Jump to content

EURO 2012


kuruz

Recommended Posts

не могу да предвидим црвене картоне јеби га

разнели су их у првом

 

ееееееееј бре, што не брани Акинфејев?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Očekivana dominacija mojih favorita na prvenstvu. Još na prošlom EP sam rekao da Rusi uz Špance igraju najlepši napadački fudbal, sa puno trčanja, dobrih akcija i evo sad se to ponavlja, još diže na viši nivo. Svaka čast, idemo dalje!

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

znam da sam anonimus ali igram i ja ovaj fantasy iz zajebancije :D

 

Čech, Szczęsny

Evra, Agger, Terry, Boulahrouz, J. Olsson

Schweinsteiger, Modrić, Gerrard, Malouda, Afellay

Müller, Lewandowski, Jelavić

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam ni kako to funkcioniše, pošto nikad nisam igrao fantasy, pa može li neko da objasni onako ukratko? Kontam da se računaju statistike igrača koje sam stavio u tim, ali tu se moje kontanje završava :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobijas poene na osnovu ucinka tvog igraca. Na primer ukoliko igrac postigne gol dobijas 4/5/6 poena u zavisnosti na kojoj poziciji igra. Asistencija je 3 poena ja mislim, a minutaza je 2 poena za preko 60min po mecu i 1 poen za manje od 60. Ima jos dosta nacina bodovanja kao i negativni poeni za npr. crveni karton, promaseni penal itd itd... Nakon svakog odigranog kola ti sabiraju ukupan broj poena i tako svakom igracu i onda se na osnovu tih poena pravi neka mini liga takoreci poput ove nase yum lige. Jednog od igraca mozes da odaberes za kapitena i broj njegovih poena se udvostrucava.

Share this post


Link to post
Share on other sites

znam da sam anonimus ali igram i ja ovaj fantasy iz zajebancije :D

 

Čech, Szczęsny

Evra, Agger, Terry, Boulahrouz, J. Olsson

Schweinsteiger, Modrić, Gerrard, Malouda, Afellay

Müller, Lewandowski, Jelavić

 

врхунски осећај за избор голмана хаха

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam stavio Givena i Pletikosu :D

 

E da, pitanje. Ima li broj bodova koje dobijaš za gol/asist veze sa cenom igrača? Pretpostavljam da nema, pošto su bolji igrači skuplji, ali da li dobijam isto poena za gol koji postigne van Persi (mislim da košta 10 novaca) i recimo Ibrahimović (8-8.5 novaca)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ништа то није битно, кад се зна ко узима.

real, naravno.

 

2. dan prvenstva vec moram da vrshim transfer u fentaziju zbog lika kojeg sam greshkom ubacio umesto njegovog prezimenjaka. jebeni grco. :no:

 

*grci. jebeni edit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam ni ja. reko' "ovaj papadopulos iz shalkea je zver, stavicu njega" i tek kad je pochela utakmica skontam da postoji josh jedan i da je u prvoj postavi. kad sam otvorio fentazi vidim "a. papadopulos" i skenjah se. da se bar nije povredio na pochetku, mozda bih i dobro proshao. ubacih abatea danas umesto njega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...