali Davids, Klajvert, Sedorf i ostale legende. Ovaj sastav igraca koji sada imaju mi je skroz antipatican.

 

Voleo bih finale Holandija - Engleska. Ako gledamo realno onda Spanija - Nemacka/Holandija. Mozda se i sretnu ranije, sve zavisi kako se ukrstaju ekipe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sledeci poziv dobija Spiring. Da drzi posed i diktira tempo igre.

 

 

Navijacu za smesne Engleze, i recimo Poljake(zbog kolonije iz Dortmunda)

 

Nemci su jaki, ali mogli bi imati problem, Bajernovci koji su stub repke su usli u luzersku seriju, a Dortmundovci nisu dovoljno sazreli da vode nacionalni tim.

 

Taman nek dovedu Berija kao zamenu, nije mi jasno sto ga nisu ubacili umesto Lamparda.

Beri je ispao jos ranije, takodje zbog povrede. A i realno je kurcina od igraca.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

"Defanzivac Čelsija doživeo je nezgodan udarac u vilicu prolikom sudara sa golmanom Džoom Hartom na prijateljskoj utakmici sa Belgijom, a utvrđeno je da ima dvostruki prelom."

 

 

Курузе?

Edited by Јарослав

Share this post


Link to post
Share on other sites

A i šta znači ЕУРО na srpskom? :P

 

ништа, зато је и интересантно

чим сам кликнуо, сетих се да је требало да напишем "ЕВРО 2012", то је још иритантније :mrgreen:

 

"

Defanzivac Čelsija doživeo je nezgodan udarac u vilicu prolikom sudara sa golmanom Džoom Hartom na prijateljskoj utakmici sa Belgijom, a utvrđeno je da ima dvostruki prelom."

 

 

Курузе?

 

 

 

пре неки дан прочитах да први прегледи указују да није сломио

исто тако је и мени било

 

тешко срање

Edited by Underkuruz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...